Grupės

CONSCIOUS ROT

CONSCIOUS ROT


Susikūrimo metai: 1991

Muzikos stilius: Death,

Vieta: Vilnius

Būklė: Iširusi

Kontaktai: shadowdances@dtiltas.lt

Sudėtis:

Laimis – gitara
Raima – gitara
Juodas – būgnai, vokalas
Andre – bosinė gitara

Aprašymas:

CONSCIOUS ROTCONSCIOUS ROT susikūrė 1991 vasario 20 d. Pirmas grupės pavadinimas – BLOODY ALTAR – praėjus metams po grupės susikūrimo pakeistas į CONSCIOUS ROT. Grupė faktiškai susikūrė, susiliejus dviem grupėms – BFD (nariai: Vyga – bosas, Omenas – gitara) ir LUNATIC (namų projektas – nariai: Makas – gitara, Juodas – būgnai). Netrukus grupės draugė Laura rado vokalistą Latrą (troleibuse!).

1992 m. CONSCIOUS ROT išleido pirmąjį demo “Paranoia in The Evening”, apsilankė kelete metalinių radijo laidelių, muzika pateko į radijo eterį ir grupė tapo daugiau mažiau žinoma. 1992 m. balandžio 12 d. nugriaudėjo pirmasis „Death Comes“, kuriame grupė pasirodė kaip headlaineris. 1993 m. dėl skonių nesutapimo iš grupės išėjo vienas pagrindinių kūrėjų Omenas. Jis įkūrė kiek vėliau pagarsėjusią GHOSTORM, bet padėjo grupei sugroti keletą koncertų ir 1993 m. įrašyti promo kasetę. Joje – du senesni perrašyti gabalai ir tik vienas naujas. 1993 m. birželį išleista antra demo: “Congenital Passivity”. Spalio mėn. grupė dalyvauja koncerte Lenkijoje su garsia lenkų grinding death atstove DEAD INFECTION. Grupei padėjo gitaristas Raima (ex-DISSECTION), po šio koncerto tapęs pastoviu grupės nariu.

1994 m. sausį grupė pasirodė „Death Comes 3“, kartu su REGREDIOR, PARRICIDE, DISSONANCE, vokiečiais POSTMORTEM, lenkais PANDEMONIUM ir švedais TEMPERANCE. 1994 m. įvyko dar vienas pasikeitimas – dėl dingusio intereso muzikai iš grupės išprašomas Latras, ir jo vietą užėmė Juodas. 1994 m. gegužę įrašytas naujasis demo “The Soil”, kurioje vokalisto pareigas taip pat užima Juodas. Kasetę kaipmat išleidžia ispanų leidybos bendrovė „Fight Zone Productions“. Ši kasetė sulaukė neįtikėtinai gerų atsiliepimų ir tikrai yra geriausias grupės darbas. Netrukus iš grupės išprašomas bosistas Andre, vėliau įkūręs DISSONANCE, o dar vėliau sėkmingai įsitvirtinęs RUINATION. Maką grupėje pakeičia Laimis (ex-DISSECTION, ex-OSSUARY). 1995 m. iš originaliosios grupės sudėties faktiškai likus tik Juodui, nusprendžiama pakeisti grupės stilių, kuris jau ženkliai tampa įtakotas DANZIG, THE CULT ir TYPE O NEGATIVE, ir CONSCIOUS ROT virsta SHADOWDANCES.

Diskografija

Demo “Paranoia in The Evening” (1992)
Promo (1993)
Demo “Congenital Passivity” (1993)
Demo “The Soil” (1994)

Mp3:

Atsisiųsti dainą Dirty
Atsisiųsti dainą Post Mortal Wrath
Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.