Grupės

CONFESSION

CONFESSION


Susikūrimo metai: 2010

Muzikos stilius: Death, Thrash metal,

Vieta: Vilnius

Būklė: Aktyvi

http://www.facebook.com/confessionlt

Sudėtis:

Rapolas Šileikis – vokalas
Jokūbas Kiauleikis – gitara
Domas Banevičius – gitara
Jonas Kiauleikis – būgnai
Dovydas Jackevičius – bosinė gitara

Aprašymas:

CONFESSIONGrupės CONFESSION užuomazgomis galima laikyti dar 2009-ųjų pabaigą, kai, vedamas idėjos sukurti agresyvaus thrasho kolektyvą, vokalistas Rapolas ėmė ieškoti kitų muzikantų bendraminčių. Prasidėjo šiokia tokia veikla, tačiau ji buvo ne pati produktyviausia, muzikantai vienas po kito keitėsi.

2010-ųjų pavasarį į pagalbą buvo pakviestas būgnininkas Jonas, kuris kartu su vokalistu pamažu sudarė grupės branduolį. Vėliau prisijungė Jono brolis – gitaristas Jokūbas, pakeitęs Paulių, teikusį pagrindinį prioritetą savo grupei JUODVARNIS. 2012-ųjų pradžioje bosisto pareigas užėmus dar vienam geram visos kompanijos draugui Dovydui, pagaliau susiformavo dabartinė ir idėjiškai vieninga sudėtis.

CONFESSION debiutinis koncertas įvyko klube „Muzikos rūsys“ kartu su ELIMINATOR, OBOLTRED bei INHERITAGE. Vasarą prisijungė ir antras gitaristas Domas, su kuriuo CONFESSION jau vyko į „Giedfest“ ir „Daubos griaucmas“ festivalius.

Artimiausiuose grupės planuose – demo įrašų pasirodymas.

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.