Grupės

BRAINERS

BRAINERS


Susikūrimo metai: 1996

Muzikos stilius: Alternative rock,

Vieta: Šiauliai

Būklė: Iširusi

Kontaktai: pablo@bamba.lt

http://www.myspace.com/brainers

Sudėtis:

Paulius – vokalas, gitara
Jonas – gitara
Darius – būgnai
Evaldas – bosinė gitara

Aprašymas:

BRAINERS1996 metų pabaigoje Paulius, Jonas, Shkacas, Atstopas ir Kaukolė įkūrė grupę ir pavadino ją BRAINERS. Repeticijos vyko labai blogomis sąlygomis vienoje Šiaulių mokyklų. Maždaug už 3 savaičių už aferas, blogą elgesį ir būgnininko funkcijų nevykdymą Kaukolė buvo išmestas ir vietoj jo buvo priimtas Darius. Pirmasis BRAINERS koncertas įvyko 1997 m. Šiaulių Gegužių vidurinėje mokykloje.

1999 metų rudens pradžioje iš grupės išėjo Shkacas ir Atstopas. Kadangi surasti gitaristą, kuris “įsipaišytų į chebrą” buvo sunku, Paulius nutarė ne tik dainuoti, bet ir groti gitara. Ne už ilgo buvo priimtas naujas bosistas Efka, iki tol grojęs namie ir pseudopankų grupėje DEFLORACIJA. Tada susiformavo dabartinė grupės sudėtis – Paulius, Jonas, Darius ir Efka. Nuo tada grupė nemažai koncertavo visoje Lietuvoje klubuose, baruose ir didelėse scenose, konkurse “Durys-2001″ laimėjo antrąją vietą, dalyvavo festivalyje “Durnių laivas-2001″ ir daug kitų studentų festivalių. Padaryta truputis įrašų.

2002 pavasarį “Bomba Records” dainą “Aš jaučiu” siūlė radio stotims, bet daugelio jų atsakymas buvo “neformatas”. Grupė ir toliau aktyviai koncertuoja ir dirba prie naujų įrašų.

2006 m. grupė išleido albumą “Disco Balls”, už kurį BRAINERS gavo “A.Lt 2007″ apdovanojimą už geriausią metų albumą. 2007 m. BRAINERS dalyvavo muzikiniame tarptautiname Baltijos šalių gyvos muzikos projekte “Go See Your Neighbour”. Projekto koncertai vyko įvairiuose trijų šalių miestuose, įskaitant Šiaulius ir Palangą Lietuvoje.

Diskografija

CD “Disco Balls” (2006)

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.