Grupės

BORA

BORA


Susikūrimo metai: 2001

Muzikos stilius: Allschool hardcore,

Vieta: Vilnius

Būklė: Iširusi

Kontaktai: bora@hardcore.lt

http://www.bora.hardcore.lt

Sudėtis:

Krilaz – vokalas
Ugnius – gitara
Dalius – būgnai
Mindas – bosinė gitara

Aprašymas:

BORAGrupė BORA Išsivystė iš BRAMBORAK ir iki šiol, kaip teigia patys muzikantai, nieko doro nepasiekė. Taigi, daugiau informacijos apie šios grupės pradininkę – BRAMBORAK.

BRAMBORAKŲ pradininkas – Krilas. Susižavėjęs vilniečiais INVAZIJA ir artimiau susipažinęs, jis paviliojo iš šios grupės gitaristą Ugnių. Kita Krilo “auka” tapo Dalius, SPELLBOUND būgnininkas. Nuvažiavę į “Dynamo” festivalį Čekijoje, šie trys muzikantai išnešiojo grupės idėją iki galo. Užvalgę čekiškų bulvinių blynų ir priragavę vietinio alaus, vaikinai tuo pat metu sugalvojo ir grupės pavadinimą, kuris, išvertus iš čekų kalbos, reikštų „bulviniai blynai“. Grupės nariams paprasčiausiai patiko šio žodžio skambesys ir tai nereiškia, kad koncertuose skraido bulviniai blynai, o vokalistas rėkia: “blynai – geriausias maistas, blynai – tai lygtai vaistas, blynai tikrai suras atgarsį tavo širdyje”.

Kurį laiką BRAMBORAK’uose mikrofoną ex-LĖLĖS vokalistas Darius, tačiau dėl skonio ir idėjinių nesutarimų jis grupėje užsibuvo neilgai. Vis dėlto jau su Dariumi grupė spėjo sugroti nemažai koncertų ir įsibrauti į klausytojų ausis.

Po festivalio „Naujas kraujas“ BRAMBORAK liko be vokalisto. Pavasarį prie šios ir taip spalvingos kompanijos prisijungė ex-HI-TECH HATE „gorila“ Visma. „Porno Sound“ studijoje paskubomis įrašytas 5 gabalų minialbumas „Scream“. Visma į grupę įnešė emocijų – grupei tarsi atsirišo rankos, prasidėjo įspūdingi šokinėjimai scenoje, nenutrūkstama ataka ausims – tribal-power-metalcore. Vėliau mikrofoną perėmė pats Krilas.

Diskografija

MCD „Battery cage“ (2001, Kablio muzika)
MC/CD split „Coalition“ (2002, Kablio muzika)
MC/CD „Spit Into Kismet’s Face“ (2004, Kablio muzika)

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.