Grupės

BAUBAS

BAUBAS


Susikūrimo metai: 2008

Muzikos stilius: metal,

Vieta: Panevėžys

Būklė: Aktyvi

Kontaktai: robkiookas.baubas@gmail.com, audrius.dar@gmail.com

http://www.myspace.com/baubas666

Sudėtis:

Audrius Pakšys – gitara, vokalas
Tomas – Robkiukas – Rekašius – būgnai
Eimantas Kulikauskas – bosinė gitara

Aprašymas:

BAUBĄ įkūnija trys mirtingosios sielos – Audrius Pakšys – gitara, vokalas, Tomas – Robkiukas – Rekašius – būgnai, Eimantas Kulikauskas – bosinė gitara. Grupę inicijavo Audrius 2008 metų vasario mėnesį. Tuomet grojo Audrius ir Robkiukas, vėliau prie jų prisijungė Aivaras.

Neilgai trukus Aivaras pasitraukė ir bosisto vietą užėmė Eimantas. Kūrybinė patirtis persidavė ir iš kitų grupių, vyriausias BAUBO muzikantas Audryla grojo D. A. R, talkina NIGHT. Jo gitaros ir dainavimo išraiška scenoje atskleidžia šios metalo grupės filosofinį požiūrį: „Kas nesieks gyvenimo tikslo, nekils į gyvenimo šviesą“. BAUBAS – tai apatiška visuomenė.

Ši mąstysena atsispindi grupės veikloje – per mažiau nei metus kolektyvas sugrojo ne viename koncerte visoje Lietuvoje. Tai ir pasirodymas Pasvalio „Naujuose Veiduose“, Panevėžyje „Mes Dar Gyvi VIII“, metalo muzikos festivalyje „Pragaro Aušra“ Kernavėje, „Giedfest“ Griedraičiuose, „Antipops“ Kaune. Koncerte „Mitalas IV“ gyvai buvo įrašytas pirmasis BAUBO albumas. Grupė siekia profesionalumo ir nori parodyti nesenstančias gyvenimo tiesas kitokiu kampu.

Diskografija

CD “Mitalas 4″ (koncertinis albumas, 2008)

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.