Grupės

BAD#NAILS

BAD#NAILS


Susikūrimo metai: 1998

Muzikos stilius: New wave rock,

Vieta: Vilnius

Būklė: Iširusi

Kontaktai: badnails@gmail.com

http://www.frype.lt/badnails

Sudėtis:

Eilly – vokalas
Dr GaZoO – gitara
Keva – bosas
Juron – būgnai

Aprašymas:

BAD#NAILS startavo 1998 metais Vilniuje kaip punk roko grupė. 2000 m. buvo įrašytas pirmasis linksmas ir chuliganiškas albumas. Nuo to laiko grupė daug eksperimentavo, keitėsi stilius bei sudėtis.

BAD#NAILS koncertavo po visą Lietuvą, kartais pasirodydavo TV eteryje, kur buvo pakrikštyti „piktu jaunimėliu“. Grupę galima buvo pamatyti tokiuose didžiuliuose roko festivaliuose, kaip „Antipops“, „Rudstock“. 2004 m. BAD#NAILS dalyvavo „Lietuvos Dainų TOP-10“. Tų pačių metų pabaigoje „Tango-TV“ eteryje pasirodė daug dėmesio sulaukęs jų pirmasis vaizdo klipas.

Dabartiniai BAD#NAILS groja agresyvų new wave roką. 2005 metų gegužės mėnesį grupė triukšmingai pristatė naujausią albumą „D.W.W.L.“ Savo pasirodimų metu BAD#NAILS nebijo žaisti su ugnimi ir šokiruoja visus „kalamomis į galvą vinimis“. BAD#NAILS reiškia save garsiai ir aiškiai: „Darysim, ką norim ir niekas mūsų nesustabdys!“

Diskografija

Demo albumas (2000, “Porno sound” studio)
CD “D.W.W.L” (2004-2005, “Tamsta” ir “Socks Records”)

Mp3:

Atsisiųsti dainą Independence
Atsisiųsti dainą Maniac
Atsisiųsti dainą Riot (2006)
Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.