Grupės

ASHTREY

ASHTREY


Susikūrimo metai: 2003

Muzikos stilius: Alternative rock,

Vieta: Vilnius

Būklė: Aktyvi

Kontaktai: Tomas, tel. +370 676 05538 http://www.myspace.com/ashtreyrock

http://www.ashtrey.lt/

Sudėtis:

Rita Naujokaitytė – vokalas
Ernestas Ševčuvianiec – gitara
Marius Snudaitis – gitara
Anatolij Len – bosinė gitara
Tomas “Begis” Pavilanskas-Kalvanas – būgnai

Aprašymas:

ASHTREY – tai emocionalus ir energingas balsas, sulydytas su moderniomis gitarų ir mušamųjų kompozicijomis. Grupė balansuoja tarp aštrių ritmų ir jautrių, melodingų kūrinių, ieškodama įdomių sąskambių ir derindama įvairių stilių elementus. Svarbiausia muzikantams – vienybė komandoje, kuri leidžia ant scenos sukurti publiką „įtraukiančius“ pasirodymus.

ASHTREY, susikūrusi 2003 m., sugrojo kelis šimtus koncertų įvairiuose Lietuvos miestuose, dalyvavo festivaliuose „Baltic Progfest“, „Roko naktys“. LRT televizijos muzikiniame projekte „Lietuvos dainų dešimtukas“ grupei įteiktas „Metų debiuto 2007“ apdovanojimas. Grupė yra dalyvavusi dviejose Eurovizijos konkurso atrankose ir daugelyje kitų alternatyvios muzikos renginių.

2005 m. grupė ASHTREY įrašė savo debiutinį albumą „Let‘s Break The Walls“. Kompozicijos įrašytos „F.O.E.N.“ studijoje per turne po Vokietiją. Albume klausytojai ras penkias skirtingai stilistiškai atliktas dainas, kuriose persipina gitarinės ritmo ir solo partijos, mušamųjų ritmika, mistiniai intarpai ir stiprus vokalas.

Šiuo metu ASHTREY aktyviai koncertuoja įvairiuose alternatyvios muzikos klubuose.

Diskografija

CD “Let‘s Break The Walls” (2005)

Mp3:

Atsisiųsti dainą Thurst
Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.