Grupės

ARTHORNIA

ARTHORNIA


Susikūrimo metai: 2002

Muzikos stilius: Melodic black,

Vieta: Vilnius

Būklė: Iširusi

Kontaktai: balrog@takas.lt

Sudėtis:

Simonas “TheFate” – vokalas
Aleksas “Balrog” – gitara
Tomas “Gusmanas” – gitara
Kęstas “Crossroadman” – bosas
Dima “November” – būgnai

Aprašymas:

Grupės idėja gimė 2002 m. pavasarį, taigi imta ieškoti žmonių, galinčių įgyvendinti užsibrėžtus tikslus. Vasarą pradedamos pirmosios repeticijos, po jų – ilga pertrauka dėl įvairių techninių nesklandumų. ARTHORNIA galutinai susiformavo ir savo kūrybą pradėjo 2002-ųjų rudenį. Tuo metu grupėje buvo tik keturi nariai (tebeieškomas bosistas). Žiemą prie grupės narių laikinai prisijungia bosine gitara grojantis Kęstas iš Crossroads, kuris vėliau tampa nuolatiniu ARTHORNIOS bosistu.

Po keleto neįvykusių koncertų grupė galų gale pasirodė scenoje, ji koncertavo Klaipėdoje vykusiame festivalyje “In the Memory of Humanity III”, kur grupės debiutas, pasak mačiusių ir girdėjusių buvo tikrai puikus. 2003 m. vasarą-rudenį grupėje įsivyrauja štilis dėl asmeninių priežasčių. 2004 rudens pabaigoje grupė vėl atsigauna ir sugroja keletą koncertų.

Mp3:

Atsisiųsti dainą Symphony Of Death
Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.