Grupės

ARGHARUS

ARGHARUS


Susikūrimo metai: 2005

Muzikos stilius: Black metal,

Vieta: Šiauliai

Būklė: Aktyvi

Kontaktai: info@inferna-profundus.net

http://www.myspace.com/argharus

Sudėtis:

7 – vokalas, bosinė gitara
I1 – gitara
e.e6 – gitara
[k] – būgnai

Aprašymas:

Grupė susiformavo 2005 metų pradžioje, nors jos užuomazgos siekia 2004 metų vasarą. Viskas prasidėjo nuo idėjos, minties, kuri ir vedė muzikantus į dabartinį grojamą stilių – black metal. Per ilgus mėnesius nuo pat egzistavimo pradžios grupė nuolat ieškojo savo skambesio, norėdama ne tik atkartoti black metal, bet ir įnešti novatoriškumo bei principingumo. Daugiau nei metus brandintą kūrybą ARGHARUS atskleidė 2006 metais Šiauliuose vykusiame festivalyje “Tvaikas III”. Nuo tada grupė pradeda skaičiuoti savo koncertinės veiklos pradžią.

ARGHARUS kūryboje dominuoja nihilistinės, negatyvios nuotaikos, kartas nuo karto besipinančios su mizantropija. Pasak pačių muzikantų, ARGHARUS yra rezistencija, iššūkis bei gyvenimo būdas.

2006-ųjų gegužę grupė įrašė mini albumą “Niekšas”. 2007 m. kovo mėnesį leidybos kompanija “Ledo Takas” pristatė LUCTUS/ARGHARUS split CD “Sonitus Caeli Ardentis”. 2009 metų birželio 6 dieną išleidžiamas debiutinis grupės albumas “Pleištas”.

Diskografija

Mini CD “Niekšas” (2006)
LUCTUS/ARGHARUS Split CD “Sonitus Caeli Ardentis” (2007, Ledo Takas)
“Pleištas” CD (2009, Inferna Profundus Records)

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.