Grupės

ANOMALY

ANOMALY


Susikūrimo metai: 1993

Muzikos stilius: Brutal death,

Vieta: Klaipėda

Būklė: Aktyvi

Kontaktai: graindas@inbox.lt http://www.myspace.com/anomalylt

http://anomaly.lt/

Sudėtis:

Graindas – vokalas
Valiokas – gitara
Bezdukas – gitara
Regis – bosas
Mamertonis – būgnai

Aprašymas:

1993 m. susikūrusi klaipėdiečių grupė ANOMALY savo brutalias idėjas įamžino pilnametražiame albume „Disforic Agony“, kuris buvo išleistas 1996 m. 1997 m. grupė išmėgino savo jėgas festivalyje „Naujas kraujas“, kur susirungė su kitais Lietuvos scenos naujokais.

Grupė dalyvavo daugelyje koncertų, kuriuose scena dalijosi su tokiomis grupėmis, kaip HYPOCRISY, KRABATHOR, MERESSIN, RUINATION, SHADOWDANCES, KATEDRA. Vis dėlto 1998 metais dėl asmeninių priežasčių grupės nariai nutraukė bendrą kūrybinę veiklą.

Tylos metai nepraėjo veltui. Vokalistas Andrius (Graindas) grojo bosu grupėje The PERPLEXX, o Valentinas (Valiokas), nenustojęs kurti, pristatė savo projektą CHAIN OF EVENTS.

Kadangi grupės nariai visada buvo geri bičiuliai, kalbos apie ANOMALY atgaivinimą netilo. Ir 2008 m. vasarą, praėjus 10 metų po išsiskyrimo, Graindas (vokalas), Valiokas (gitara) ir Mamertonis (būgnai) pradėjo repetuoti. Buvusį bosistą Gumį pakeitė Regis (ex DARK SIDE), o gitaristą Liucifą – Audrius (Bezdukas) iš laikinai veiklą sustabdžiusios grupės MOOD.

Šiuo metu ANOMALY intensyviai kuria ir repetuoja, siekdami pateisinti savo kadaise sukurtą ir perteiktą gerbėjams brutal death metalo jėgą.

Diskografija

MC “Disforic Agony” (1996, Soundless Prod.)

Mp3:

Atsisiųsti dainą Despotic Souls
Atsisiųsti dainą Disforic Agony
Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.