Grupės

ANAPILIS

ANAPILIS


Susikūrimo metai: 1997

Muzikos stilius: Alternative gothic,

Vieta: Kaunas

Būklė: Iširusi

Kontaktai: http://www.myspace.com/anapilis

Sudėtis:

Beska – vokalas
Vertigo Necrozak – gitara
Šatras – gitara
Arlequin – saksofonas

Aprašymas:

1997 metais susibūrusi kauniečių grupė iš pradžių grojo folk metalą, vėliau vis labiau pradėjo krypti gotikinio ir elektroninio skambesio link. Grupėje iš pradžių dainavo neseniai JAV žuvęs Anubi vokalistas Lord Ominous. 2001 m. ANAPILIS debiutavo neo-folk festivalio „Mėnuo Juodaragis“ scenoje. Dabar ANAPILIS savo kūrybą įvardina kaip gotikinį folkwave, kuria šaltu skambesiu ir melodingumu pasižyminčius kūrinius ir dievina hedonistinius žaidimus. Kaip teigiama grupės svetainėje, „kai kas tai vadina gothica… Tačiau grupės naudojamos įvairios minčių/jausmų perteikimo formos, bendrai koduojamos po simboliniu alternative folkwave užraktu, kol kas tiksliausiai atspindinčiu Anapilio išdykavimų kryptį ir intencijas. Alternative folkwave – tai “dvasinių pasilinksminimų” simbolistika, perteikiama coldwave, neofolk, trip hop, EBM, dark punk, shoegaze, heavy synth-pop, black rock, IDM ir kitais panašiais intelektualiais muzikiniais stiliais. Lietuviškais, angliškais, vokiškais, rusiškais ir prancūziškais užkalbėjimais.“

2004 m. gruodžio viduryje nuvilnijo žinia apie ANAPILIO išsiskyrimą. Tačiau Beskai, Šatrui ir Arlequin pasitraukus iš grupės, odisėją tęsia Necrozak. Šiuo metu ANAPILIS ruošia naujus projektus, neatmesdamas galimybės pabaigti taip ir neįrašyto albumo “JEUX”. Paskutinės geros žinios – du ANAPILIO kūriniai pateko į kelias tarptautines kompiliacijas. “Deep Silence of the Candle” puikuojasi garsaus vokiečių žurnalo Gothic rinkinyje “Goth Is What You Make It. Vol. 4”, o šviežiausiai įrašytas kūrinys “Nascondino” pateko į kompanijos “Dark Winter” leidžiamą oficialų Jhonn Balance atminimui skirtą tribiutą “Full Cold Moon”.

Diskografija

CD “Dausos… Gyvenimo Pilnatvė” (2001)
7″EP “Dausos…Gyvenimo Pilnatvė/Mirtis ir Tyla” vs. Valefar (2002, Danza Ipnotica Records)
EP “Lunar Optics” (2002, Cu’Zukkra Muzakque)

Mp3:

Atsisiųsti dainą Nascondino
Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.