Grupės

ALTORIŲ ŠEŠĖLIAI

ALTORIŲ ŠEŠĖLIAI


Susikūrimo metai: 2005

Muzikos stilius: Ambient black,

Vieta: Gargždai

Būklė: Iširusi

Kontaktai: avinpapis@yahoo.com

http://www.altoriuseseliai.net/

Sudėtis:

Avinpapis – gitara, vokalas, programavimas

Aprašymas:

ALTORIŲ ŠEŠĖLIAI – vieno žmogaus, besislepiančio po Avinpapio slapyvardžiu, projektas. Avinpapis taip apibūdina savo projektą: “Mūsų šaknys ten, kur krito svetimų altorių šešėliai, ir krikščioniškoji mintis nesuniveliavo senosios baltiškos dvasios. ALTORIŲ ŠEŠĖLIAI – tai muzika, vedama šios dvasios ilgesio. Tas ilgesys gyvas pavasario vėjyje, vasaros nakties tyloje, rudeninių lapų šnarėjime ir sniege skendinčio miško rimtyje; jis užkoduotas M. K. Čiurlionio tapyboje, V. Mačernio, V. M. Putino ir P.Širvio poezijoje. Ši muzika – tai bandymas atrasti vertybes, kurios dabar jau atmetamos kaip banalios: pagarbą savo tautos praeities dvasiai, savo šalies gamtai ALTORIŲ ŠEŠĖLIAI – tai tamsi estetika, smarkiai įtakota šiaurietiškųjų black ir pagan metalo sąjūdžių, tačiau ji skiriasi nuo skandinaviškosios tiek, kiek joje stengiamasi atskleisti lietuvišką mentalitetą, ir kiek joje gyvas senovės baltų tikėjimo aidas. Čia nėra agresijos ir slegiančio greičio.. Tai muzika labiau mąstymui, o ne galvos kratymui. Pavadinimo panašumas į Vinco Mykolaičio-Putino romaną yra atsitiktinis, tačiau, apskritai, to kūrinio idėja stipriai siejasi su kitu šios muzikos bruožu – skeptišku nepasitenkinimu realybe.”

Kaip pasakoja muzikantas, pirmąjį demo, kuriame skambėjo ambient/black metal muzika, įrašęs 2005-ųjų vasarą, tačiau dėl prastos kokybės jo taip ir neišleido į viešumą. 2006-ųjų pavasarį Avinpapis pradėjo įrašinėti antrąjį albumą pagal P. Širvio kūrinį “Ir nusinešė saulę miškai”. 2007 m. sausio mėnesį baigtas pirmasis ALTORIŲ ŠEŠĖLIŲ viso ilgio albumas “Margi Sakalai”, kuriame ir vėl keliose dainose buvo panaudoti V. Mykolaičio-Putino, P. Širvio tekstai.

Diskografija

Demo “I” (2005)
Demo “Ir Nusinešė Saulę Miškai” (2006)
CD “Margi Sakalai” (2007)

Mp3:

Atsisiųsti dainą 01 Įžanga
Atsisiųsti dainą 02 Aš Taip Laukiu
Atsisiųsti dainą 03 Nuodėmė ne dėmė
Atsisiųsti dainą 04 Krito Mano Žvaigždė
Atsisiųsti dainą 05 Nesugrįšiu Daugiau
Atsisiųsti dainą 06 Epilogas
Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.