Naujienos

FREAKANGEL naują albumą pristatys koncertuose Vilniuje ir Kaune

2017.02.19 13:22, Vilko Promotions inf.

15781738_10154202520098499_6057396351505717329_nVasario 24 d. Vilniaus klube „nArauti“ ir vasario 25 d. Kauno klube „Lemmy“ savo naujausią albumą „How The Ghost Became“ pristatys Lietuvoje jau viešėję Estijos industrial/metal/electronic muzikos atstovai FREAKANGEL. Su jais pasirodys Latvijos industrial metalo grupė PRETERNATURAL.

Likus kiek mažiau nei savaitei iki grupių koncerto Vilniuje, organizatoriai „Vilko Promotions“ susisiekė su albumą pristatysiančių estų FREAKANGEL vokalistu Dmitrijum ir uždavė keletą klausimų.

Ar jau lauki pasirodymo Vilniuje vasario 24 dieną?

Taip, labai – tai bus pirmasis koncertas, kuriame mes pristatysime savo ką tik išleistą 4-ąjį albumą „How The Ghost Became“. Negaliu sulaukti vakaro, kada pasidalinsime savo naujomis dainomis su jumis visais! Tikiuosi, kartu puikiai praleisime laiką moshindami.

Daug kas prisimena, kad Lietuvoje jūs jau lankėtės ir praeitais metais grojote klube „Metro“. Kas tau labiausiai įsiminė iš to vakaro ir iš vizito Lietuvoje apskritai?

Tas koncertas taip pat įvyko vasario mėnesį – 2016-02-13, jei gerai pamenu. „Metro“ – gera vieta ir mūsų garsui tiko gan neblogai. Tuometinė programa, žinoma, skyrėsi nuo to, ką mes grosime vasario 24-ąją. Galima sakyti, kad tada ji buvo labiau elektroninė ir lengviau atliekama. Buvo geras pasirodymas. Man labiau patinka groti mažuose klubuose negu milžiniškuose festivaliuose. Būti arti žmonių ir dalytis su jais savo gyvenimu yra pats geriausias jausmas. Kas labiausiai įsiminė? After-party milžiniškame bute besimoshinant pagal grindcore muziką… moshinomės su suknistais tosteriais rankose.

16387214_10154299354668499_1887426578234892066_nJums teko nemažai pakeliauti. Ar pastebėjai skirtumų tarp industrinės muzikos fanų skirtingose šalyse? Pvz., ar koncertas Taline skiriasi nuo koncerto Vilniuje?

Koncertai niekada nėra vienodi, net jei po kiek laiko grįžtame koncertuoti į tą patį miestą ir tą pačią sceną. Kiekvienas kartas skirtingas ir tai geriausia pasirodymų ir turavimo dalis. Žinoma, kai kurios šalys labiau pažengusios vieno ar kito stiliaus atžvilgiu, bet mes visada stengiamės išspausti iš savęs geriausia, ką galime, kad žmonės galėtų mėgautis mūsų pasirodymu, kad ir koks bebūtų jų muzikinis skonis.

„How The Ghost Became“ yra jūsų ketvirtas pilnas albumas, jeigu neskaičiuosime kitų leidinių, tokių kaip elektroniniai EP. Ar gali tiems, kurie dar negirdėjo naujojo albumo, apie jį papasakoti šiek tiek daugiau? Kuo jis išsiskiria iš to, ką išleidote iki šiol?

Su „How The Ghost Became“ mes tikrai norėjome išsiskirti iš savo senų leidinių. Matai, mes vis dar ieškome savo skambesio ir mums labai patinka pasirodyti gyvai. Todėl nusprendėme įrašyti tokį albumą, kurio skambesys būtų panašus į tai, ką jūs girdite gyvai. Vien dėl šios priežasties dar 2015-aisiais mes išleidome „The Show Of Violence“ DVD, tad klausytojai, kurie nematė mūsų gyvų pasirodymų, galėtų susipažinti su mūsų tikruoju skambesiu. Sakykime, kad ketvirtasis mūsų albumas yra kitoks, bet tie, kurie nėra naujokai mūsų muzikoje, tikrai įžvelgs mūsų braižą.

Ko žmonės gali tikėtis iš jūsų pasirodymo klube „nArauti“?

Grosime kai kurias naujas dainas, bet taip pat neapleisime ir senųjų savo gabalų… niekada.  Taigi ateikit ir būkit pasiruošę pašėlti, nes tik bendromis jėgomis mes padarysime vakarą vertą prisiminti!

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus