Naujienos

Festivalis Vilniuje sujungs metalo, elektroninę muziką bei vizualiuosius menus

2019.01.15 20:05, Nekrokatarsis inf.

doombringerĮ šių metų balandžio mėn. 12-13 d. vyksiantį ekstremalios muzikos festivalį „Armageddon Descends“ atvyksta tituluotas kolektyvas iš Lenkijos, perspektyvūs vokiečiai, bei žinomas sunkiosios scenos grupių fotografas Void Revelations.

Savo dalyvavimą renginyje patvirtinto gerai žinoma Lenkijos kompanija DOOMBRINGER. Nors kolektyvo kraityje – vos vienas studijinis albumas, tačiau jų gretose groja gerai žinomi kaimyninės šalies muzikantai, todėl DOOMBRINGER neretai kviečiami į renginius kaip aukščiausio lygio grupė.

DOOMBRINGER – tai agresyvi metalo muzika, kuriai didelę įtaką padarė legendinės Graikijos scenos skambesys.

Festivalyje „Armageddon Descends“ pasirodys ir kol kas mažai žinoma, tačiau perspektyvi „doom metal“ stilių propaguojanti komanda iš Vokietijos MORAST. Nors kolektyvas debiutavo vos prieš keletą metų, jų kūryba ir gyvi pasirodymai kaip mat susilaukė teigiamų tiek žiūrovų, tiek ir kritikų dėmesio.

„Į festivalį visuomet norime pakviesti ne tik gerai žinomus vardus, tačiau ir mažiau matomus, bet stiprius, perspektyvius kolektyvus. Tokiu būdu ne tik stengiamės publikai pristatyti grupes, kurios po kelių metų jau gros didžiausiuose Europos festivaliuose, bet ir suteikiame progą kolektyvams būti išgirstiems toliau nuo savo gimtųjų miestų“, – sako vienas iš „Armageddon Descends“ organizatorių Dainius Prakapavičius.

Renginio metu fotografijų parodą surengs žinomas foto-menininkas iš Vokietijos „Void Revelations“. Autoriaus kolekcijoje – eilė sunkiosios muzikos grupių fotosesijų, išskirtiniai kadrai iš scenų užkulisių, festivalių vakarų Europoje.

Be „Void Revelations, festivalio metu savo autorinius darbus demonstruos ir prancūzų menininkas „Metastazis“.

Elektroninę renginio dalį papildė Lietuvos techno muzikos veteranas „Arkhad“, anksčiau žinomas kaip „Inner“. Atlikėjo kūryba, yra eksperimentinė ir gyvai atliekama pasitelkiant tik analoginius instrumentus, ir skambės išskirtinai grubiai. „Arkhad“ prisijungia prie kitų, jau anksčiau skelbtų kolektyvų: „Budrūs“, „Brighter Death Now“, „Shibalba“, „The Dead Creed“.

Primename, jog festivalyje pasirodys jau anksčiau skelbtos sunkiosios scenos grupės BÖLZER, ULCERATE, DEVOURING STAR, FIDES INVERSA, LVCIFYRE, ALUK TODOLO. Festivalis vyks 2019 metų balandžio 12-13 dienomis Vilniuje, kultūros bare „Kablys“.

Festivalio bilietai prekyboje. Daugiau informacijos – organizatorių internetinėje svetainėje ir feisbuko paskyroje.

Festivalio svetainė: https://www.facebook.com/armageddondescendsfestival/

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Pedo of Filth
2019.01.21 11:08

tai kad The Chasm i europa nevaziuoja. Be to jiems balandzio menesio 18d koncertas Milwaukyje.

Frykas
2019.01.20 19:55

gal The Chasm prisijungs prie sunkiosios scenos grupių?

Antichrist Hammerfist
2019.01.16 13:55

Peckeli, dar ne.

Peckelis
2019.01.16 07:08

Kažin ar tai jau galutinis grupių sąstatas?

Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus