Naujienos

Festivalis VILKŲ ŽIEMA 8 alsuos tamsios muzikos ugnimi!

2023.11.04 08:32, Pagal klubo Pikuolis inf.

festivalis-vilku-ziema-2024_lt__1699005069Sunkiasvoris Vilniaus metalo muzikos festivalis VILKŲ ŽIEMA ruošiasi galingai žiemos sueigai. Festivalis vyks 2024 m. sausio 27 d. kultūros bare „Kablys“.

2011 m. Lietuvos sostinėje gimęs ekstremalios muzikos festivalis VILKŲ ŽIEMA yra giminingas ilgamečiam festivaliui KILKIM ŽAIBU. Renginys džiugins sunkiausios muzikos mylėtojus jau 8-tą kartą.

Žiemos metalo festivalis VILKŲ ŽIEMA laikosi užkeltos kartelės ir planuoja ypatingai tamsią programą. Festivalis vyks dvejose salėse: vienoje griaudės koncertinė programa, kitoje bus demonstruojamos KILKIM ŽAIBU vaizdo projekcijos. Žiūrovų patogumui bus įrengtas papildomas „Dundulio“ baras, erdvios patalpos bus paskirstytos taip, kad padėtų išvengti didesnių kamščių bei eilių.

Šiais metais turėsime mylimų ir ilgai lauktų svečių, tarp kurių – atlikėjai, dar nebuvę Lietuvoje. Apie viską iš eilės!

Su džiugesiu pristatome pirmąją festivalio grupę, Airijos metalo pasididžiavimą PRIMORDIAL!

PRIMORDIAL koncertuose rankas į dangų kelia dešimtys tūkstančių žmonių. Jau tris dešimtmečius įkvėpti savo krašto senųjų legendų bei mistiškos ir žmogaus nepaliestos gamtos didingumo, nepavargstantys Airijos žemių sūnūs atiduoda pagarbą seniesiems keltų dievams ir tautos didvyriams.

Į tikslius žanro rėmus sunkiai įspraudžiamas kolektyvas išsiskiria savo specifiniu skambesiu, atpažįstamu iš tūkstančių kitų grupių. „Niekada nenorėjome kurti grupės, kurios skambesys būtų panašus į ankstesnę kūrybą ar tiesiog mėgdžiotų mūsų herojus. Viskas, ką mes norime daryti, tai paimti ką nors iš mūsų tamsios istorijos, mūsų airiškos kultūros, kuri labai kruvina bei žiauri, ir paversti tai muzika“, – sakė PRIMORDIAL lyderis Alanas Averillas.

Ką tik pasauliui pristatę 10-ą albumą „How It Ends“, airiai į Vilnių atvyksta pirmą kartą!

Taip pat patvirtinti dar du dalyviai.

Į festivalį atvyks islandiško juodojo metalo maniakai MISÞYRMING. Islandų grupė mažų mažiausiai stebina neįtikėtina energija gyvų pasirodymų metu. Būtent jėgingi, smarkūs ir visišku atsidavimu alsuojantys koncertai pelnė jiems metalo muzikos gerbėjų pagarbą ir gerą reputaciją visame pasaulyje – iš tiesų šiuo aspektu jiems sunku rasti lygių.
Festivalyje dalyvaus gerai žinoma Lietuvos tamsiojo metalo grupė JUODVARNIS. Nuo 2011 metų išleidusi tris studijinius albumus, grupė nestoja muzikos ekstremalumo paieškose, persmelktose melodingu bei progresyviu skambesiu. JUODVARNIO kūrybos centras – santykis su mus supančiu nerimastingu pasauliu bei jame atsiskleidžianti tamsioji žmogaus sielos pusė.

Daugiau informacjos: www.vilkuziema.lt

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus