Naujienos

Festivalis „Kilkim Žaibu“: OBTEST grįžta su karo ugnim

Obtest svetaineiLietuvos pagoniško metalo lyderių OBTEST albumui „Auka seniems dievams“ šiemet sukanka 20 metų.

Ta proga grupė festivalyje „Kilkim Žaibu“ surengs išskirtinį koncertą kultinio albumo sukakčiai paminėti.

OBTEST vardo Baltijos metalo gerbėjams pristatinėti tikrai nereikia. Nors grupė jau įpusėjo 3-čią dešimtmetį ir per tą laikotarpį Lietuvoje užgimė daug naujų metalinių vardų, drįstame manyti, kad renkant metalo grupę, kuri galėtų atstovauti Lietuvai pasaulyje, OBTEST , ko gero, būtų geriausias kandidatas.

OBTEST koncertai pastaruoju metu yra labai reti. Grupės vokalistas Deivis šiuo metu gyvena JAV. Vis dėlto grupė nenutraukia veiklos ir garantuoja, kad kito vokalisto niekada neieškos. Grupės pasirodymai planuojami tik išskirtinėms progoms, tam, kad vokalistas iš anksto galėtų planuoti keliones į Lietuvą.

Toks išskirtinis atvejis bus šią vasarą –pasirodymas festivalyje „Kilkim Žaibu“.

Tai bus vienintelis OBTEST koncertas 2021 metais!

Grupė pasirodys geriausiu laiku, didžiojoje scenoje, pagrindinę festivalio dieną, šeštadienį. Nepraleiskite retos progos pamatyti OBTEST gyvai!

Primename, kad festivalis „Kilkim Žaibu“ šiemet dėl pandemijos pasirinko neįprastą datą. Renginys vyks rugpjūčio 6-7 d., prie Lūksto ežero, Varniuose.

Renginio programa sudaroma iš naujo. Daugiau naujienų jau visai netrukus!

Sekite info: www.kilkimzaibu.com

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Chloras
2021.06.10 12:17

Nebesvaik, Psicheli. Nepatinka – galėsi gert prie savo palapinės vienas, nieks prie scenos tavęs nepasiges.

Apex Psycho
2021.06.10 10:20

Nu kaži kokių dar lavonų iš patvorio ištrauks.

Dar gros katedra, ghostorm ir anubi.

Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus