Naujienos

Festivalis „Armageddon Descends“ atšauktas

2020.03.17 07:52, Nekrokatarsis inf.

89431151_1349011121950631_703369090210725888_nFestivalio „Armageddon Descends“ organizatoriai išplatino tokią informaciją:

ARMAGEDONAS? Esame priversti atšaukti festivalį „Armageddon Descends VII“. Jam ruošėmės nuo rugpjūčio ir mums be galo skaudu matyti, kaip žlunga visas darbas ir planai. Kaip bebūtų, dedame pastangas situacijai suvaldyti.

Svarbūs aspektai:
• renginys nėra nukeliamas, jis yra atšaukiamas.
• pinigai už bilietus bus grąžinti to norintiems. Visi norintys atgauti lėšas atsiųskite el. laišką į nekrokatarsis.tickets@gmail.com. Laišką siųskite iš el. pašto adreso, kurį naudojote bilieto pirkimui, ir prie jo prisekite elektroninius bilietus. Jūsų užklausų lauksime iki balandžio mėn. 13 d. (pirmadienio).
• jei įsigijote fizinį bilietą, parašykite laišką į nekrokatarsis.tickets@gmail.com ir susitarsime dėl pinigų grąžinimo.
• pinigus stengsimės grąžinti iki gegužės mėnesio pabaigos (tikėtina, greičiau). Suirutės sąlygomis procesas negali būti greitas, todėl tikimės supratingumo.

Susidariusi situacija mūsų organizacijai užkraus žymių nuostolių, todėl siekdami sušvelninti finansinį smūgį:
• išleidžiame marškinėlius su festivalio dizainu (View From The Coffin). Marškinėlių kaina – 13 EUR, dydžiai – S, M, L, XL, XXL, modeliai – vyriški ir moteriški. Norėdami užsisakyti marškinėlius, parašykite el. laišką į nekrokatarsis.tickets@gmail.com. Jei pirkote išankstinį bilietą, norite atgauti pinigus, tačiau norite ir įsigyti marškinėlius, parašykite apie tai ir mes jums kompensuosime skirtumą tarp bilieto ir marškinėlių kainos. Užsakymų lauksime iki balandžio mėn. 13 d. (pirmadienio).
• visus festivalio lankytojus, dirbančius Lietuvoje ir mokančius gyventojų pajamų mokestį, skatiname festivaliui paskirti 1,2% GPM. Instrukcijos: https://nekrokatarsis.lt/…/2020/03/16/parama-nekrokatarsiui/

Norime padėkoti grupėms ir mus palaikantiems žmonėms. Be abejonės, mes tikimės susitikti kituose mūsų renginiuose, tačiau svarbiausia: nieko nebijokite ir išlaikykite sveiką protą. Baimė nėra reali, bet pasidavimas jai gali tapti labai realiu.

FB: https://www.facebook.com/events/1398336647008570/

WWW: www.nekrokatarsis.lt
FB: Armageddon Descends Festival
Instagram: instagram.com/nekrokatarsis
VK: vk.com/nekrokatarsis_official_page

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus