Naujienos

Ekstremaliosios muzikos grupė „Death in Taiga" išleido dokumentinį filmą

2024.03.20 09:50, Grupės inf.

Taiga-WackenSunkiosios muzikos grupė „Death in Taiga” išleido dokumentinį filmą, kuriame – visa istorija, apie jų praėjusių metų kelionę į didžiausią metalo muzikos festivalį pasaulyje „Wacken Open Air”.

Praėjusių metų pavasarį „Wacken Metal Battle” atrankoje dalyvavę ir ją laimėję „Death in Taiga” vasarą išsiruošė į, turbūt, vieną įsimintiniausių savo gyvenimo kelionių – pasirodyti festivalyje Vokietijoje, Vakeno mieste.

O festivalis įsimintinas ir netikėtas buvo daugeliui: 2023 vykęs „Wacken Open Air” visus išgasdino labai prastomis oro sąlygomis, dėl kurių į festivalio teritoriją pateko tik pusė bilietus pirkusių dalyvių.

„Lengvas chaosas ir nežinomybė mus lydėjo iki paskutinių festivalio momentų, tačiau išankstinis pasiruošimas leido atsipalaiduoti ir nesijaudinti dėl smulkmenų, kurių pakeisti negalėjome”, – pasakojo grupė.

Filmas „The Wacken Experience”:  

Tai – iki šiol didžiausias „Death in Taiga” pasirodymas: Lietuvą grupė atstovavo didžiausiame sunkiosios muzikos festivalyje itin didelei publikai.

„Sugrojome vieną geriausių savo setų ir po pasirodymo supratome, kad šias 30 minučių ant scenos prisiminsime visą savo gyvenimą”, – kalbėjo „Death in Taiga” nariai.

Dabar visą grupės kelionę gali pamatyti kiekvienas – dokumentiniame filme, kurį sukūrė, nufilmavo ir vakar bare „Peronas” iš anksto pristatė „Death in Taiga” atsispindi visi vargai bei džiaugsmai, užklupę pakeliui į Vokietiją.

„Norime padėkoti „Wacken Metal Battle” atrankos komisijai už tai jog mumis pasitikėjo ir suteikė šią progą. Ypatingą padėką norime išreikšti Dariui Laurinavičiui-Šatrui, Wacken Metal Battle atstovui Lietuvoje, kuris mus lydėjo į festivalį ir padėjo visais su konkursu susijusiais klausimais.Į festivalį pasikvietėme Pavelą Danielsą, kuris buvo mūsų roadie ir dešinioji ranka – ačiū jam už pagalbą”, – dėkojo muzikantai.

Grupė taip pat dėkoja Miglei už puikiai atliktą operatoriaus darbą filmuojant viso festivalio metu, o už filmo pristatymą „Perone” organizavimą dėkoja Aurelijai. Grupė didelį ačiū siunčia ir visiems, kurie atvyko jų palaikyti  „Wacken Metal Battle” atrankoje Kaune ir, žinoma, visiems susirinkusiems jų paklausyti Vakene.

„Death in Taiga” – ekstremalios sunkiosios muzikos grupė pasižyminti šiaurietišku skambesiu ir vakarietišku požiuriu.

Pirmą kartą į viešumą grupė išėjo 2021 metų žiemą, išleidę pirmuosius pristatomuosius klipus, paskelbdami apie savo egzistavimą ir norėdami pritraukti pirmuosius klausytojus, o tų pačių metų pavasarį išleido pirmąjį singlą „ROT”, kuris iki šiol – vienas sėkmingiausių grupės kūrinių.

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus