Straipsniai

Dvasinis užtemimas

2005.05.18 00:00, Candlelight

Paprastai nevaikštau į metalinius koncertus ir savo dvasinę ramybę aukoju gotikiniams renginiams. Keletą kartų teko būti metaliniuose renginiuose, deja, man labai nepatiko ten esanti publika, jos elgesys, pleiskanoti ir riebaluoti plaukai, rodos, tyčia prakaito tirpale laikomi rūbai, ką jau kalbėti apie kitą higieną? Taip pat ir muzika ten daugiausiai bukaprotiška.

Šįkart padariau išimtį. Kaip tik savaitgalį leidau Vilniuje, norėjosi kažko kitokio. Sužinojusi, kad renginyje dalyvaus ir mano mėgstami STRANGERS IN AVALON, netempiau laiko ir nužygiavau link prakeiktojo “Intro” klubo. Visgi vietą organizatoriai galėjo išsirinkti kitą – “Intro” dvelkia purvu, o dar tie baisūs tualetai…

Kodėl aš čia rašau, nors ir neturiu nieko bendra su metalistais? Tiesiog noriu išreikšti savo pasipiktinimą ir dar kartą pabrėžti visų žinomą tiesą – metalistai yra netolerantiški alų geriantys bukapročiai. Tą dieną pirmąkart stebėjau STRANGERS IN AVALON visa sudėtimi, tai turėjo būti šventė mano sielai. Tiesa, ją kiek sumažino žinia, jog iš grupės traukiasi jos bosistė. Gaila, man jos labai trūks. Ji savotiškai derėjo prie grupės.

Nė nespėjau įsijausti į avaloniškąją atmosferą, kai keletas prakaitu pradvokusių menkystų, išpurvinę mano batelius savo kerzais, iškėlė kažkokį skuduro gabalą į orą. Nesitikėjau, kad tarp metalistų gali būti STRANGERS IN AVALON gerbėjų. Netrukus jie atsuko skudurą į žiūrovus…

Savo pasibaisėjimui išvydau pasišaipymą. Kaip galima niekinti tokią grupę?? Aš juk neatėjau į koncertą su antimetalistiškais lozungais. Na taip, man nepatinka metalistai, bet kam daryti iš to bjaurų šou? Porąkart bandžiau atimti tą skudurą, bet, gavusi su alkūne į pilvą, pasitraukiau. Kiek atgavusi kvapą pamačiau, kad apsauginiai kalatoja prasikaltusius ir tempia juos laukan. Įsiutusi bandžiau sušukti “suspardykit tuos gaidžius”. Nežinau, ar jie mane išgirdo.

Noriu padėkoti organizatoriams (turbūt daugiausia Andriui) už jų gotiškąją toleranciją, o dar labiau už nuostabų koncertą, kuriame turėjau galimybę išvysti STRANGERS IN AVALON. Nesenai draugas pasakė, kad jums šis koncertas pasisekė ir jūs uždirbote šiek tiek pinigėlių. Atrodo praėjo tie laikai, kai visi verkė dėl minusų. Su tuo ir sveikinu.

Didelis “fuck you” skuduro autoriams, tikiuosi jums sulamdė kaulus ir ateityje nekils ranka daryti kažko panašaus, juk netrukus gali prasidėti karas tarp gotų ir metalistų. Tokiu atveju jūs taptumėte pirmosios kačių aukos. Tausokite undergroundą.

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
hidargy
2005.05.30 22:08

uj, aš tai nenorėčiau kariaut su gotėm, man atrodo, kad po jų juodais nagais yra neįtikėtinas kiekis baisias ligas sukeliančių bakterijų ir normalus žmogus gali numirti nuo vieno jų įdrėskimo.
dar manau, kad jeigu jos bandytų nusiplaut tuos juodus dažus nuo akių, tai kartu ir oda nusiluptų, nes tie dažai įsigėrę iki smegenų.

s2
2005.05.22 10:37

nu aš tai norėčiau gočių sekso, galima ir su krauju. nes vien kraujas nevaldo.

Morandis
2005.05.21 22:56

s2, px, vis tiek noriu kraujo.

s2
2005.05.21 22:31

Morandi, tu (lygu ir aš) nepastebėjai čia ironijos iš pirmo žvilgsnio. pasek Liuzerio ir SStorm mintis. Candlelight – fake’as. subtilus. :-]

Morandis
2005.05.21 20:31

Candlelight, fcuk you.
Tu esi liurbis (ar liurbe) ir visi gotai smirdi. Nekenciu gotuu!

Kitaip tariant as noriu karo.
Noriu kraujo ir daug sulamdytu kaulu.

Galite pasirinkti mane kaip pirmaja pussy cat’u auka. Buciau savanoris.

SStorm
2005.05.20 09:35

Gerai pripažįstu, kad kelintą kart perskaičius tikrai itin juokinga :))

Ale iš pradžių tikrai pasirodė, kad čia rimtai! :-)

Degraduoju…

Adis
2005.05.20 09:22

” “Intro” dvelkia purvu, o dar tie baisūs tualetai…”

… kuriuose, beje, nepilnametes gotes uzsiimineja vienalyte meile…

O siaip – fun ;) Aciu autoriui ;)

O siaip xebra, cia juk ir ne straipsnis. Cia gi “dienorastis” (kuris, aciu dievams ir Ferrumo redaktoriui, visgi tampa tuo, kuo ir turi buti, t.y. tegul ir neoficialiu, bet humoro skyreliu :) O humoras tikrai buna visoks.

s2
2005.05.19 02:08

čia gi klasikinės moteriškos logikos apraiška: sakau ne, turiu omeny turbūt taip. ji visai galbūt suderinama su mielomis gotytėmis/katytėmis. kaip sakoma, mūsų, liūdnųjų ir juodųjų panelių stiprioji reklama. imkit mumis ir darykit. :-P

ir tas paspiktinimas plakatu man dvelkia reklama, tik jau grupės.

o jei ne, tai kaip ten sako: kas ko bijo, tas ant to ir užsirauna. gamtos tobulėjimo dėsniai. ir matrica.

kadangi ši skiltis yra dienoraščiams, manau šis „skundas“ joje tinka.

o be ironijos, Smirda_ziureti, nereikėjo rašyt. nes su ironija pavarei brutaaliai. :-]

brotheris
2005.05.19 00:07

Pritariu

Smirda_ziureti
2005.05.19 00:04

Aisku, kad ce buvo tik joke’as. Prasau ant manes labai nepykti.

Bet vis tiek. Juk jei tau taip nepatinka metalistai, tai ko lendi i ta rengini? As nesu uzkietejas metalistas ir pats esu turejas nemaloniu situaciju per koncertus. Bet as zinau, kad taip gali atsitiksti ir del to labai nesipiktinu.

Del to plakato ir tu keliu idiotu, tai as pritariu. Tai kvaila. Bet kvaila ir kalbeti apie kazkoki kara, ar visiems metalistams klijuoti etikete! Visur yra idiotu, bet yra ir normaliu zmoniu. Zinau viena gota, kuris mire nuo perdozavimo. Tai ka? dabar visi gotai narkomanai? Mano draugas (uzkietejas gotas), ypac smulkaus sudejimo ir nieko nedaro kad nors kiek sustambetu. Tai ka? Visi gotai anoreksikai?

Siaip as pritariu SStorm. Sis straipsnis labiau tinka i foruma.

Smirda_ziureti
2005.05.19 00:03

As paprastai i ulaganu koncertu nevaikstau, bet si karta buvo nemokamas vingio parke. Nezinau kas ten grojo, bet juk nemokamas!! Dar nepriejas iki koncerto gavau i galva del per ilgu plauku ir blogos asmenines higienos. Atsimeu tik sukius “paluciai pydar valasatii” ir kaip vienas urlikas baisiai pasiuto kai i mano dantis susibraize savo lakierkas. Tai pasigriebe lazda ir dauze kol nustojau judet.

Visa koncerta “praleidau” krumuose, nes negalejau pajudet.

Reziume: didelis “fuck you” urlikams, jei prasides karas tarp urliku ir ne urliku, tai jusu lakerkos dar ne taip nukentes nuo mano datu!!!!

Liuzeris
2005.05.18 22:59

“Bet ar tau neatrodo, kad šitas “straipsnis” puikiai tiktų į forumą tęsiant tas mintis kurios ten jau buvo išsakytos šito koncerto atžvilgiu?”

Ne, nes jis parasytas ir idetas pamatuotai :) Love it or leave it ;)

Beje, sioje rubrikoje visi straipsniai yra kabutese ;)

Brutalystas
2005.05.18 22:54

odium, mikliai man i kampa! Ir kad rankas matyciau, bo pats ir valysi! :|

odium
2005.05.18 22:13

nėr čia ko ir slėpt – visi mes kiaulės, ir tik žiūrim, kaip batelius apmindžiot, suduoti į pilvą iš alkūnės…. gėda man!

brotheris
2005.05.18 22:05

Nu blemba, rašinėja čia visokie :-
O dėl forumo su SStorm sutinku. Tiesa, yra viena įdomi dalis dėl pelno, teko ir man girdėt, kad vyrai pasidarė litų. Nors galbūt čia kokie pikti gandai.

SStorm
2005.05.18 21:49

Bet ar tau neatrodo, kad šitas “straipsnis” puikiai tiktų į forumą tęsiant tas mintis kurios ten jau buvo išsakytos šito koncerto atžvilgiu? :-)

Liuzeris
2005.05.18 21:44

“Arba aš visai nebesuprantu šių laikų humoro”

Tai šioje rubrikoje ne visuomet turi figūruoti humoras, bet apskritai jis šiais laikas turi tiek atmainų, jog bandyti jas visas suprasti yra bergždžias reikalas…

SStorm
2005.05.18 21:33

Žinai yra ribos tarp sveikos pašaipos/ironizavimo ir jau akyvaizdaus dergimo :-)

Arba aš visai nebesuprantu šių laikų humoro :/

Liuzeris
2005.05.18 21:29

SStorm, o jei ne viska pazodziui? :)

SStorm
2005.05.18 21:15

Nesupratau bajerio, nuo kada ferrumas tapo kažkokia skundų lenta? Pačiam pirmam puslapį tekstas taip akyvaizdžiai dergiantis visus metalistus…

Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus