Straipsniai

Diena, kai mane apėmė apokaliptinės nuotaikos...

2005.11.08 00:00, Brutalystas

…buvo lapkričio ketvirtoji. Jau trečią mėnesį aš snargliuotomis rankovėmis brūžinau VGTU – Visiškų Glušių Tobulinimosi Universiteto sienas. Jau trečią mėnesį čia griaužiau Tarptautinės Lochistikos mokslus, tačiau nenumaldomai rudenėjant ėmiau suvokti, jog griaužti nagus, ypatingai rudenį, man sekasi kur kas geriau. Tad kartą, pritrūkęs savųjų, kreipiausi atjautos į kambarioką, tačiau šis tik pavadino mane tokiu, prie kurio duše, pametęs muilą ant grindų, nepasilenktų jo paimti.

Visiškai sugniuždytas, eilinį kartą nusivylęs žmonėmis ir kitais gyvuliais, aš nusprendžiau įkurti distopinį speed doom projektą. Projektą, kuris paniekintų žmoniją ir iškeltų transcendentines vertybes, kaip antai Utenos Stiprųjį ir jo nenuginčijamas galias, neigiant egzistavimo vertikalioje padėtyje prasmę. Žinojau, jog šis projektas sukels tikrą šoką visuomenėje, tad, nebandydamas slėpti savo mizantropinių ketinimų, pavadinau jį LAVASH. Šis pavadinimas puikiai atskleidžia mūsų visų būties savastį; jo sandara iš dviejų žodžių – “lava” (pragariško karščio uoliena) ir “nahash” (klastinga gyvatė, serpentinas) – suponuoja apie niokojančią jėgą, kuri anksčiau ar vėliau pasiųs mus visus į nebūtį, palikusi tik laisviausius žemės gyventojus – paukščius, kurie ir taip numirs nuo gripo.

Įkvėptas šios minties momentaliai parašiau būsimo projekto debiutinio promo albumo titulinio gabalo žodžius, kuriuos, esu įsitikinęs, supras tik elitiniai muzikos skaitytojai:

Pasaulio pabaiga

Mizantropija – apokalipsė
Tinkis Vinkis, Po ir Dipsis
Beprasmybė – banalybė
Totali absoliutybė

Realybė – buteliai tušti
Beprotybė – vasaros penki
Nulis, vienas, du ir triptikas
Mizantropija – apokaliptika

[priedainis]

Nihilizmas – egzistencinė kančia
Ekshibicionizmas – danguje delčia
Egocentrinės jėgos stumia į priekį
Inercinės bėdos ant žemės palieka…

Ahrrr!.. Uhhh!… Gore!…

Papasakojęs apie šį projektą ir parodęs titulinės dainos žodžius savo keliems draugams, nustojau juos matyti. Matyt, nepamatę prasmės, savo noru jie pasitraukė iš gyvenimo, nors iš studentų sąrašų liko neišbraukti – ciniškas biurokratizmas. Bet kuriuo atveju, toks draugų palaikymas paskatino mane pamąstyti apie debiutinio promo albumo demo išleidimą ribotu tiražu (18 vnt.). Ta proga nusipirkau 20 CD-R’ų, nes senokai esu perinstaliavęs vindausus…

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Smelys
2005.11.26 00:56

Boze, o bozena…

Dellamorte
2005.11.11 17:38

Super, hehe.

“Beprasmybė – banalybė
Totali absoliutybė”

JuodojiŽvaigždė
2005.11.10 16:33

Jo, būtų neblogas fifologas :)

blight
2005.11.09 19:03

Tai Brutalystas ne devintokas? ar tiesiai is 9 klases i tarptautine lochistika prieme:)?

Su tokiom literaturinem galiom reikejo i lietuviu fifologija stot:)

Crazyte
2005.11.09 07:16

Valio!!! Brutalystas atsigavo – mes tavęs jau pasiilgom :)

Bosists
2005.11.08 22:50

baik cia stylius kaitaliot ! viena diena ta repetuojam… kita diena aukstyn kojom viskas… bus tau… viena diena…

Widowmaker
2005.11.08 22:38

;-DDD

reikės padaryt koverį!!11

s2
2005.11.08 22:11

tai jo.

o nors šitas inrašas ir daug tiesmukesnis, man pastaraisiais sykiais labjau patiko beresnevičiškas Smuikinykas. :)

TheGraveDigger
2005.11.08 22:04

:DDD

cia speju apeliacija i nauja LT drone/doom projekta :))))

“…iškeltų transcendentines vertybes, kaip antai Utenos Stiprųjį ir jo nenuginčijamas galias, neigiant egzistavimo vertikalioje padėtyje prasmę.” :DDDDDDD

Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus