Straipsniai

Diena, kai aš nusprendžiau būti prodiuseriu...

2005.03.15 00:00, Brutalystas

…buvo apsiniaukus ir niūri. Mano muzikanto karjera buvo pakibus ant plauko – grupės smuikininkas, kuris moka net ir penktąją Bethoveno simfoniją, bei nuolatos susižeidęs ranką bosistas, nusprendė mane išmesti iš grupės. „Per daug repetuoji“, – sumurmėjo jie ir vienas jų rodomuoju pirštu nukreipė mane studijos durų link, tuo tarpu kitas viduriniuoju rodė į viršų.

Susirinkau aš savo 10 000 eurų vertės akordeoną, kurio po grupės (dabar jau ex-) vidinių nesutarimų buvo pilna studija, ir išėjau į tamsą. O tamsoje, kaip žinia, pagerėja uoslė. Rankovėmis bevalydamas bromus, aš užuodžiau mano egzistenciją įprasminančią veiklą. Aš privalau tapti pramogų verslo rykliu!.. arba bent jau kilbuku.

Entuziazmas mane pagavo viename sienamiesčio bromų. Galvojau, atims mobilų telefoną, bet užuot tai padaręs, jis užlaužė man rankas ir nusitempė į namus. Ten aš vienu ypu pagriebęs penklinės sąsiuvinį natomis užrašiau įspūdingiausią trijų dalių verslo planą.

Visa jo esmė sukasi apie naują stilių, kuris neabejotinai užkariaus viso pasaulio (išskyrus Afrikos žemyną ir Mongoliją dėl visiems puikiai suprantamų priežasčių) radijo stotis ir gerbėjų širdis. Tai – NU DOOM. Išskirtiniai šio stiliaus bruožai – visi grupės nariai grodami savaisiais instrumentais labai labai lėtai šokinėja (apytiksliai vienas sulėtintas šuolis per minutę). Įspūdžio sustiprinimui vokalistas keletą kartų per gabalą kokiai pusei minutės pakimba ore. Efektas šimtaprocentinis, minia apšalusi, nepilnametės nori vaikų…

Be to, NU DOOM visiškai skirsis nuo kitų stilių, nes būgnininkas dėvės šortus, gros stovėdamas, dvigubą bosinio būgno pedalą spaudinės viena koja ir abiejose rankose laikys tą pačią lazdelę. Nepilnametės nenorės nuo jo vaiko, tačiau vyrai jį mėgs ir gerbs…

Užsisvajojęs nelauktai užsnūdau ir susapnavau, kaip padarau stulbinančią prodiuserio karjerą Estijos rinkoje ir Laplandijos žemėse, o Ozzy Osbournas spaudžia man dešinę ir duoda raktus nuo savo buto Londone, jei kada užsukčiau pasisvečiuoti į šį miestą…

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus