Naujienos

DECAPITATED nemalonumai su JAV teisėsauga

2017.09.15 12:04, Parengė Seniukas

DecapitatedLenkijos death metalo grupė DECAPITATED, šiuo metu gastroliuojanti po JAV, pristatinėdama naujausią albumą „AntiCult“, susidūrė su rimtais nemalonumais. Šeštadienį, rugsėjo 9 d., lenkai buvo suimti iškart po koncerto Santa Anoje (Kalifornija). Spokano policijos departamento atstovė spaudai Teresa Fuller leidiniui „The Spokesman-Review“ teigė, kad rugsėjo 1 d. apie 2 val. ryto į policiją kreipėsi moteris, kuri pranešė, jog ją buvo pagrobę DECAPITATED muzikantai. Moteris prieš tai lankėsi DECAPITATED ir THY ART IS MURDER koncerte Spokane. Šiuo metu visi keturi DECAPITATED muzikantai yra laikomi kalėjime Kalifornijoje ir laukia, kada bus nugabenti į Spokaną, kuriame stos prieš teismą. Th. Fuller neatmetė galimybės, kad bus pateikti ir papildomi kaltinimai.

„Patrulis reagavo ir padėjo aukai. Pranešimas apie nusikaltimą buvo nusiųstas Specialiajam aukų skyriui, kuris perėmė tyrimą, – teigiama Spokano policijos pranešime. – Remiantis tolimesnio tyrimo metu gauta informacija, padedant Los Andželo apygardos šerifo biurui, keturi vyrai buvo suimti šį rytą Santa Anoje už 1 laipsnio žmogaus pagrobimą.“

DECAPITATED muzikantų advokatas Steve‘as Grahamas „The Spokesman Review“ tvirtino, kad jo klientai yra nekalti:

„Yra kita šios istorijos pusė. Turime liudytojų, kurie patvirtins, kad kaltinimus pateikusioji laisva valia atėjo pas grupę ir su ja išsiskyrė geruoju.“

S. Grahamas taip pat patvirtino policijai, kad DECAPITATED muzikantai patys pasisiūlė atvykti į policiją, tačiau nebuvo jokio atsakymo. „Aš labai aiškiai pasakiau, kad aš galiu pristatyti vaikinus kuo skubiau ir kad jie tikrai bendradarbiaus“, – tvirtino advokatas.

Likę du DECAPITATED koncertai dėl muzikantų arešto buvo atšaukti.

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus