Naujienos

Debiutinį LIVING ALTAR EP „Scythes Towards Psyche“ išleis „Inferna Profundus Records“

2018.01.24 14:37, Ferrum.lt inf.

a4223976143_10Kai taip vadinamo bestialinio black metal banga nugulė užmarštin, pasaulyje liko tik keletas grupių, kurioms nuoširdžiai būtų svarbus grubiai pateiktas garsinis smurtas. Nors ir tiesiogiai nesusieti su minėta scena (ypač su įvairiomis juokingomis grupėmis, nesugebančiomis pateikti gilesnio turinio), lietuviai LIVING ALTAR tvirtai stovi tarp būtybių, kurios semiasi įkvėpimo iš tokių vertybių ir pateikia savitą jų interpretaciją. Grupė prasidėjo kaip trijų žmonių projektas ir pirmosios kompozicijos įgavo demo „Universe of Thralls“ (2015, „Gravplass Propaganda“) pavidalą. Demo buvo įrašytas 100 proc. gyvai ir toks įrašas suteikė atitinkamai grubų skambesį bei atmosferą tam, kad būtų pademonstruotos pirmosios kūrybiškumo ir nusistatymo kibirkštys. Sekantys keli metai buvo skirti tam, kad būtų sukurta, įrašyta ir pateikta nauja medžiaga.

Šis laikotarpis materializavosi kaip „Scythes Towards Psyche“ EP, kuriame LIVING ALTAR teikia žymiai didesnį dėmesį tamsiai įrašo aurai bei detalėms ir juo fiksuoja svarbų muzikinės, poetinės bei estetinės raidos etapą. Cituojant neseną interviu: „Naujo EP aranžuotės yra įvairesnės, o kūriniai pasižymi nuodijančia atmosfera bei muzikos tūžmingumu. Muzika yra greitesnė ir lėtesnė tuo pat metu, dainos – ilgesnės ir efektyviau išpildo savo individualias viziją. Sakyčiau, kad naujoji medžiaga yra labiau apmąstyta ir ne tokia tiesmuka savo turiniu, tačiau išlaikoma baudžianti ir bjauri jos forma“. Naujas EP turėtų būti vertinamas holistiškai, kaip juodmetalio meno vienetas, inspiruotas psicho-dvasinio pasaulio vaizdinių.

„Scythes Towards Psyche“ EP yra sudarytas iš šešių traiškančių kūrinių ir bus išleistas „Inferna Profundus Records“ (jewel case CD) vasario 12 d. ir „Rat King Records“ (profesionaliai atspausta kasetė) greitu metu po to.

„Scythes Towards Psyche“:
1. Blindening Shower of Light
2. Invert the Hearts
3. Universe of Thralls
4. Altered States
5. Dawn of Shadows
6. Nekrokatarsis

LIVING ALTAR

https://www.facebook.com/LivingAltarBM/

„Inferna Profundus Records“
https://www.ipr666shop.com/
https://www.facebook.com/ipr666/

„Rat King Records“
https://ratkingrecordsuk.bigcartel.com
https://www.facebook.com/ratkingrecordsuk/

 

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus