Albumai

CREEPTOR „Demon King“ (EP) – sau ar kitiems?

2016.07.21 07:15, Lord Sauron

creeptorTaip jau susiklostė, kad heavy metalas niekada nebuvo lietuvaičių mėgstamas žanras. Grupes, grojančias šiuo stiliumi, galima suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų. Tuo įdomiau buvo susipažinti su naujausiu darbu šioje srityje. Nors CREEPTOR egzistuoja ne pirmus metus, šis EP – pirmasis fiziniu pavidalu išleistas darbas. Galima sakyti, kad CREEPTOR yra netgi ne grupė, o vieno žmogaus, kūrybiniu pseudonimu Darxon Scaross, projektas.

Išleistame EP yra viso labo penkios dainos, tačiau viskas skamba labai neblogai. Tie, kas mėgsta heavy, turėtų įvertinti. Recenzijos autoriui pasivaideno tokių grupių, kaip U.D.O. ir RUNNING WILD įtaka. Vis dėlto asmeniškai pasigedau nors vieno bent kiek greitesnio kūrinio, nes dabar visose kompozicijose išlaikomas vidutinis tempas, taigi į pabaigą viskas pradeda „veltis“ ir paskui darosi sunku atskirti vieną kūrinį nuo kito.

Bet iškart sakau – klausyti nuobodu nebuvo. Ypač nudžiugino dainos „21st Century Hexen“ ir „Prometheus“. Nors diskas išleistas savo jėgomis, prie įrašo kokybės ar suvedimo sunku prisikabinti, viskas skamba švariai ir aiškiai. Pasirodo ir namudinėmis sąlygomis galima padoriai įsirašyti.

Pats leidinys sukelia dvejopus jausmus. Nudžiugino albumo viršelis – gera žinoti, kad ir mūsų šalyje yra talentų, kurie taip piešia. Juntama ir tai, kad gerokai pasėdėjo, apipavidalindami patį diską ir vidinį lankstinuką. Gal tik aš būčiau rinkęsis skaidrų CD dėklą, nes dabar paprastas vienpusis CDR dėklas atrodo… pigiai. Bet čia tikriausiai viskas atsirėmė į finansus. Na, gal planuojamas pilnas albumas atrodys prabangiau. Tikėkimės.

Kaip tvirtina pats Darxon, muzika jam – saviraiškos būdas. Ir nesvarbu, kad nemadinga, nepopuliaru ir niekam neįdomu. Tam ir egzistuoja undergroundas, kad žmonės galėtų kurti savo malonumui. O jei kūryba patiks dar kažkam, nuo to tik geriau!

CREEPTOR „Demon King“ (EP)

© išleista grupės, 2015

1. 21st Century Hexen

2. Demon King

3. Wrong Brother

4. Let Me Out

5. Prometheus (We Don’t Need You)

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
(Marius)
2016.11.06 10:58

Gal kur yra isigyti šį reikalą?

odium
2016.07.21 10:18

Dažniau rašyk.

Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus