Naujienos

Bruce‘as Dickinsonas parašė autobiografiją „What Does This Button Do?“

2017.07.31 11:30, Parengė Seniukas

Bruce DickinsonLeidykla „HarperNonFiction“ spalio 19 d. išleis IRON MAIDEN vokalisto Bruce‘o Dickinsono memuarus „What Does This Button Do?“ (liet. „Ką daro šitas mygtukas?“).

Dar 1975 m. susikūrusi britų heavy metalo legenda IRON MAIDEN yra tapusi žanro sinonimu. IRON MAIDEN yra pardavusi daugiau kaip 90 milijonų albumų ir grojusi daugiau kaip 2000 koncertų 63 pasaulio šalyse. Būdamas vienu įtakingiausių vokalistų roko istorijoje, B. Dickinsonas daugiau kaip 30 metų praleido IRON MAIDEN scenos priekyje ir pergyveno daugybę nuotykių, tačiau jo nuotykiai ir įdomūs išgyvenimai neapsiribojo tik muzikos scena: B. Dickinsonas yra orlaivių pilotas ir kapitonas, aviacijos verslininkas, aludaris, motyvacinių renginių vedėjas, filmų scenarijaus autorius, dvejų knygų autorius, radijo laidų vedėjas, TV aktorius ir tarptautinio lygio fechtuotojas.

Pastaruosius porą metų trukusių IRON MAIDEN albumo „The Book Of Souls“ gastrolių, apėmusių 39 pasaulio šalis ir 117 koncertų, metu Bruce‘as grįžo prie savo seniai puoselėtų planų parašyti savo atsiminimų knygą, kuri atgulė į 7 A4 formato sąsiuvinius.

Knygoje „What Does This Button Do?” B. Dickinsonas dalinasi savo prisiminimais apie kartu su IRON MAIDEN praleistus 30 metų, savo vaikystę, išsišokimus mokykloje, solo karjerą, apie savo ilgametės svajonės pilotuoti gigantiškus lėktuvus įgyvendinimą ir apie savo neseną kovą su burnos vėžiu.

Leidybos direktorius Jackas Foggas, atsakingas už derybas dėl memuarų leidybos:

„Nėra daugiau tokio žmogaus kaip Bruce‘as. Kuri dar roko žvaigždė gali pilotuoti 747 arba fechtuotis tarptautiniu lygiu? Jis visiškai unikalus, žavus, linksmas, šiltas ir kuklus žmogus – jis yra britų ekscentrikas pačia geriausia prasme. Jo knyga yra nuostabi ir aš labai džiaugiuosi, kad būtent mes ją išleisime ir dirbsime su juo.“

Prie leidybos dirbanti Denise Oswald iš „HarperCollins U.S.“:

„Bruce‘ą Dickinsoną galima tiesiai vadinti pačiu įdomiausiu žmogumi pasaulyje. Jis yra tikras Renesanso žmogus, o tai, kad jis yra vienas iš visų laikų geriausių roko dainininkų, yra tik mažytė jo dalis. Jo atsiminimai, kaip ir jo balsas, tikrai nubrėš naujus standartus, todėl mes labai nekantriai norime kartu tai padaryti.“

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus