Naujienos

Bliuzroko gitaristas Marcas Reece su grupe šią savaitę pirmą kartą koncertuos Lietuvoje

2017.11.20 17:46, Relax Live inf.

MARC REECE_03Tikro bliuzroko gerbėjams išaušo ilgų laukimo savaičių paskutinis rytas. Jau šią savaitę į Lietuvą pirmą kartą atvyksta vienas talentingiausių Europoje šio stiliaus gitaristų Marcas Reece. Jis mūsų šalyje surengs net 3 koncertus: lapkričio 23 d. „Rock River Club“ Vilniuje, lapkričio 24 d. klube „Renginių Oazė“ Kaune ir lapkričio 25 d. klube „Ramybė“ Palangoje.

Bilietus į visus „Marc Reece Band“ koncertus parduoda „Tiketa“ kasos ir internete.

Iš Vokietijos kilęs Marcas Reece – vienas labiausiai talentu apdovanotų bliuzroko gitaristų. Pamilęs gitarą dar ankstyvoje vaikystėje ir įkvėptas legendinių muzikantų Rory Gallagherio, Jimi Hendrixo ar Stevie Ray Vaughano, jis dalyvavo įvairių grupių veikloje ir galiausiai atrado savo paties grojimo manierą. 1996 metais muzikantas subūrė savo vardo grupę, su kuria nuolat gastroliuoja pasaulyje.

Grodamas jis atiduoda visą savo energiją ir mėgaujasi kiekvienu momentu, o žiūrovai tuo tarpu lieka išsižioję iš susižavėjimo. Mat Marcas ne tik puikiai valdo gitarą, bet ir dainuoja savitu, kimiu balsu, taigi rengia įspūdingus, kerinčius pasirodymus tiek scenoje, tiek šalia jos. Rodos, Marcas Reece atrado gerą receptą, kaip patraukti gerbėjus paprastų klasikinių ritmų, bliuzo įtaigos ir turtingo roko muzikos skambesio deriniu. Jo entuziazmas, dinamiški gitaros rifai ir visiškas atsidavimas muzikos tėkmei būnant scenoje neabejotinai „užkrečia“ ir publiką.

Turbūt ketvirtasis šio gitaristo albumas „Let It Burn“, išleistas 2009 metais, ne veltui taip vadinasi. Ugningas visų 11 dainų, sukurtų paties Marco, proveržis nepalieka abejingų daugelio melomanų. Kūrinių tarpe yra 5 grynai instrumentinės kompozicijos. Kai kas linkęs jį lyginti su tokiais gitaros grandais, kaip Jimi Hendrixas ar Alvinas Lee. To daryti tikrai nevertėtų, kadangi Marcas yra ne tik originalus, bet ir universalus gitaristas, čia pat valdantis elektrinę ir akustinę gitaras. Per savo karjerą M. Reece teko groti vienoje scenoje su žymiausiais roko ir bliuzroko atlikėjais: Alvinu Lee, „The Original Blues Brothers Band“, „Wishbone Ash“, Patu Traversu, Tomu Principato ir kt.

Marcas Reece yra ir emocionalus, ir susitvardęs, vienu momentu ramus, kitu – pašėlęs. Ekspresyvusis gitaristas yra ir stilistiškai lankstus, ir visapusiškai muzikaliai išprusęs atlikėjas, kurio talentu geriausiai galima įsitikinti, pamačius jį scenoje. Jei to negana, jį koncerto metu galima bet kada išvysti šalia, priėjusį prie kėdės ar staliuko – taip Marcas į savo pasirodymą įtraukia ir žiūrovus. Šią savaitę gitaristas su grupe „Marc Reece Band“ tai darys ir Lietuvoje: lapkričio 23 d. Vilniuje, lapkričio 24 d. Kaune ir lapkričio 25 d. Palangoje.

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus