Naujienos
BESTIJA keičia pavadinimą į STRANGER AEONS
Nuo 2002 metų gyvuojanti šiauliečių grupė BESTIJA keičia pavadinimą.
„Dar 2008 m. pradžioje, vos išleidę EP „Insane in Madness“, pradėjome žengti kitu muzikiniu keliu. Anksčiau grotą sunkiojo ir alternatyvaus roko mišinį pakeitė sunkesnės, sudėtingesnės bei stipriai progresyvaus roko ir metalo paveiktos kompozicijos,“ – teigia grupės nariai.
Pasak muzikantų, BESTIJA niekada neturėjo būti rimta grupė, todėl pavadinimu ir buvo pasirinktas šmaikštus daugiareikšmis tarmiškas žodis. Laikui bėgant grupės narių požiūris į muzikos kūrimą subrendo, pavadinimas ėmė nebeatitikti grupės muzikinės koncepcijos.
„Interpretacijoms atviras ir tuo pačiu konkretus naujasis vardas STRANGER AEONS puikiai atspindi dabartinę progresyvią grupės kūrybą,“ – tvirtina muzikantai.
STRANGER AEONS logotipą, remiantis naująja muzikine grupės koncepcija, sukūrė „Badger Art“ studija.
Verta paminėti, kad šiuo metu grupė intensyviai dirba įrašų studijoje ir jau netrukus pradžiugins gerbėjus šviežia progresyvaus metalo doze.
Daugiau informacijos apie tolimesnę grupės veiklą bei koncertus galėsite sužinoti greitai startuosiančioje internetinėje svetainėje www.aeons.lt arba Myspace svetainėje www.myspace.com/aeonslt.
Komentarai
Dabar gal dvi minutes žiūrėjau tiek grupės tiek Velnio akmens logotipus, panašumų yra, tačiau tokio stiliaus logotipų manau daug atrastume nebūtinai “vien Badger Art” kurtų.
na gal kažkiek.. bet manau tinka logo prie pavadinimo
Gal per drąsiai pasakiau visi, nemačiau visų kūrinių, bet Forgotten Path, Velnio akmens ir šis logo tikrai gan panašūs.
o kieno dar jų?
Heh, galvojau čia jau man paranoja, kad visi jų kurti logotipai lyg vienas ir tas pats atrodo.
Badger Art įklimpo savo pačių rėmuose.
cia mazumele, jau per daug stilistiniu copy paste..
ps. kam skirta, tas supras. neziurekit i tai skersisusiraukusiu zvilgsniu, bet tikrai, nuosirdus patarimas, isbandykit kazka naujo… visgi tai kitas stailas…
gerai varo frype
ė, gi pats sakei niekur to neskelbt :D
o tai, kas buvo tada – buvo baika ;) pats žinai :)
E, Evilizedai, a ko jum kaip HOLY MOSES nepasutinus ? Jo jo, cia as- jusu ex-bosistas.
> And with strange aeons even death may die?
aaaa, ir thergothon, ir …
Slut, ten visų favoritai ;)
Na, jei Stranger Aeons įrašys Erich’o Zann’o koverį, tai būtinai reiks paklausyti!
Matot, kiek daug panašumų? Keiskit dar kartą.
Beje, ne Evilized sudarinėjo MySpace influences? ;)
Persistengei.
Ir pristatymą daryti jūrų muziejaus pingvinų akvariume
Jo, man irgi su Strangers in Avalon panasu… Gal i naujo albumo irasus pasikviesit “Vilniaus Gotikos teva” Mocarta???
pavadinimas, tai ciut ne Strangers In Avalon :)
jo, man irgi pirma mintis – pagal Entombed :)
evilized persivadins į erich zann
pagal naujaja grupes koncepcija + kadangi is Siauliu, turetu grot ortodoksini- okultini blacka. Evilized pataps Lord sathur Evhilizhdur ir ikurs dar viena tamsos ir chaoso judejimo kulta siaures Lietuvoje.
ne ne, geriau Pratchettas – Stranger Ians
ne ne, čia lovecraftas ;)
Ne ne. Čia Entombed.
And with strange aeons even death may die?