Naujienos

BESTIJA keičia pavadinimą į STRANGER AEONS

2009.04.28 00:00, FERRUM info

Nuo 2002 metų gyvuojanti šiauliečių grupė BESTIJA keičia pavadinimą.

BESTIJA keičia pavadinimą į STRANGER AEONS„Dar 2008 m. pradžioje, vos išleidę EP „Insane in Madness“, pradėjome žengti kitu muzikiniu keliu. Anksčiau grotą sunkiojo ir alternatyvaus roko mišinį pakeitė sunkesnės, sudėtingesnės bei stipriai progresyvaus roko ir metalo paveiktos kompozicijos,“ – teigia grupės nariai.

Pasak muzikantų, BESTIJA niekada neturėjo būti rimta grupė, todėl pavadinimu ir buvo pasirinktas šmaikštus daugiareikšmis tarmiškas žodis. Laikui bėgant grupės narių požiūris į muzikos kūrimą subrendo, pavadinimas ėmė nebeatitikti grupės muzikinės koncepcijos.

„Interpretacijoms atviras ir tuo pačiu konkretus naujasis vardas STRANGER AEONS puikiai atspindi dabartinę progresyvią grupės kūrybą,“ – tvirtina muzikantai.

STRANGER AEONS logotipą, remiantis naująja muzikine grupės koncepcija, sukūrė „Badger Art“ studija.

Verta paminėti, kad šiuo metu grupė intensyviai dirba įrašų studijoje ir jau netrukus pradžiugins gerbėjus šviežia progresyvaus metalo doze.

Daugiau informacijos apie tolimesnę grupės veiklą bei koncertus galėsite sužinoti greitai startuosiančioje internetinėje svetainėje www.aeons.lt arba Myspace svetainėje www.myspace.com/aeonslt.

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Feja_
2009.04.29 19:54

Dabar gal dvi minutes žiūrėjau tiek grupės tiek Velnio akmens logotipus, panašumų yra, tačiau tokio stiliaus logotipų manau daug atrastume nebūtinai “vien Badger Art” kurtų.

bmaggot
2009.04.29 12:15

na gal kažkiek.. bet manau tinka logo prie pavadinimo

Khaos
2009.04.29 12:06

Gal per drąsiai pasakiau visi, nemačiau visų kūrinių, bet Forgotten Path, Velnio akmens ir šis logo tikrai gan panašūs.

bmaggot
2009.04.29 11:33

o kieno dar jų?

Khaos
2009.04.29 10:27

Heh, galvojau čia jau man paranoja, kad visi jų kurti logotipai lyg vienas ir tas pats atrodo.

speigas
2009.04.29 09:57

Badger Art įklimpo savo pačių rėmuose.

___athamans___
2009.04.29 03:02

cia mazumele, jau per daug stilistiniu copy paste..
ps. kam skirta, tas supras. neziurekit i tai skersisusiraukusiu zvilgsniu, bet tikrai, nuosirdus patarimas, isbandykit kazka naujo… visgi tai kitas stailas…

bmaggot
2009.04.28 23:32

gerai varo frype

Evilized
2009.04.28 22:31

ė, gi pats sakei niekur to neskelbt :D
o tai, kas buvo tada – buvo baika ;) pats žinai :)

zickus
2009.04.28 22:04

E, Evilizedai, a ko jum kaip HOLY MOSES nepasutinus ? Jo jo, cia as- jusu ex-bosistas.

brotheris
2009.04.28 19:40

> And with strange aeons even death may die?

aaaa, ir thergothon, ir …

Evilized
2009.04.28 19:13

Slut, ten visų favoritai ;)

Hells' Forge
2009.04.28 19:02

Na, jei Stranger Aeons įrašys Erich’o Zann’o koverį, tai būtinai reiks paklausyti!

Slut ov Hell
2009.04.28 18:10

Matot, kiek daug panašumų? Keiskit dar kartą.

Beje, ne Evilized sudarinėjo MySpace influences? ;)

Khaos
2009.04.28 16:23

Persistengei.

vaplis
2009.04.28 15:26

Ir pristatymą daryti jūrų muziejaus pingvinų akvariume

SCIENCE cruciFICTION
2009.04.28 14:33

Jo, man irgi su Strangers in Avalon panasu… Gal i naujo albumo irasus pasikviesit “Vilniaus Gotikos teva” Mocarta???

doomsday
2009.04.28 13:32

pavadinimas, tai ciut ne Strangers In Avalon :)

Kostra
2009.04.28 11:50

jo, man irgi pirma mintis – pagal Entombed :)

bmaggot
2009.04.28 11:29

evilized persivadins į erich zann

7
2009.04.28 10:56

pagal naujaja grupes koncepcija + kadangi is Siauliu, turetu grot ortodoksini- okultini blacka. Evilized pataps Lord sathur Evhilizhdur ir ikurs dar viena tamsos ir chaoso judejimo kulta siaures Lietuvoje.

Oort
2009.04.28 10:51

ne ne, geriau Pratchettas – Stranger Ians

Evilized
2009.04.28 10:44

ne ne, čia lovecraftas ;)

Slut ov Hell
2009.04.28 10:30

Ne ne. Čia Entombed.

bmaggot
2009.04.28 10:27

And with strange aeons even death may die?