Reportažai

AWAKENING SUN albumo „Imbalance“ pristatymas klube „Metro“ – viskas subalansuota

2014.04.18 00:00, Birutė

AWAKENING SUN albumo „Imbalance“ pristatymas klube „Metro“ – viskas subalansuota„Nusileidęs“ nuo Tauro kalno, klubas „Metro“ vis labiau tampa nedidelių klubinių sunkiasvorių koncertų Meka. Atvažiuoja čia ir svečių iš užsienio, bet šiandien aptarsime, kas ten dėjosi balandžio 12 dieną. Trumpai drūtai – Vilniaus modernaus metalo grupė AWAKENING SUN pristatė ką tik pasirodžiusį antrąjį savo diską „Imbalance“. O buvo taip…

Šeštadienis, 20:00. Žinia, renginiai tą valandą čia neprasideda niekada. Bet sėdim ir gurkšnojam alų. Šį kartą net dvi grupės – albumo pristatytojai ir vieni jų palydovų PHRENETIX – prie durų pardavinėjo atributiką. Turbūt labiausiai „ėjo“ naujasis Awakeningų CD, bet, sako, ir kitko buvo šis tas nupirkta, o tai jau neblogai.

Blogai tas, kad renginys prasidėjo po 21 val. Nejuokais susierzinę rodėsi vakaro headlainerių MANDRAGOROS nariai, kurie klube trynėsi iš anksto, tikėdamiesi ant scenos lipti 22 val., kaip žadėta. Užtat visai atsipūtę atrodė PHRENETIXai, kurie dabar gali šiek tiek užriesti nosį, mat antrus metus iš eilės pateko į „Wacken Metal Battle“ konkurso lietuvišką finalą. Na, gerai, pagaliau jie pradeda groti, ir visai gerai skamba. Akivaizdžiai jaučiasi grupės techninė pažanga, ir gera pradžia – šį kartą trečdalis darbo… Bet štai girdisi kalbos, kad vokalistei kažko trūksta – ar balso tembras ausį pjauna, ar jis netobulėja, ar…

Toliau laukiam „saulės nušvintant“. Bet anokia čia saulė, kai muzika mirtinai alsuoja ;). Susisuka to vakaro sumanytojai gana operatyviai ir netrukus jau ima virinti smalą, kalti vinis, tvatinti bačkas, visa tai pagardindami kilogramu gero kriokalo, AWAKENING SUN albumo „Imbalance“ pristatymas klube „Metro“ – viskas subalansuotakuris, sakyčiau, išsiskiria net šiaip nelabai originalumu stebinančioje mūsų metalo scenoje. Kai kurie žmonės savo muzikinėms idėjoms ir pomėgiams net kasdienius darbus aukoja… Todėl nenuostabu, kad tas pristatomas „disbalansas“ iš tiesų net labai subalansuotas – ir kūrinių struktūros, ir grojimo technikos, ir įrašo kokybės požiūriu. Turbūt ne veltui jo „gimdymas“ užtruko net 3 metus. Repertuaro neviešinsime, nebent dar kartą akcentuosime naujoko dalį, „Edgewalking“ besivadinančią, kuri turi ir video vizualizaciją. Na, jei patys muzikantai ją išskiria, matyt verta. O AWAKENING SUN šou net labai geras – pagarba už geras emocijas.

Laukiam trečio dublio – vakaro „vinies“. Su bosistu atsisveikinantys mūsų metalinio pogrindžio senbuviai MANDRAGORA jau užmetė meškerę naujo nario paieškoms – ei, kas norit krimstelėti „šaknelės“? ;) O tuo tarpu tai – paskutinis koncertas su kitų muzikinių interesų turinčiu Almantu. Greitas instrumentų pasikeitimas, paskutiniai garso reguliavimo akcentai ir vidurnaktį dar beveik neišsiskirsčiusiai garbiajai publikai MANDRAGORA tvoja savo benefisą. Šios grupės repertuarą turbūt kone mintinai žino daugelis, taigi leptelsime tik tai, kad su nauju nariu grupė ruošiasi pagaliau įrašinėti naują diską! Ir vėl gerai buvo, ir ši komanda kai ko niekada nemala, ir linkime jiems greičiau susirasti naują bosininką, ir… marš į studiją :).

Tai tiek apie savaitės senumo įvykius „Metro“ stotelėje. Žinių apie būsimus nutikimus… galbūt bus…

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
waltenys
2014.04.28 23:21

kažkoks dienoraštis, o ne reportažas.

trysšauktukai
2014.04.28 19:33

https://i.chzbgr.com/maxW500/6437360896/h0A6F3D57/

Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus