Naujienos

Autorinės dainos konkursas "Durys" 2003 kviečia grupes dalyvauti

2003.02.23 00:00, Ferrum info

Autorinės dainos konkursas, organizuojamas jau 10 metus, prasidėjęs Vilniaus pedagoginiame universitete, plečiasi, ir jau šiemet tikimės sulaukti svečių iš kaimyninių šalių (Latvijos, Estijos). Konkursas suteikia galimybę įgyvendinti perspektyvias jaunų menininkų idėjas, lavinti meninį intelektą, plėsti kultūrinį akiratį, teigia konkurso organizatoriai.

“Durys” 2003 – tai unikalus renginys, kuriuo siekiama suburti visus Lietuvos muzikuojančius studentus, išrinkti geriausią metų autorinę dainą, skatinti kultūrinį, muzikinį gyvenimą studentų tarpe.

Dalyviai, norintys dalyvauti konkurse, iki 2003 balandžio 14 d. turi atsiųsti vieną savo dainos įrašą, dainos tekstą (spausdintą variantą), savo muzikinės veiklos aprašymą, bei šiuos duomenis: atsakingo asmens koordinates, narių vardus, pavardes, amžių.

VPU Studentų atstovybė,
Konkursui “Durys”,
Studentų g. 45a.,
2004 Vilnius.

Atsiųsti įrašai bus suskirstyti pagal muzikos kryptis: alternatyvios, “pop”, geriausio atlikėjo. Daugiau informacijos gali rasti www.durys2003.lt arba tel +370 615 38087, +370 652 80776 (Jurga).

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus