Naujienos
„Audronaša“ ruošiasi „Kilkim žaibu“: interviu su THYRFING ir APOCALYPSE ORCHESTRA
„Audronaša“ jau kraunasi daiktus į šį savaitgalį vyksiantį festivalį „Kilkim žaibu“. Kad atsipūstų nuo sunkaus pasiruošimo festivaliui, „Audronaša“ šį vakarą susisieks su „Kilkim žaibu“ dalyviais iš Švedijos: THYRFING ir APOCALYPSE ORCHESTRA.
THYRFING daugiau kaip 20 metų šiaurietišką paveldą supina su tamsiausiuose Švedijos gamtos užkaboriuose bręstančiu juodmetaliu. „Kilkim žaibu“ festivalyje šie švedai pirmą kartą pasirodys Lietuvos publikai, todėl šiandien bus puiki proga susipažinti su jais iš arčiau.
Tuo tarpu APOCALYPSE ORCHESTRA yra naujas kolektyvas, išleidęs tik debiutinį albumą, bet jau susilaukęs dėmesio iš metalinės bendruomenės dėl įdomaus viduramžių muzikos ir metalo mišinio. Įsijungus šį vakarą „Audronašą“, bus puiki proga susipažinti su kylančiu metalinės scenos vardu iš metalu turtingosios Švedijos.
„Audronaša“ skamba radijo stoties „Start FM“ eteryje kiekvieną pirmadienį nuo 20 val. Ir taip jau daugiau kaip 11 metų!
Komentarai