Naujienos

Atskleista antra grupė, kuri Vilniuje apšildys ARCH ENEMY

2017.09.19 14:17, Roko naktų inf.

MindshiftRugsėjo 27 d. Vilniaus menų fabrike „Loftas“ koncertuos švedų sunkiosios muzikos žvaigždės ARCH ENEMY. Jau anksčiau paskelbta, kad švedus su įspūdingos gerklės vokaliste Alissa priešakyje apšildys ne ką mažiau stebinantys ukrainiečiai JINJER su ugningąja Tatjana prie mikrofono. Šiandien atskleidžiama dar viena – šįkart vien vyriškos sudėties grupė, surengsianti pasirodymą prieš ARCH ENEMY.

Švedus apšildys ir jų tėvynainiai MINDSHIFT – melodic metal grupė, kurią gitaristas Johanas Lundas įkūrė dar 2006-aisiais. Kaip ir įprasta pradedančioms grupėms, MINDSHIFT sudėtis nuolat kito, bet galop 2012 metais jie išleido savo debiutinį albumą „No Regrets“. Tik Johano neapleido jausmo, kad viskas turėtų būti kitaip…

Vaikinas, pats nuo 15-os metų draskęs gitaras pagal savo visų laikų didžiausių favoritų METALLICA gabalus, persikėlė į Stokholmą, kai jam buvo 19-a. Ten nutarė privačiai pasimokyti grojimo, lygiagrečiai tapo diplomuotu garso inžinieriumi ir „Soundfractions Studios“ bendrasavininku. Pirmąjį albumą Johanas iškepė savo rankomis. O sulig antruoju prasidėjo išties rimti reikalai, nes 2013-aisiais į grupę atėjo buvęs BLOWSIGHT bosistas Marcus Mao Uggla, tik šįkart jau – kaip vokalistas.

Nuo tada MINDSHIFT perėjo į kitą lygį. Pasipylė dainos, prasidėjo nauja, daug sunkesnio skambesio era ir Mao tam puikiai tiko. Teisybės dėlei verta paminėti, kad jis ne visuomet buvo bosistas, – štai ankstesnėje grupėje SLAVEGRID Mao taip pat dainavo. Be to, jis yra talentingas dainų kūrėjas, iki šiol tai vadinantis daugiausiai džiaugsmo ir pasididžiavimo teikiančiu užsiėmimu.

Trečiasis grupės narys – būgnininkas Fabien Fabbe Perreau, iškart po Mao atėjęs iš tų pačių BLOWSLIGHT ir sėdęs su kompanija įrašinėti albumo „Horizon“. Jo agresyvus grojimas, įkvėptas tokių legendų, kaip Igoris Kavalera, buvo kaip tik tai, ko reikėjo MINDSHIFT.

Dainų temas diktavo gyvenimiškos aktualijos, viena jų – beprasmiai karai. Ypač grupę sukrėtė brutalios skerdynės „Bataclan“ salėje Paryžiuje, kai per grupės EAGLES OF DEATH METAL pasirodymą niekuo dėti žmonės tapo kraupaus teroro akto aukomis. Sudrumsti Mao jausmai tąsyk užliejo grupės albumą „Horizon“, kurį 2016-aisiais išleido „Eclipse Records“.

Rugsėjo 27-ąją MINDSHIFT kartu su JINJER apšildys ARCH ENEMY. Trys grupės padarys viską, kad sunkiosios muzikos gerbėjai klube tą naktį patirtų visus emocinius fejerverkus.

Bilietus galima įsigyti tik rokonaktys.lt.

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
XIII
2017.09.21 16:48

sudina grupe

Birutė
2017.09.21 08:50

Dėl skonio nesiginčijama – kam sudina, o kam ir gera. Abi grupės dera apšildymui, taigi koncas bus geras.

XIII
2017.09.19 16:20

sudina grupe

Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus