Naujienos

Ar įvyks FINNTROLL turas su KATATONIA?

Štai ką šiuo klausimu atsakė FINTROLL:

“Mes rengsime turą su KATATONIA, kaip ir pažadėjome. Tačiau tai darysime su nuoskauda širdyse, kadangi netikėtai praradome Teemu ”Somnium” Raimorantą, gerą draugą ir vieną iš pagrindinių grupės vedlių, kuris suteikdavo mums jėgų ilgą grupės gyvavimo laiką. Mes jaučiame, jog mums viskas slysta iš rankų, bet šio turo atšaukimas būtų didelis smūgis Temmu atminimui. Be to Temmu šeimos nariai bei giminaičiai paprašė tęsti koncertus. Mes manome, jog šitoks mūsų sprendimas koncertuoti yra pati geriausia priemonė mūsų draugo atminimui išreikšti”.

“Artėjančiuose koncertuose antrosios gitaros vietą užims geras mūsų draugas Mikaelis Karlbomas, kuris yra grojęs ir mums pagelbėjęs anksčiau. Koncertų metu iš grupės fanų, spaudos atstovų bei visų kitų, kurie klausinės apie Temmu ar grupės ateitį, mes tikimės pagarbos Temmu atminimui. Labai ačiū visiems, kas mums rašė ir užjautė dėl mūsų brolio mirties”.

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus