Naujienos

AGNOSTIC FRONT Rogerio Mireto lyderio knyga

2017.07.11 09:00, Parengė Seniukas

Agnostic-Front-dLeidykla „Lesser Gods“ rugpjūčio 29 d. išleis AGNOSTIC FRONT vokalisto Rogerio Mireto memuarus, pavadintus „My Riot: Agnostic Front, Grit, Guts & Glory“. Memuarus muzikantas surašė kartu su Jonu Wiederhornu, kuris yra parašęs knygą „Louder Than Hell: The Definitive Oral History Of Metal“. Rogerio Mireto memuaruose bus papasakota apie R. Mireto, kaip AGNOSTIC FRONT vokalisto ir Niujorko hardkoro scenos lyderio, gyvenimą, apie svarbius jo vaikystės momentus, leidusius jam tapti tuo, kas jis yra šiandien. Nors jo spalvinga muzikinė istorija yra kupina nesėkmių ir nuopuolių, biografija atskleidžia R. Mireto ieškojimus 9-ojo dešimtmečio Niujorke.

Gimęs Kuboje, R. Miretas su savo šeima, bėgdami nuo Fidelio Castro režimo, atskrido gyventi į JAV. Vaizdinga kalba ir ryškiomis detalėmis jis atskleidžia savo vaikystę keistoje naujoje šalyje, kurioje teko augti su tironišku patėviu, kaip skurdas ir smurtas formavo jo neapykantą, kuri leido jam išgyventi tokio rūsčioje aplinkoje. Paauglystės metais R. Miretui teko pagyventi skvotuose, kuriuose burdavosi panašias vaikystės traumas išgyvenę vaikai. Kartu su kitais panašų pragarą išgyvenusiais sėbrais R. Miretas sukūrė naują muzikinį stilių, kurio nesupo pinigų krūvos ir kuriame komercinė sėkmė yra neįsivaizduojama. Norėdamas išlaikyti šeimą, r. Miretui teko pardavinėti narkotikus, o už tai jam teko sėdėti ir kalėjime. Tai buvo sunkiausias išbandymas, kuris, kaip ten bebūtų, nutiesė Rogeriui kelią į išganymą.

Dar 2015-iaisiais duodamas interviu „Invisible Oranges“, R. Miretas apie AGNOSTIC FRONT tris su puse dešimtmečio trunkančią istoriją kalbėjo taip:

„Man atrodo, kad mūsų ilgaamžiškumą lemia tai, kad mes esame nuoširdūs, mes esame tikri, mes degama aistra tam, ką mes darome. Žmonės tai vertina. Niekas nenori turėti reikalų su tuo, kas yra dirbtina. Štai kodėl man atrodo, kad žmonės mus palaiko, o būtent tai ir yra mūsų ilgaamžiškumo paslaptis. Mes esame tikri žmonės, mūsų grupė tikra, mes pasakojame apie tikrus dalykus. Kartais jie gali būti kontraversiški, bet žinote, ką? Kai kurie žmonės nenori priešintis, nes teisybė žeidžia. O juk priešintis kartais yra labai svarbu, nes leidžia žmonėms kalbėtis. Štai kodėl, jei jau ką išsakau, tai yra paremta tikrais dalykais, dažniausiai – gyvenimiška patirtimi. Man patinka dideli iššūkiai. Man patinka, kai žmonės manęs klausinėja, ir man patinka, kai man metami iššūkiai. Aš nesu neišmanėlis. Aš priimu kiekvieną iššūkį ir išsunkiu iš jo kiek įmanoma daugiau naudos, nes iš jo galiu kažko išmokti. Aš nesu visada teisus, aš nepateiksiu jums visų atsakymų, bet aš noriu suprasti, kad kartais klystu ir iš to pasimokyti. Štai būtent visa tai ir yra hardkoras.“

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus