Naujienos

29-asis WOA pažymėtas ir siurprizais, ir netektimis

2018.05.12 19:42, Parengė Birutė

facebook-logoRugpjūčio 2-4 dienomis vyksiantis priešjubiliejinis „Wacken Open Air“ festivalis jau paskelbė preliminarų grupių pasirodymo tvarkaraštį. Net esant 8 scenoms, sunkoka sutalpinti gausų dalyvių būrį, taigi net pirmo ryškumo komandoms tenka groti ir dieną (arba vėlai naktį), ir palapinėse.

https://www.wacken.com/en/news/news/news-detail/the-running-order-for-woa-2018-is-now-available/

Kol kas ankstoka sekti oro prognozes, bet kad festivalis neapsieis be purvo – beveik faktas. Klausimas tik jo kiekyje. Taigi jau galima dairytis patikimų kerzinių batų, botų ir lietpalčių. Tuo pačiu bus galima patikrinti, kaip veikia naujausios teritorijos sausinimo technologijos. Yra dar viena naujovė – galima iš anksto užsisakyti šalto Beck‘s alaus, kurį renginio metu pagal rezervaciją patieks specialūs punktai.

Vienas ryškesnių festivalio akcentų „tamsos“ gerbėjams tikriausiai bus net po 8 metų pertraukos naują albumą išleidę ir scenoje jį pademonstruoti pasiruošę DIMMU BORGIR. Seno heavio patvarumu tikintiems metalistams turėtų imponuoti itin stiprų naują tvarinį sukurpusių JUDAS PRIEST šou. Jaučiantiems nostalgiją HELLOWEEN‘iško powerio laikams, desertui – susivienijimas HELLOWEEN – PUMPKINS UNITED. O vis dar sunkiai susitaikantiems su Lemmy netektimi – BÖMBERS tribute komandos pasirodymas.

Daugiau grupių: http://www.wacken.com/en/bands/bands-billing/

Su sava tiesiogine netektimi susidūrė ir pati festivalio organizatorių brigada. Balandžio pradžioje ji netikėtai neteko atributikos pardavimo menedžerio Thomaso Hesso. Jis prie WOA organizatorių prisijungė dar 1996-aisiais, kaip BÖHSE ONKELZ grupės turo vadybininkas. Šiai iširus, jis užsiėmė išskirtinai festivalio reikalais. Taigi liūdesys ir susitelkimas WOA komandoje, kuri dabar bando tinkamai užpildyti atsiradusią organizacinę spragą. R.I.P. Thomas Hess.

Sukasi laiko skaičiuoklė, kasdien artinanti XXIX WOA startą. Kam nekantru sulaukti, jau nuo metų pradžios organizuojami „warm-up party“ vakarėliai https://www.wacken.com/en/community/warm-up-parties/

Ir juose galima pasiruošti pagrindiniams rugpjūčio įvykiams

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus