Reportažai

25 metų sukaktį SIELA atšventė galingu koncertu

2015.12.04 13:14, M.P.3 inf.

Renatos Drukteinytės nuotr.

5

Viena ilgiausiai gyvuojančių Lietuvos roko grupių SIELA ketvirtadienį Vilniaus menų fabrike „Loftas“ galingai atšventė savo 25 metų sukaktį. Ta proga grupė surengė koncertą, kurio jos gerbėjai laukė jau nuo šių metų pradžios. Susirinkusiems žiūrovams SIELA atliko trijų dalių programą, kurioje nuskambėjo arti trisdešimt populiariausių ir naujų dainų iš visų grupės albumų.

„Tai buvo puikus vakaras. Smagu matyti, kad grupė turi tiek daug draugų, norisi visus apkabinti“, – džiaugėsi SIELOS lyderis Aurelijus Sirgedas.

Pasirodymą grupė pradėjo dainomis „Vėliavą tau“, „Salvadoro Dali“, „Tavo Dievai“. Aistras įkaitino po devynių dainų į sceną užlipę pirmosios „Sielos“ sudėties nariai, trumpam pakeitę dabartinius grupės muzikantus – prie vokalisto Aurelijaus Sirgedo prisijungė būgnininkas Aivaras Švilpa, bosistas Aidas Blažys ir gitaristas Osvaldas Blažys. Jie atliko dainas „Vėjas, nešantis naktį“, „Viso gero, svajokle“ ir „Rudenio Dievas“. Beje, nuo šios dainos ir skaičiuojama „Sielos“ istorija, kai „Rudenio Dievas“ pirmą kartą nuskambėjo Lietuvos radijo eteryje. Tai įvyko 1990 metų kovo 1 dieną.

6

Trečioje koncerto dalyje SIELA atliko kūrinius iš naujausių savo albumų. Nuskambėjo neseniai išleistas grupės singlas „Ilguma. Platuma“, „Paukštelis“, „Norėsi tu“, „Štormai“, „Euforija“, „1968“ ir kiti kūriniai. Grupė taip pat pateikė dar vieną koncerto intrigą – dainą „Sielos sala“ kartu atliko su dainininke Alina Orlova. Kvapą gniaužiantis duetas sulaukė didelių ovacijų.

Bisui grupė pasiliko savo hitus „Isterija“ ir „Vėjas. Žvaigždė“. „Sielos“ muzikantai gausiai į „Loftą“ susirinkusiai publikai dėkojo ne tik už puikų priėmimą, bet ir už palaikymą visus 25-erius grupės gyvavimo metus.

Pažadėjusi, kad visi atėję į šį koncertą pateks į SIELOS istoriją, grupė pažadą ištesėjo – vakaras pavyko, o koncertą „Siela XXV“ filmavo ir ateityje parodys LRT televizija. Pasak muzikantų, tai buvo iki šiol labiausiai lauktas SIELOS koncertas, todėl viso vakaro metu buvo juntama didžiulė grupę ir gerbėjus užplūdusi energija.

2

4

3

1

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus