Video

2013 m. „Kilkim žaibu“ akimirkos

2013.12.17 00:00, Klubo Pikuolis video

Festivalio „Vilkų žiema“ metu klubas „Pikuolis“ pristatė vaizdo klipą, kuriame užfiksuotos 2013 m. „Kilkim žaibu“ akimirkos.

15-asis senųjų tradicijų ir sunkiosios muzikos festivalis €ž„Kilkim žaibu“ nugriaudė—s 2014 m. birželio 20 -€“ 22 dienomis prie Lūksto ežero, Varniuose, Žemaitijoje.

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
klubas PIKUOLIS
2013.12.30 19:36

Aha, ir tave su šventėm rūstusai Vyskupe ;)

waltenys
2013.12.23 19:01

tai to ir palinkėk speigui per kaliadas.

vyskupas666
2013.12.23 18:19

keisk mašiną

Pedo of Filth
2013.12.23 14:24

o sektor gaza siaip visai px grupe, cia tarp kitko

waltenys
2013.12.22 23:02

Matau vyskupas atsakis man kodel per KŽ sektor gaza buvo grojima iš supuvusios mašinos

vyskupas666
2013.12.22 18:40

http://www.lrytas.lt/sportas/startai/r-meilutyte-pasakau-jog-esu-is-lietuvos-o-man-sako-cia-rusija.htm#.UrcV0_u3aSo

brotheris
2013.12.20 23:57

Belieka tik pasakyti “Ar už tokią Lietuvą kovojome”

vyskupas666
2013.12.19 21:30

tikras senųjų tradicijų festivalis, kur įžangą rusų kalba tarsi nori įteigti,kad: a, Lithuania,yes i know it’s Russsia.po tožemaičiai ir galiausiai anglai.ir dar baltų kraštų vizitinė kortelė yr Solstafir,bet tai baika. tai gerai, tarptautinis festas, bet kur pagarba Lietuvai ar tik trumpai prašmėžuojančiose trispalvėse?trečdalis lankytojų ne lietuviai, tai padarykit jiems atskirą jinglą,o mums LIETUVIŠKĄ.