Naujienos

Kaune ir Vilniuje koncertuos brazilai LACERATED AND CARBONIZED

2017.10.03 09:34, Org. inf.

21270867_1424881947619578_6121236678928727624_nBRUTALO! – growlija lietuvio siela, kai ore tarpstantis užleisto mėšliškojo bulviakasio ritualo šauksmas skatina ieškoti savųjų akustinių ir socialinių poreikių nutvoskimo žemiškesnėse, beigi, mėsingesnėse temose. Atliepdama tai brazilų narkomafijos publicistų kapelija, suokalbyje su dviem vietinių deferių bandomis, kviečia pristabdyti tvirtesnės šakos paieškas ir šiemet spalio 6 – TARPTAUTINĘ ŠYPSENOS DIENĄ – skirti bubtelėjimui Vilniaus knaipėje „nArauti“.

Tai bus paskutinis, LACERATED AND CARBONIZED Europinio turo koncertas, žadantis visišką atsidavimą ir nutvoskimą. Hyperaktyvia koncertine veikla garsėjantys deferiai iš Rio de Žaneiro, pristatydami savo naująjį albumą „Narcohell“, ant scenos lips jau 89 kartą per 4 gastrolių Europoje ir Lotynų Amerikoje mėnesius. Ir visa tai bus triuškinamai pabaigta Vilniuje.

Matant tokį pašaukimą nestebina faktas – LACERATED AND CARBONIZED vis dažniau linksniuojama tarp brazilų deathmetalio elito. Jų albumas „Narcohell“ – jau trečiasis pilnos apimties kolektyvo darbas, bei antrasis toks padedant vokiečių prodiuseriui Andy Classen (KRISIUN, DESTRUCTION, TANKARD, LEGION OF THE DAMNED).

Grupė gimė dar gūdžiais 2006, kai MOURNING HALL nariai neapsikentę susikurpė „side“ projektą savo deathmetalio poreikiams tenkinti. Ankstyvojoje kūryboje vyravo klasikinė – skerdynių – tema. Vis dėlto sėkmingas projektas netruko peraugti į pilnavertę grupę, o jos nariai palinko link publicistikos… atseit Rio grožiui kontrastuoja miestą persmelkiantis pogrindinis pasaulis su narkomafija priešakyje, o tūlas deferis ten gali rasti pakankamai brutalybių ir degradacijos savo mūzai prakalbinti. Sakot: „jautruoliai, mes irgi taborą turim…“. Na, kaip čia pasakius, regis, temperamentas, populiacijos mastas ir kiek padrika valstybės santvarka Vilniaus romų žemėse besisukančio verslo (dar pernai Olimpiniam!) atitikmeniui leido kiek plačiau išbujoti. Kiek plačiau?

Šios savaitės internetai rašo, kad neapsikentusi dvi savaites trunkančio policijos ir kelių gaujų šaudynių šalies valdžia VĖL į Rio įveda kariuomenę. Šiuokart į lūšnynus keliauja kiek mažiau nei 1000 karių. Vietos gubernatorius sėdo kalėjiman už reketą, korupciją ir pinigų plovimą, policijai išlaikyti trūksta pinigų, bet apsukruoliai prisiduria stumdydami substancijas, o kokteiliui aitresnių natų prideda su ginklais lakstantys lūšnynų vaikai, kurie – pasak šaltinių – su ginklais itin produktyvūs.
LACERATED AND CARBONIZED ten užaugo, tad spalio pirmojo penktadienio vakarą įsiklausykime į growlą ir pažinkime šią užburiančią užokeanio realybę…

Kad būtų užtikrinta renginio vidinė harmonija bei ryškus ir galingas turinio tvaikas, reikia ir gero supporto. Pavyzdžiui, STRANGULIATORIUS.

Ar daug žinote kapelijų iš undergroundo, kurios dar iki pirmo albumo išleidimo jau galėtų pasigirti tokio respektabilaus leidinio kaip Vakaro Žinios pirmuoju puslapiu? Arba, TV ir naujienų portalai skambina varptais dėl su milteliais sulaikytų merginų, vienai iš jų vos 15 ir ji pabėgusi iš namų, dėl nepilnamečių apsaugos įstatymo veidai cenzūruojami ir visas dėmesys, lyg atsitiktinai, STRANGULIATORIAUS marškinėliams, įrėmintiems klasikinio treningo aplinkoje. O kurgi darbas su soc. tinklais? Norite komunikuoti žinutę apie tai, kokie neatsakingi brutalūzai esate ir koks jūs uždraustas vaisius nepilnamečiams, bet kažkaip nesolidu? Gal jus tai daryti galėtų įpareigoti Žurnalistų Etikos Inspektorius…. Sutapimai, o ne proaktyvi komunikacija? Baikit, nemanau! Čia, kaip tikėti, kad pakartuvių tema LIETUVIŠKOS grupės kūrybai parinka dėl meninių, o ne komercinių tikslų… Taip, the future is now ir ta grupių komunikacijos ateitis tai STRANGULIATORIUS.

O dėl antrosios supporto grupės, tai kaip čia pasakius… Kaip Amerika negali apsieiti be erelio ir kaip Romeo negali apsieiti be Džiuljetos, o šaligatvio džentelmenas – be taros rašalaičio, taip deathmetalio koncertas negali apsieiti be kiaulės. Tad ponios ir ponai – INFESTATION.

Data: Spalio 6 d.
Vieta: „nArauti“ (Konstitucijos pr. 23, Vilnius)
Durys: 19:00

Renginys FB: https://www.facebook.com/events/1505530656159118

Dieną prieš šį koncertą LACERATED AND CARBONIZED lankysis ir Kaune, kur koncertą kartu su KOROZIJA ir INFESTATION surengs klube „Lemmy“ (Girstupio 1).

Renginys FB: https://www.facebook.com/events/1918519901746290

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Birutė
2017.10.05 11:01

Reikės padabot. Brazilai dažniausiai š… nemala!

Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus