Roko naktų inf. Straipsniai

Organizatoriai atšaukia Maxo Cavaleros ir SOULFLY koncertą
2018-07-16
Liepos 19 d. turėjo įvykti Maxo Cavaleros ir grupės SOULFLY koncertas. Tačiau organizatoriai „Roko naktys“ šiandien oficialiai praneša, kad šis pasirodymas neįvyks dėl logistinių priežasčių.
Daugiau
Legendinis M. Cavalera su SOULFLY grįžta į Lietuvą
2018-05-27
Kitados Maxo Cavaleros vardas buvo visomis šaknimis suaugęs su SEPULTURA. Bet tai – jau sena istorija. Vos išsiskyręs su brazilų metalo pionieriais, jis susikūrė kitą grupę – SOULFLY, ir nuo 1997-ųjų su ja verda plieną savo spragsinčios energijos kubile. Liepos 19-ąją SOULFLY atvyksta į Vilnių ir čia suburs visus sunkiosios muzikos gerbėjus po nerimstančių „Roko naktų“ vėliava.
Daugiau
Švedai AMARANTHE jau šiandien Vilniuje
2018-05-18
Švedija yra sunkiosios muzikos lopšys, iščiūčiavęs tokias publikos mylimas grupes, kaip AMON AMARTH ar ARCH ENEMY, neseniai koncertavusias Lietuvoje. Šiandien, gegužės 18 d., į Vilnių atvyksta dar viena intriguojanti skandinavų chebra – AMARANTHE, išsiskirianti tuo, kad turi net tris vokalistus, tarp jų – ir šaunią merginą Elizę Ryd. Įdomių faktų apie AMARANTHE netrūksta.
Daugiau
Paaiškėjo, kas kitą mėnesį Vilniuje apšildys AMARANTHE
2018-04-25
Gegužės 18 d. Vilniaus menų fabrike „Loftas“ koncertuos metalo žvaigždės iš Švedijos - „Amaranthe“. Paskelbta, kokios dvi grupės juos apšildys.
Daugiau
Pavasarį „Lofte“ griaudės fantastinis šešetas AMARANTHE
2018-01-30
Daugiau nei prieš 10-metį Geteborge gimė sunkiosios muzikos projektas AMARANTHE. Šiandien šis vardas, priklausantis tiek Švedijai, tiek Danijai, išraižytas metalo metraščiuose didžiosiomis raidėmis. Gegužės 18 d. AMARANTHE atvyks į Lietuvą. Įspūdingojo šešeto koncertas vyks Vilniaus menų fabrike „Loftas“.
Daugiau
Atskleista antra grupė, kuri Vilniuje apšildys ARCH ENEMY
2017-09-19
Rugsėjo 27 d. Vilniaus menų fabrike „Loftas“ koncertuos švedų sunkiosios muzikos žvaigždės ARCH ENEMY. Jau anksčiau paskelbta, kad švedus su įspūdingos gerklės vokaliste Alissa priešakyje apšildys ne ką mažiau stebinantys ukrainiečiai JINJER su ugningąja Tatjana prie mikrofono. Šiandien atskleidžiama dar viena – šįkart vien vyriškos sudėties grupė, surengsianti pasirodymą prieš ARCH ENEMY.
Daugiau
ARCH ENEMY Vilniuje apšildys geriausiai išlaikyta Ukrainos metalo paslaptis
2017-09-13
Neįtikėtinai įdomus metalcore, djent, hardcore ir groove metalo derinys, – taip trumpai galima apibūdinti ukrainiečių ketvertą JINJER, kuris šiuo metu gastroliuoja po Europą su ARCH ENEMY ir pristato savo metalinį pasididžiavimą – naujausią albumą „King of Everything“.
Daugiau
Į Vilnių su ARCH ENEMY atvykstanti mėlynaplaukė Alissa – roko monstrė mergaitės kūne
2017-09-12
Dar prieš keturis metus simpatiška kanadietė Alissa White-Gluz buvo siejama su grupe THE AGONIST, kurią pati ir įkūrė. Deja, vieną dieną meilė baigėsi. Švedų grupė ARCH ENEMY kitame pasaulio gale tapo jos naujuoju oru ir vandeniu, o ji pati metalistams Europoje – nuostabia ateive iš kosmoso.
Daugiau
„Roko naktys“ pristato programą ir variantus, kaip švęsti rokenrolą ir ilsėtis pigiau
2017-08-07
Rugpjūčio 11-12 dienomis Klaipėdos centre vyksiantis festivalis „Roko naktys“ pristato programą:  naujosios kartos roko žvaigždės „Blood Red Shoes“ iš Jungtinės Karalystės pasirodys šeštadienio vakarą.
Daugiau
„Roko naktys 2017“ pristato pankroko uraganą iš Serbijos ir šių dienų roką kuriančius lietuvius
2017-06-01
Festivalis „Roko naktys“, kuris šiemet privers plakti industrinę Klaipėdos širdį pačiame miesto centre, žada parodyti kitokį savo veidą. Panašu, organizatoriai pažado laikosi, nes jau pirmosios paskelbtos grupės – BLOOD RED SHOES, FREAKS ON FLOOR, FRANK FITTS – privertė suklusti ir laukti tęsinio. „Roko naktys“ savo sąrašą papildo dar keturiomis kietomis grupėmis.
Daugiau
Į Vilnių atvyksta švedų žvaigždės ARCH ENEMY
2017-05-22
Švedų melodic death metalo grupė ARCH ENEMY su nežemiško balso vokaliste Alissa White-Gluz priešakyje rugsėjo 27 dieną grįžta į lietuvių gerbėjų glėbį. Jų koncertas vyks sostinės menų fabrike „Loftas“.
Daugiau
Festivalis „Roko naktys“ keliasi į Klaipėdą
2017-05-19
Kaip jau buvo pranešta, šiais metais laisvos ir klajokliškos dvasios festivalis „Roko naktys 2017“ paliks svetingą Zaraso ežero salą ir nuleis inkarą naujoje vietoje, kad galėtų parodyti dar kitokį, naują savo veidą.
Daugiau
Įtakingiausias Skandinavijos rokeris pamena pikantišką patirtį Lietuvoje
2017-04-14
Sekmadienį sunkiosios muzikos mėgėjai turės progą sudaužti margučius išskirtiniame koncerte sostinės menų fabrike „Loftas“. Ant scenos siautės švedų grupė PAIN, kurios priešakyje – kartą klinikinę mirtį patyręs, bet dėl to savo darbų niekada nemetęs svarbiausias žmogus Skandinavijos roko pasaulyje ir vienas svarbesnių RAMMSTEIN lyderio gyvenime – Peteris Tägtgrenas. Prieš atvykimą jis davė interviu Lietuvai.
Daugiau
Švedų grupė PAIN į Vilnių atvažiuoja ne viena: apšildys dar dvi grupės
2017-03-16
Italai NEW DISORDER ir prancūzai DUST IN MIND – dvi veržlios sunkiosios muzikos grupės balandžio 16-ąją, per Velykas, prisidės prie švedų žvaigždžių PAIN išskirtiniame koncerte Vilniaus menų fabrike „Loftas“.
Daugiau
Beveik milijoną sekėjų „Facebooke“ turintys KREATOR šioje platformoje prabilo lietuviškai
2017-02-10
Vasario 13 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje įvyks trankiausias metalo vakarėlis „Roko naktys: Winter“. Jo headlineriai – vokiečiai KREATOR – vakar savo „Facebook“ profilyje nustebino lietuviškai parašyta žinute, adresuota mūsų šalies sunkiosios muzikos gerbėjams.
Daugiau
„Roko naktys: Winter“: norite nusiraminti? Pasiklausykite metalo!
2017-02-09
Australai ištyrė sunkiosios muzikos gerbėjus, ir priėjo išvadą, kad šio žanro poveikis – raminantis. Ankstesnėmis mokslinėmis studijomis taip pat įrodyta, kad metalistai – labiau išsilavinę, turintys aukštesnį IQ. Tuo remiantis galima būtų teigti, kad pirmadienį „Siemens“ arenoje vyksiantis žiemos festivalis „Roko naktys: Winter“ bus išminties ir ramybės oazė.
Daugiau
„Roko naktų“ metalo karavanas eina toliau: per Velykas Vilniuje gros švedai PAIN
2017-02-06
Jeigu vasario 13-ąją Vilniaus „Siemens“ arenoje vyksiantis žiemos festivalis „Roko naktys: Winter“ gali būti laikomas metalistų tikrais Naujaisiais metais, tai balandžio 16-ąją sunkiosios muzikos mylėtojai galės deramai atšvęsti Velykas su švedų industrinio metalo grupe PAIN.
Daugiau
Vilniuje praėjusius Naujuosius sutikęs SEPULTURA vokalistas po mėnesio grįžta
2017-01-14
Penktadienį pasaulyje pristatytas naujas brazilų thrash metal grupės SEPULTURA albumas, o dar po mėnesio – vasario 13-ąją karštieji brazilai atvyksta į Vilnių: „Siemens“ arenoje SEPULTURA surengs išskirtinį koncertą.
Daugiau
Švedijos rokerių SABATON koncertas organizatoriams tapo adrenalino kupinu nuotykiu
2016-12-20
Jei kas gali atsitikti – tai ir atsitiks. Tokį posakį savu kailiu išgyveno grupės SABATON koncertą Vilniuje organizavęs „Roko naktų“ tėvas Algirdas Barniškis-Blėka. Sekmadienio vakarą švedų metalo grupės gerbėjai patyrė puikių įspūdžių, net nenujausdami, kiek įtampos tvyrojo užkulisiuose.
Daugiau
SABATON į Lietuvą atvyks iškart po savo vardo roko kruizo po Baltijos jūrą
2016-12-16
Tie, kas praėjusį savaitgalį sudalyvavo anšlaginiame Švedijos vikingų AMON AMARTH koncerte Vilniaus menų fabrike „Loftas“, šį sekmadienį vėl neprašaus, ten apsilankę. Gruodžio 18-ąją į sostinę atvyksta švedai SABATON, iškart po savo vardinio roko kruizo po Baltijos jūrą.
Daugiau
Šeštadienį Vilniuje gros AMON AMARTH: žvaigždėms nerūpi užkandžiai, rūpi scena
2016-12-09
Jau gruodžio 10 d. Vilniaus menų fabrike „Loftas“ koncertuos Švedijos vikingai AMON AMARTH, turintys daugiamilijoninę armiją gerbėjų visame pasaulyje, ir vien 2016-aisiais surengę tiek koncertų, kad tai prilygo beprotybei. Iš lietuvių organizatorių jie neprašo keptų kurapkų, labiau telkia dėmesį į pasirodymo kokybę.
Daugiau
Vasarį atvykstantys KREATOR ir SEPULTURA pasidalijo istoriniais prisiminimais
2016-11-25
Vasario 13 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje įvyks žiemos festivalis „Roko naktys: Winter“, kurio pagrindiniai vėliavnešiai – vokiečių demonai KREATOR ir brazilų thrash metal žvaigždės SEPULTURA. Paaiškėjo, kad brazilų kelyje vokiečiai buvo didžiausi įkvėpėjai ir kad abi grupės iki šiol turi apie ką pasikalbėti.
Daugiau
Belgų sunkiosios muzikos žvaigždė siunčia linkėjimų buvusiam Pamelos Anderson vyrui
2016-11-18
Belgijos sunkiosios muzikos kalvė yra garsi visame pasaulyje. Ir vienas geriausių to pavyzdžių – nuo 1995-ųjų grojanti death metal grupė ABORTED. Šiandien jie turi gerbėjų minią Japonijoje, leidžiasi į turą su SEPULTURA, KREATOR ir SOILWORK, vasario 13 d. su jais gros Vilniaus „Siemens“ arenoje. Ta proga ABORTED vokalistas Svenas de Caluwé davė pašėlusį interviu, kuriame nepasilaikė sau nuomonės apie buvusį P. Anderson vyrą Kid Rocką ar įžvalgų apie pramogas turo autobuse.
Daugiau
Vilniuje koncertuos sunkiosios muzikos kariai SABATON
2016-09-26
Gruodžio 18 d. Vilniaus menų fabrike „Loftas“ pasirodys Švedijos sunkiosios muzikos žvaigždės SABATON, kuriems gerbėjai meldžiasi ne tik gimtoje šalyje, bet ir Suomijoje, Čekijoje, Vokietijoje, o Lenkijoje jie net pripažinti garbės piliečiais, kurių koncerte apsilankė pusė milijono gerbėjų.
Daugiau
„Roko naktys 2016“: katė išlindo iš maišo!
2016-08-03
Penktadienį ir šeštadienį Zaraso ežero saloje vyks sunkiosios muzikos mėgėjų festivalis „Roko naktys“. Užkulisiuose susitiks čigonaujantys Austrijos pankai RUSSKAJA, Nyderlandų simfoninio roko meistrai EPICA, lietuviai BIX, JAV roko žvaigždžių rinktinė QUEEN KWONG. Pastaroji organizatorius išvertė iš koto: jiems reikės... katės!
Daugiau
„Roko naktyse“ – dar daugiau grupių
2016-07-19
Rugpjūčio pirmąjį savaitgalį Zaraso ežero saloje vyks festivalis „Roko naktys 2016“, išskirtinis turtinga roko įvairove. Šiandien organizatoriai pristato dar kelias dėmesio vertas grupes.
Daugiau
Paaiškėjo, kas Vilniuje apšildys AMON AMARTH
2016-07-19
Gruodžio 10 dieną Vilniaus menų fabrike „Loftas“ koncertuos galingieji sunkiosios muzikos vikingai iš Švedijos AMON AMARTH. Grupė paskelbė, kad juos apšildys žanro broliai GRAND MAGUS.
Daugiau
„Roko naktyse“ gros legendinė grupė IR VISA TAI KAS YRA GRAŽU YRA GRAŽU
2016-07-11
Šių metų festivalis „Roko naktys 2016“ bus neįprastai didelis ir ypač plačios roko skalės. Veiks trys scenos, vienoje kurių pasirodys lietuviškoji roko legenda IR VISA TAI KAS YRA GRAŽU YRA GRAŽU.
Daugiau
„Roko naktyse“ – akustinis Aistės Smilgevičiūtės ir grupės SKYLĖ pasirodymas
2016-06-23
Festivalio „Roko naktys 2016“ organizatoriai praneša, kad šiemet rugpjūčio 5-6 dienomis Zaraso ežero saloje bus galima atsikvėpti, klausantis Aistės Smilgevičiūtės ir SKYLĖS akustinio pasirodymo.
Daugiau
TESTAMENT lyderis: „Noriu gero turo po Vilnių!“
2016-06-21
Birželio 29 dieną Vilniaus menų fabrike „Loftas“ koncertuos amerikiečių sunkiosios muzikos legendos TESTAMENT. Grupės vokalistas Chuckas Billis telefonu iš Kalifornijos davė išskirtinį interviu lietuviams, atvirai kalbėdamas apie įveiktą vėžį, susigrąžintą grupę, priglaustus šunis ir moters kvapą scenoje.
Daugiau
Sunkiosios muzikos vikingai AMON AMARTH gruodį koncertuos Vilniuje
2016-06-06
Švedijos death metal grupė AMON AMARTH, nešanti senųjų vikingų vėliavą, gruodžio 10 dieną pasirodys Vilniaus menų fabrike „Loftas“. Šiuo metu AMON AMARTH yra stipresni nei bet kada anksčiau, o jų naujausias darbas – kone kinematografinis metalo albumas pačius verčia didžiuotis.
Daugiau
Paaiškėjo, kurie lietuviai turės garbės apšildyti TESTAMENT koncertą Vilniuje
2016-05-31
Birželio 29 dieną sostinės „Lofte“, gausiai prifarširuotame geležies, vyks legendinės JAV grupės TESTAMENT koncertas. Laukdami susitikimo su savo publika Lietuvoje, TESTAMENT vaikinai rinkosi, kas galėtų juos apšildyti. Šiandien oficialiai paskelbta, kad viena grupė bus iš Lietuvos, kita – iš Kroatijos.
Daugiau
„Roko naktyse 2016“ – lietuvių sunkiosios muzikos mašina
2016-05-22
Garsiausi šalies rokeriai ir sunkiojo metalo vėliavnešiai rugpjūčio 5-6 d. vėl šėls Zaraso ežero saloje. Jeronimas Milius tikisi, kad festivalio „Roko naktys 2016“ svečiai išliks žvalūs iki vėlyvojo jo grupės SOUL STEALER pasirodymo, nes savo gerbėjams turi gerų naujienų.
Daugiau
  1 2