Pagal org. inf. Straipsniai

Birželio 5-6 d. Latvijoje įvyks penktasis folko / pagoniško metalo festivalis „Zobens un Lemess“
2020-02-17
Šių metų birželio 5-6 dienomis Latvijoje įvyks penktasis folko / pagoniško metalo festivalis „Zobens un Lemess“. Organizuojamas specialus autobusas iš Vilniaus.
Daugiau
Festivalis „In'Feast Vol. 4“ - jau šį savaitgalį
2020-02-04
Vasario 7-8 d. Vilniaus klube „Legendos“ (Kalvarijų g. 85) neramias sielas kviečia metalo, graindo ir pankroko muzikos festivalis „In'Feast Vol. 4“. Jūsų akis šildys šiurpaus vizualaus meno parodos, blastbeatų sujauktus smegenų vingius tiesins elektronikos laundžas, o įvairios dirbtuvės bei kompiuteriniai žaidimai trukdys nuobodžiauti.
Daugiau
Rugpjūčio pradžioje vėl vyks festivalis „Metelys in Rock“
2019-07-14
Pernai vasarą Lazdijų rajone sėkmingai debiutavęs vienos dienos festivalis „Metelys in Rock“ vyks ir 2019-aisiais, rugpjūčio 3 d., Metelio ežero pakrantėje.
Daugiau
„W:O:A Metal Battle Lietuva 2019“ finale – penkios grupės
2019-05-16
Šiais metais sulaukta 10-ies grupių paraiškų dalyvauti „Metal Battle“ konkurse. Komisija išrinko penkias grupes, labiausiai vertas dalyvauti nacionaliniame finale.
Daugiau
Vilniuje koncertuos Sunn O)))
2019-05-08
Spalio 13 d. Vilniuje, „Kablyje“ (Kauno g. 5), koncertą surengs eksperimentinio metalo grupė iš Sietlo (JAV) Sunn O))).
Daugiau
Alytuje – Adam BOMB su grupe
2019-05-07
Gegužės 10-osios vakarą vienintelį Europos turo koncertą Lietuvoje (Alytuje) surengs roko muzikos legenda iš Niujorko (JAV) Adam BOMB su grupe.
Daugiau
Kauno muzikos klubui „Lemmy“ – treji
2019-02-21
Sakoma, jog trečias kartas nemeluoja, o muzikos klubo „Lemmy“ (Girstupio g. 1, Kaunas) įkūrėjai drąsiai teigia, jog šiuos tris metus atidavė visą savo dūšią alternatyviosios muzikos idėjai ir nuolatos siekė ir sieks, jog Kaune būtų metalo šventykla, kurioje galėtų susiburti visi mylintys alternatyviąją muziką. Ta proga vasario 22-23 d. klubas kviečia griausmingai atšvęsti trečiąjį gimtadienį.
Daugiau
Po trijų metų pertraukos koncertas „Tėvynei“ grįžta
2019-02-08
Po trijų metų pertraukos žymios Lietuvos sunkiosios muzikos grupės vėl susiburs po „Tėvynei“ renginio vėliava paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos. Koncertas vyks kovo 9 d. buvusiame „Tėvynės“ kino teatre (klubas „Legendos“), jame gros: OBTEST, THUNDERTALE, DIKTATŪRA ir ŪKANOSE.
Daugiau
Metalo bei pankroko taškalų festivalis „In'Feast Vol. 3“
2019-02-01
Chaotiškiausių ir ekstremaliausių metalo bei pankroko taškalų festivalis „In'Feast Vol. 3“ vėl šildys frykus, išgamas, ekstrasensus ir visus kitus visuomenės nepritapėlius. Šįkart dvi dienas - vasario 1 ir 2 d.
Daugiau
Lapkritį RAMYBĖS SKVERAS pristatys studijinį albumą
2018-10-08
Po daugiau kaip 30 metų legendinė roko grupė RAMYBĖS SKVERAS atsikūrė ir pristatys savo debiutinį studijinį albumą. Lapkričio 10 dieną dviejų valandų koncerte Kėdainiuose girdėsite visus grupės geriausius hitus.
Daugiau
CONAN koncertuos Kaune ir Vilniuje
2018-09-22
Į Lietuvą vėl atvyksta britų doom metalo atlikėjų trio herojišku pavadinimu CONAN. Šis Liverpulio kolektyvas susibūrė 2006 metais ir išsiskiria sunkaus bei žemo skambesio natų gausa savo muzikoje. Dėl to net šio trejeto stilius vadinamas „caveman battle doom“.
Daugiau
Gruodį Lietuvoje pirmąkart svečiuosis CRADLE OF FILTH
2018-08-20
Aplankiusi daugelį kaimyninių šalių, pagaliau ir Lietuvoje pirmą kartą svečiuosis viena sėkmingiausių ir įtakingiausių šiuolaikinių D. Britanijos sunkiosios muzikos grupių CRADLE OF FILTH. Gruodžio 11 dieną Vilniuje, klube „Vakaris“ įvyks gerbėjų ilgai ir atkakliai lauktas pirmasis grupės koncertas mūsų šalyje.
Daugiau
Rugsėjį Vilniuje koncertuos INCANTATION
2018-08-15
INCANTATION sustos Lietuvoje rugsėjo 6 d. (ketvirtadienį), kur savo pasirodymą surengs „nArauti“ klube, Vilniuje. O kartu su jais – latvių doom/death metalo pasididžiavimas FRAILTY ir dar viena grupė, kuri bus paskelbta vėliau.
Daugiau
Skelbiami „W:O:A Metal Battle 2018“ finalo Lietuvoje dalyviai
2018-04-25
Skelbiami tarptautinio sunkiosios muzikos konkurso „Wacken Metal Battle 2018“ finalo Lietuvoje dalyviai. Iš šešiolikos pirmojo etapo grupių komisija išrinko penkias, labiausiai vertas dalyvauti nacionaliniame finale, grupes.
Daugiau
Vilniuje koncertuos Belgijos juodojo metalo grupė WIEGEDOOD
2018-03-17
Kovo 22 d. pirmą kartą į Vilnių atvyksta Belgijos juodojo metalo grupė WIEGEDOOD. Griežto, bet atmosferinio skambesio AMENRA, OATHBREAKER ir RISE AND FALL narių projektas į Lietuvą užsuka trumpo tarptautinio turo metu, po kurio keliaus į kaimynines Baltarusiją ir Rusiją.
Daugiau
Kovo pabaigoje – penktasis pajūrio sunkios ir kreivos muzikos festivalis „Duženos Fest“
2018-03-17
Penktasis pajūrio sunkios ir kreivos muzikos festivalis „Duženos Fest“ vyks dvi dienas paskutinį kovo savaitgalį – kovo 30-31 d. klube „Raketa“ (Bangų g. 5A, Klaipėda).
Daugiau
Spalį ir lapkritį vyks koncertų ciklas „Metalinis Vilnius“
2017-10-10
Spalio 21, 28, ir lapkričio 4 d. „Vilko Promotions“ ir Vilniaus klubas „nArauti“ pakvies į koncertų ciklą „Metalinis Vilnius“. Trijuose koncertuose bus pristatyti pagrindiniai metalinės muzikos stiliai. Per 3 šeštadienius pasirodys 12 grupių iš Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos.
Daugiau
Vilniaus heavy metalo grupė SOUL STEALER atsisveikina
2017-09-21
Vilniaus heavy metalo grupė SOUL STEALER, atsidėkodama gerbėjams už visus metus, praleistus drauge su grupe ir jos muzika, kviečia į bemaž paskutinį koncertą spalio 7 d. Vilniuje, „Tamsta“ klube.
Daugiau
Ruduo prasideda su doom metalu
2017-09-08
Šiais metais ruduo vėl prasidės doom metalo nuotaikomis – jau antrus metus iš eilės rudens pradžioje į Vilnių atvyksta dvi suomių doom metalo grupės. Rugsėjo 9 d. (šeštadienį) klube „nArauti“ skambės pajuodintas DEMONIC DEATH JUDGE sludge/stoner ir COUGHDUST deathas su stoner rifais.
Daugiau
Kaune – „Black [metal] Mass pt. III“
2017-05-29
Birželio 3 d. Kauno klube „Lemmy“ vyks „Black [metal] Mass pt. III“. Paskutinį kartą „Black [metal] Mass“ vyko 2014 m. AtA Kauno klube „Undergroundas“. Po trijų metų tylos Kauno tamsos ritualas ir vėl įvyks. Trečiasis „Black [metal] Mass“ pateiks bekompromisio ekstremalaus meno triptiką.
Daugiau
OSSASTORIUM koncertu atšvęs 15 metų jubiliejų
2016-10-28
Spalio 29 d. Kaune, muzikos klube „Lemmy“ (Girstupio g. 1), 15 metų jubiliejų švęs Kauno death metalo grupė OSSASTORIUM. Koncerte taip pat pasirodys Kauno modern/progressive metal/djent grupė SOUND INJECTED. Koncerto pradžia 21 val.
Daugiau
Geriausi Lietuvos thrashystai – Žiežmarių festivalyje
2016-05-24
Lietuvoje yra daug thrashystų, o geriausi jų pasirodys birželio 3-5 dienomis vyksiančiame Žiežmarių festivalyje „Ž6EŽMAR6A6. Pradžia. Ragga'n'Metalla“.
Daugiau
Du savaitgalio koncertai klube „Lemmy“
2016-05-18
Muzikos klubas „Lemmy“ šį savaitgalį pakvies į du koncertus. Gegužės 20 d. klube pasirodys ESTONER, KANNABINÕID, WIFEBEATER; gegužės 21 d. - AU-DESSUS, PERGALĖ, POGROM.
Daugiau
Metalo legendos IRON MAIDEN kitąmet surengs pirmąjį koncertą Lietuvoje
2015-11-02
Agentūra „Live Nation Lietuva“ paskelbė, kad 2016 m. birželio 23 d. pirmąjį koncertą Lietuvoje surengs metalo legendos IRON MAIDEN. Koncertas vyks Kauno „Žalgirio“ arenoje. Tai – pasaulinio turo „The Book Of Souls“, skirto pristatyti naują grupės albumą, dalis. Koncertas Kaune – vienintelis Baltijos šalyse.
Daugiau
Su ELUVEITIE Vilniuje koncertuos vikingai iš Islandijos ir Belgijos
2015-09-09
Gruodžio 9 d. Vilniaus menų fabrike „Loftas“ koncertuosianti šveicarų folk metalo grupė ELUVEITIE skelbia, kad kartu su jais į Lietuvą atvyksta dėmesio verti islandų ir belgų vikingai SKÁLMÖLD ir ITHILIEN.
Daugiau
Gruodį Vilniuje koncertuos šveicarų folk metalo grupė ELUVEITIE
2015-08-14
Gruodžio 9 dieną sostinės menų fabrike „Loftas“ koncertą surengs šveicarų folk metalo grupė ELUVEITIE. Aštuoni nariai, aibė keistų instrumentų ir mistiniai tekstai, parašyti senąja galų kalba, – tokia ELUVEITIE vizitinė kortelė jau spėjo apkeliauti visą pasaulį, o greitai sugrįš ir į Vilnių.
Daugiau
Šeštadienį Vilniuje – „True & Evil Vilnius Metal Fest“
2015-07-07
Liepos 11 d. nuo 15 val. Vilniuje, buvusios Kuro aparatūros gamyklos teritorijoje (Kareivių g. 2C), įvyks antrasis „True & Evil Vilnius Metal Fest“. Renginys jau gali pelnytai vadintis festivaliu – šį titulą pateisina ir solidi šių metų koncerto dalyvių kompanija.
Daugiau
Legendinė metalo grupė SEPULTURA Lietuvoje švęs 30-metį
2015-06-29
Nuo birželio 29 d. pradedami pardavinėti bilietai į legendinės metalo grupės SEPULTURA koncertą, kuris įvyks lapkričio 12 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje. Koncertą pristato festivalis „Roko naktys“. Brazilų maištininkai SEPULTURA Lietuvą įtraukė į savo veiklos 30-mečio turą.
Daugiau
Liepą APOCALYPTICA Vilniuje pristatys aštuntąjį studijinį albumą „Shadowmaker“
2015-04-10
Ne kartą Lietuvoje koncertavęs charizmatiškų violončelininkų ketvertas APOCALYPTICA liepos 9 d. Vilniuje, LDK Valdovų rūmuose, surengs koncertą, kuriame pristatys savo aštuntąjį studijinį albumą „Shadowmaker“.
Daugiau
Vilniaus knygų mugės „Muzikos salėje“ – susitikimai ir su sunkiąja Lietuvos muzika
2015-02-18
Jau šį ketvirtadienį, vasario 19 dieną, prasidėsianti Vilniaus knygų mugė atvers duris ir susitikimui su lietuviška muzika. Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ 2-ojoje salėje įsikursianti „Muzikos salė“ čia veiks vasario 19-22 dienomis. Įdomių susitikimų atras ir sunkesnės muzikos gerbėjai.
Daugiau
Festivalis „Slaughterhouse“ – jau šį penktadienį
2014-12-16
Šį penktadienį, gruodžio 19 d., Vilniaus klube ,,Propaganda“ (V.Mykolaičio-Putino g. 5) vyks sunkiosios muzikos festivalis „Slaughterhouse“, kuriame dalyvaus svečiai iš Lenkijos HATE (blackened death metal) ir eilė Lietuvos grupių: LUCTUS (black/thrash, Kaunas), AWAKENING SUN (modern metal, Vilnius), INQUISITOR (avant-garde black metal, Vilnius), EXILE INTO SUFFERY (groove death metal, Vilnius). Visos grupės pristatys savo naujos kūrybos dainų iš naujų albumų. HATE žadėjo sugroti kūrinių iš savo būsimo albumo.
Daugiau
Lapkričio pabaigoje Kaune nugriaudės „Lapkričio speigas“
2014-11-02
Lapkričio 28 d. jau trečius metus iš eilės nugriaudės black metalo koncertas „Lapkričio speigas“. Trečiasis „Lapkričio speigo“ ritualas šiais metais vyks Kaune, „Underground“ klube (Laisvės al. 51A). Scena dalinsis trys grupės – vilniečiai REGRESSIVE, belgai SPERMAFROST ir kauniečiai LUCTUS.
Daugiau
Spalį koncertą Vilniuje surengs JAV rokeriai SKILLET
2014-08-28
Spalio 29 d. Vilniaus menų fabrike „Loftas“ koncertuos amerikiečiai rokeriai SKILLET, per pastaruosius keletą metų pelnę „Grammy“ nominaciją ir pasiekę platininių pardavimų JAV.
Daugiau
  1 2 3