Org. inf. Straipsniai

Paskutinę pavasario dieną Lietuvoje koncertuos legendinė grupė „Iron Maiden“
2022-03-20
Legendinė grupė „Iron Maiden“ pasaulinių gastrolių „Legacy Of The Beast“ koncertą surengs Lietuvoje. Viena garsiausių sunkiojo metalo grupių šių metų gegužės 31-ąją dieną koncertuos didžiausioje šalyje „Žalgirio“ arenoje Kaune.
Daugiau
„Dundulio koštuvės“ su SKYFORGER, PHRENETIX , ŽALVARINIU ir kt.
2021-09-08
Atsisveikinę su vasara, nuotaikingai pasitikime rudenį Čepukuose košdami Dundulį! Rugsėjo 11 d. nuo 13 val. alaus mėgėjai, gamintojai, entuziastai ir pagavios muzikos mylėtojai kviečiami dalyvauti Šiaurės Lietuvos aludarystės tradicijų ir amatų šventėje „Dundulio koštuvės“ greta Biržų įsikūrusioje „Širvėnos bravoro“ teritorijoje po atviru dangumi.
Daugiau
Penktadienį - „Another Wasted Friday“ koncertas
2019-04-23
Balandžio 26 d., penktadienį, sostinės klube „nArauti“ nugriaudės „Another Wasted Friday“ koncertas. Šį vakarą ant scenos užlips trys sostinės kolektyvai: doom metal duetas HELLHOOKAH, žoliapūčiai GOAT METAMORPHOSIS ir purvino rokenrolo atstovai GANGRENA.
Daugiau
Kovo 31 d. Vilnių drebins trys post-metalo grupės
2019-03-24
Paskutinę kovo dieną Vilniuje, klube „Kablys“, įvyks sunkaus ir atmosferinio metalo vakaras, kurio metu savo naują albumą “Have You Found Peace?” pristatys vilniečiai AUTISM. Prie jų taip pat prisijungs lietuvių publikai neblogai pažįstami SHOW ME A DINOSAUR ir TRNA iš Sankt Peterburgo.
Daugiau
Triuškinantis žemų dažnių post-metalas iš saulėtosios Romos atvyksta į Vilnių
2019-02-19
Kovo 6 d. labiausiai undergroudinėje sostinės vietoje „XI20“ savo pasirodymą surengs grupė LENTO.
Daugiau
Startuoja pirmasis šios žiemos-pavasario metalinio protmūšio sezonas
2019-02-06
Vasario 6 d. startuoja pirmasis šios žiemos-pavasario metalinio protmūšio sezonas. Iš naujo prasideda įnirtingos kovos tarp jau daug patyrusių komandų, o naujokai kviečiami nedelsti ir jungtis prie jų.
Daugiau
Kiaulės metais paaiškės Metalinio protmūšio naujo laimėtojo vardas
2019-01-02
Sausio 3 d., jau sutikę Naujuosius, kibsime vieni kitiems į atlapus. Tik policijos kviesti nereikia – tai tiesiog bus lemiamas dar vieno Metalinio protmūšio sezono turas. Jau susicementavusios komandos kausis dėl garbingų prizų, o naujokai irgi kviečiami pasidomėti, kas ir kaip. Niekada nevėlu mesti iššūkį senbuviams!
Daugiau
Baigiamasis šio sezono Metalinis protmūšis kviečia į paskutinę vakarienę
2018-05-29
Gegužės 30-ąją  įvyks pakskutinis „Metalinio protmūšio“ turas, kuris išaiškins dar vieną „geležinio proto“ nugalėtojų komandą. Pirmą kartą sunkioji viktorina nusitęsė iki 6 turų, taigi kovos dėl paskutinio šį sezoną didžiojo prizo itin įnirtingos.
Daugiau
Savaitgalį Vilniuje – lėto metalo vėliavnešiai iš Jungtinės Karalystės PANTHEIST
2018-04-25
Šį šeštadienį į Vilniaus roko muzikos klubą „Rock River Club“ atvyksta viena iš žymiausių doom metalo grupių pasaulyje „Pantheist“. Tai – pirmasis beveik 20 metų grojančių britų pasirodymas Lietuvoje, kurio metu jie pristatys greit pasirodysiantį naują albumą.
Daugiau
Paskutinis šio sezono Metalinio protmūšio etapas išsiplės iki 6 turų
2018-04-17
Balandžio 18-ąją įvyks penktas „Metalinio protmūšio“ turas. Pirmą kartą sunkiosios viktorinos pabaigtuvės išsiplės iki 6 turų, taigi kovos dėl paskutinio šį sezoną didžiojo prizo tęsiasi.
Daugiau
Baigiamas dar vienas Metalinio protmūšio etapas
2018-03-27
Kovo 28 d. įvyks ketvirtas „Metalinio protmūšio“ turas ir juo užsibaigs dar vienas sunkiosios viktorinos etapas. Veiksmas bare „3 staliukai ir telikas“ (Pamėnkalnio g. 14, Vilnius).
Daugiau
Metalinis protmūšis įgauna pagreitį
2018-03-06
Kovo 7-ąją įvyks jau trečiasis „Metalinio protmūšio“ turas. Veiksmas bare „3 staliukai ir telikas“ (Pamėnkalnio g. 14, Vilnius).
Daugiau
Kovo 3-iąją Vilniuje griaudės sunkūs post metalo garsai
2018-02-27
Šį šeštadienį Vilniuje, klube „Rock River Club“, įvyks sunkaus ir atmosferinio metalo koncertas. Į trijų koncertų turą išvykstanti viena stipriausių lenkų post metal grupių ROSK pirmą kartą koncertuos Lietuvoje. Renginyje taip pat pasirodys ir vieni aktyviausiai koncertuojančių lietuvaičių AUTISM.
Daugiau
Valentino dieną tęsis „Metalinio protmūšio“ naujas ratas
2018-02-13
Vasario 14 d., Valentino dieną, tęsis „Metalinio protmūšio“ naujas ratas. Jau įprasta, kad bare „3 staliukai ir telikas“ (Pamėnkalnio g. 14, Vilnius).
Daugiau
Pradedamas naujas metalinio protmūšio sezonas
2018-01-30
Paskutinę sausio dieną, 31, įvyks naujas„Metalinio protmūšio“ startas. Taigi trūkt už vadžių, ir vėl iš pradžių. Susitikimo vietos pakeisti negalima – baras „3 staliukai ir telikas“ (Pamėnkalnio g. 14, Vilnius).
Daugiau
„In'Feast Vol. 2“ – metas pasinerti į alternatyvos šėlsmą!
2018-01-29
Vasario 3 d., šeštadienį, visi išsiilgę žemų sąskambių, purvo ir adrenalino yra kviečiami į sunkiausią metų puotą, kuri vyks Vilniaus klube „Legendos“. Jau antrą kartą vyksiantis festivalis pristatys gausybę įvairių muzikinių grupių bei kvies lankytojus įsitraukti į festivalio atmosferą.
Daugiau
Šuniškus metus pradėsime dar vieno metalinio protmūšio sezono uždarymu
2018-01-09
Sausio 10 d. įvyks „Metalinio protmūšio“ dar praėjusiais metais startavusio sezono uždarymas. Rinksimės į ketvirtąjį, taigi paskutinį turą. Sunkioji užklasinė veikla – bare „3 staliukai ir telikas“ (Pamėnkalnio g. 14, Vilnius).
Daugiau
Metai baigsis metalinio protmūšio antrojo rato priešpaskutiniu turu
2017-12-27
Gruodžio 28 d. įvyks trečiasis „Metalinio protmūšio“ antro rato turas. Metai bus baigti kaip įprasta, bare „3 staliukai ir telikas“ (Pamėnkalnio g. 14, Vilnius).
Daugiau
Įsibėgėja antrasis šio sezono metalinio protmūšio ratas
2017-12-12
Gruodžio 13 d. įvyks antrasis „Metalinio protmūšio“ antro rato turas. Kaip įprasta, bare „3 staliukai ir telikas“ (Pamėnkalnio g. 14, Vilnius).
Daugiau
Startuoja antrasis šio sezono metalinio protmūšio ratas
2017-11-21
Lapkričio 22 d. įvyks pirmasis „Metalinio protmūšio“ jau antro rato turas. Kaip įprasta, bare „3 staliukai ir telikas“, Vilniuje.
Daugiau
Šio sezono metalinio protmūšio pirmojo rato finalas
2017-11-07
Lapkričio 8 d. įvyks ketvirtas, ir paskutinis, „Metalinio protmūšio“ pirmojo rato turas. Kaip įprasta, bare „3 staliukai ir telikas“ (Pamėnkalnio g. 14, Vilniuje).
Daugiau
Metalinio protmūšio naujas sezonas – trečias kartas nemeluos
2017-10-18
Šiandien, t. y. spalio 18 d., vyks jau trečias, priešpaskutinis, „Metalinio protmūšio“ pirmo rato turas. Viskas bare „3 staliukai ir telikas“ (Pamėnkalnio g. 14, Vilnius).
Daugiau
MANO JUODOJI SESUO pirmąją vinilo plokštelę „Svetimi“ pristatys koncertuose
2017-10-05
Prieš mėnesį Lietuvos muzikinę padangę nustebinusi pirmos vinilo plokštelės „Svetimi“ išleidimu Kauno grupė MANO JUODOJI SESUO naująjį darbą pristatys didžiausiuose Lietuvos miestuose. Gerbėjų ir radijo stočių simpatijas pelnęs įrašas bus pristatytas spalio 21 dieną Vilniaus klube „Tamsta“, spalio 28 dieną Klaipėdos gyvos muzikos bare „Jazzpilis“ ir lapkričio 4 dieną Kauno klube „Largo“.
Daugiau
Metalinio protmūšio naujas sezonas įsibėgėja
2017-10-04
Spalio 4 d. dėl ARCH ENEMY koncerto savaitę nusikėlęs „Metalinis protmūšis“ grįžta į trasą ir tęsią naują sezoną. Bare „3 staliukai ir telikas“ (Pamėnkalnio g. 14, Vilnius) vyks jau antras pirmo rato turas.
Daugiau
Kaune ir Vilniuje koncertuos brazilai LACERATED AND CARBONIZED
2017-10-03
BRUTALO! – growlija lietuvio siela, kai ore tarpstantis užleisto mėšliškojo bulviakasio ritualo šauksmas skatina ieškoti savųjų akustinių ir socialinių poreikių nutvoskimo žemiškesnėse, beigi, mėsingesnėse temose. Atliepdama tai brazilų narkomafijos publicistų kapelija, suokalbyje su dviem vietinių deferių bandomis, kviečia pristabdyti tvirtesnės šakos paieškas ir šiemet spalio 6 – TARPTAUTINĘ ŠYPSENOS DIENĄ – skirti bubtelėjimui Vilniaus knaipėje „nArauti“.
Daugiau
„Metalinis protmūšis“ pradeda naują sezoną
2017-09-12
Rugsėjo 13 d., kaip įprasta, trečiadienį, pradedamas naujas „Metalinio protmūšio“ sezonas.
Daugiau
„True & Evil 2017 – Vilnius Metal Festival“ – šį šeštadienį
2017-06-19
Birželio 24 d. Vilniuje įvyks jau ketvirtasis asociacijos „Metalo brolija“ organizuojamas festivalis „True & Evil 2017 – Vilnius Metal Festival“, kasmet sutraukiantis vis daugiau metalo muzikos gerbėjų ir jau įsitvirtinęs daugelio jų laisvalaikio kalendoriuose.
Daugiau
10-asis festivalis „Ont Grind'ų“ pristato koncertą „Flesh&Bones“
2017-06-14
Birželio 17 d. Klaipėdoje, Menų zonoje (Aukštoji g. 5), vyks 10-ojo festivalio Ont Grind‘ų“ gyvųjų numirėlių, paliegusių zombių, kraujuotų kanibalų, smaugėjų bei maniakų puota „Flesh&Bones“.
Daugiau
„Metalinis protmūšis“ baigia sezoną kaip tik prieš vasaros atostogas
2017-05-30
Gegužės 31 d. – ne tik paskutinė pavasario diena, bet ir šio sezono „Metalinio protmūšio“ finišas. Tądien įvyks ketvirtas einamojo etapo turas, kuriame galutinai paaiškės didžiojo prizo laimėtojai. Veiksmas, kaip jau įprasta, bare „3 staliukai ir telikas“ (Pamėnkalnio g. 14, Vilnius).
Daugiau
„Metalinis protmūšis“ – priešpaskutinis šio sezono turas
2017-05-16
Gegužės 17 d. vyks trečiasis, priešpaskutinis šio sezono „Metalinio protmūšio“ turas, kuriame jau išaiškės, kas bus pagrindiniai pretendentai į paskutinį didijį prizą, iki rudens.
Daugiau
„Metalinis protmūšis“ tęsia kovas naujajame etape
2017-05-03
Šiandien, gegužės 3 d. „Metalinis protmūšis“ žengia į antrąjį naujo etapo turą. Veiksmo vieta jau nusistovėjusi -  bare „3 staliukai ir telikas“ (Pamėnkalnio g. 14, Vilnius).
Daugiau
„Metalinis protmūšis“ – naujo etapo starto linijoje
2017-04-20
Balandžio 20 d. „Metalinis protmūšis“, laikinai pakeitęs įprastą savaitės dieną, pradės naują 4 turų etapą. Ir toliau veiksmas vyks bare „3 staliukai ir telikas“ (Pamėnkalnio g. 14, Vilnius).
Daugiau
„Lemmy“ klube koncertuos modernaus death metalo meistrai CARNIFEX
2017-04-11
Balandžio 24 d. Kaune, klube „Lemmy“, koncertuos vieni iš modernaus death metalo meistrų, grupė CARNIFEX!
Daugiau
  1 2 3 4 5 6 7 8