Live Nation Lietuva inf. Straipsniai

Alice Cooper grupė koncertavo su originalios sudėties muzikantais
2017-05-16
Jau liepos 31 d. išskirtinį koncertą Trakų pilyje surengsiantis Alice Cooper koncertavo su originalios sudėties muzikantais. Sekmadienį (gegužės 14 d.) legendinis amerikiečių rokeris koncertavo Nešvilyje, kur grojo su trimis nariais iš grupės originalios sudėties – bosistu Dennisu Dunaway, būgnininku Nealu Smithu ir gitaristu Michaelu Bruce‘u.
Daugiau
Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper įspūdingą koncertą surengs Trakų pilyje
2016-11-28
Šiandien patvirtinta, kad amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme. Tai paaiškėjo po to, kai šis koncertas buvo įtrauktas į pasaulines „Spending The Night With Alice Cooper“ gastroles.
Daugiau
10 įdomiausių faktų apie metalo karalius IRON MAIDEN
2016-06-22
Birželio 23 d. „Žalgirio arenoje“ Kaune koncertuos garsioji britų grupė IRON MAIDEN. Legendinis sunkiojo metalo kolektyvas į Lietuvą atvyksta pirmą kartą ir kviečia į didžiausią šių metų sunkiosios muzikos koncertą „The Book Of Souls“. Supažindiname su įdomiausiais grupės IRON MAIDEN faktais.
Daugiau
Legendinė metalo grupė IRON MAIDEN – jau Lietuvoje
2016-06-22
Šį ketvirtadienį (birželio 23 d.) „Žalgirio arenoje“ Kaune koncertuosianti garsioji britų grupė IRON MAIDEN jau atvyko į Lietuvą. Naktį iš antradienio į trečiadienį apie 2 val. nakties Vilniaus oro uoste nusileido privatus lėktuvas, atgabenęs visus grupės muzikantus ir juos lydinčius asmenis.
Daugiau
Kas jis – lietuvius išgąsdinęs IRON MAIDEN monstras Eddie?
2016-06-20
Iki metalo legendų IRON MAIDEN koncerto Kauno „Žalgirio“ arenoje liko vos kelios dienos. Jau šį ketvirtadienį, birželio 23-ąją, Lietuvoje grosianti grupė mūsų šalyje sukėlė triukšmą, dar nesugrojusi nė vienos koncerto natos. Triukšmo priežastimi tapo koncerto plakatai, kuriuos teko koreguoti.
Daugiau
Britai MUSE pirmą kartą koncertuos Lietuvoje
2016-02-17
Roko ir alternatyvios muzikos gerbėjų dievinama, didžiausių pasaulio festivalių scenas sudrebinusi britų grupė MUSE pagaliau išpildys savo gerbėjų svajonę Lietuvoje. Birželio 17 dieną MUSE pasaulinio turo „Drones World Tour“ koncertas įvyks didžiausioje „Žalgirio“ arenoje. Tai bus pirmoji MUSE viešnagė mūsų šalyje.
Daugiau
Metalo dievai JUDAS PRIEST į Vilnių atsiveš „pragaro motociklą“
2015-11-16
Iki garsiosios britų metalo grupės JUDAS PRIEST koncerto Vilniuje liko mažiau nei mėnuo. Gruodžio  8-ąją „Siemens“ arenoje pasirodysiantys metalo grandai ką tik baigė įspūdingą koncertų seriją Šiaurės Amerikoje, pradžiuginusią dešimtis tūkstančių gerbėjų.
Daugiau
SLIPKNOT šou Vilniuje apšildys SUIDICAL TENDENCIES
2015-11-12
Besiruošiantiems į SLIPKNOT koncertą Vilniuje – puiki žinia. Sausio 23-ąją Vilniaus „Siemens“ arenoje pasirodys ne tik šie kaukėti metalo siaubūnai, bet ir dar viena įžymi JAV grupė. Šį rytą SLIPKNOT paskelbė, kad pasirodymus Europoje apšildys brutalios muzikos gerbėjams puikiai žinomi muzikantai – grupė SUICIDAL TENDENCIES.
Daugiau
Metalo superžvaigždės SLIPKNOT pirmą sykį surengs pasirodymą Baltijos šalyse
2015-10-13
Viena skandalingiausių visų laikų metalo grupių „Slipknot“ pagaliau savo stulbinančiu koncertu pradžiugins Lietuvoje gyvenančius gerbėjus. Kaukėmis veidus slepiantys JAV muzikantai 2016-ųjų sausio 23-ąją surengs šou Vilniaus „Siemens“ arenoje.
Daugiau
Britai JUDAS PRIEST šįmet sudrebins didžiausią Vilniaus areną
2015-06-29
Lietuvos metalo gerbėjai šįmet žiemą pasitiks taip, kaip galima tik svajoti. Paskelbta, kad gruodžio 8 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje pasaulinio koncertų turo pasirodymą surengs viena populiariausių visų laikų heavy metalo grupių – keturis sėkmingos karjeros dešimtmečius skaičiuojantys britai JUDAS PRIEST.
Daugiau