Kristina Valickaitė, www.mountainrock.lt Straipsniai

Roko grupė IR – apie naują albumą ir būsimus koncertus
2009-11-25
Prieš metus išleidę mini albumą „EP_graph“ vilniečių roko grupė IR nesnaudžia ir klausytojams pateikia naują savo darbą. Šįkart tai bus didesnės apimties albumas, pavadintas „Minimalistic Live“. Geriausiai apie savo kūrybą ir planus gali papasakoti patys muzikantai, todėl ir pakalbinau IR narius.
Daugiau
MOUNTAINSIDE dvylika metų: „norėtųsi, kad grupė gyvuotų tiek, kiek mums patiems smagu joje groti“
2008-12-18
„Du broliai nenorėjo nustoti groti, todėl pasikvietė Rytį Bakevičių groti būgnais, o Marių Lekečinską dainuoti. Po to muzikantai keitėsi ne vieną kartą, bet 2000 metais prie būgnų atsisėdo Karolis Klimaitis ir grupės branduolys nuo to laiko yra stabilus...“
Daugiau
MANNHAI žada gražų ir garsų roko šou Kaune
2008-10-02
Spalio 4 dieną Kaune vyksiančiame roko festivalyje „MountainRock vol.5/ Expanding Horizons“, kartu su kitais vakaro svečiais, pasirodys ir suomiai MANNHAI. Šį kolektyvą 1999 metais įkūrė buvę garsios death/folk metalo grupės AMORPHIS nariai - bosistas Olli-Pekka Laine ir gitaristas Ilkka Laaksomaa.
Daugiau
CULT OF LUNA: mūsų muzika skamba lyg PINK FLOYD grotų metalą
2008-09-19
Spalio 4 d. roko festivalyje „Mountainrock vol.5/Expanding the Horizons“ dalyvaus garsi posthardkoro, post metalo grupė CULT OF LUNA. Tai bus pirmasis švedų aštuoniukės koncertas Baltijos šalyse, todėl buvo smalsu pakalbinti grupės vokalistą - gitaristą Johannesą Perssoną.
Daugiau