Klubo Pikuolis inf. Straipsniai

Festivalis „KILKIM ŽAIBU XXI“ keliasi į 2021 m. vasarą
2020-04-23
Ar „Covid 19-a“ trilerio versija kažkaip palietė festivalį KILKIM ŽAIBU? Taip, be abejonės, taip. Palietė gal net daugiau nei kitus renginius Lietuvoje.
Daugiau
Lietuvoje koncertuos netipiniu moterišku vokalu išsiskiriantys UNLEASH THE ARCHERS
2020-03-10
Metalo grupė su moterimi vokaliste – tarsi gerokai padėvėta klišė. Truputėlis operos, truputėlis agresyvių gitarų ir būgnų, moteris prie mikrofono – ir koncertų salės užsipildo net jei muzika nuobodi, o vokalas lėkštas ir niekuo neišsiskiriantis. Bet būtent tokio stereotipo siekia išvengti power metalo žanrui priskiriamos kanadiečių grupės UNLEASH THE ARCHERS įkūrėja ir vokalistė Brittney Slayes. Festivalyje KILKIM ŽAIBU svečiai iš Kanados koncertuos birželio 26 d. pagrindinės scenos vakaro programoje.
Daugiau
VLTIMAS – metalo legendų sugrįžimas nauju pavidalu festivalyje „Kilkim žaibu“
2020-03-02
Grupės VLTIMAS (tariasi „Ultimas“) pavadinimas net ir dideliems metalo scenos žinovams gali pasirodyti negirdėtas. Tačiau tai – ne šiaip metalo grupė. Tai yra kolektyvas, priskiriamas retai „supergrupių“ klasei. Mat šio kolektyvo nariams nieko įrodinėti nebereikia. Jie jau viską įrodė grodami grupėse „Mayhem“, „Morbid Angel“ ir „Cryptopsy“ ir paliko ryškų pėdsaką metalinės muzikos scenoje.
Daugiau
Skelbiama festivalio „VILKŲ ŽIEMA 6“ programa
2020-01-29
Jau šį šeštadienį, vasario 1 d., nugriaudės šeštasis sunkiosios muzikos festivalis „VILKŲ ŽIEMA“, kuris vyks legendinio „Kablio“ didžiojoje salėje, Vilniuje.
Daugiau
Legendinėje metalinių koncertų salėje Vilniuje – festivalis „Vilkų žiema 6“
2019-11-16
Vilniaus kultūros bare „Kablys“ festivalis „Vilkų žiema“ vyks vasario 1 dieną. Pirmieji dalyviai „Vilkų žiemoje“ – viena ryškiausių vikingų metalo žvaigždžių, švedų kolektyvas MÅNEGARM.
Daugiau
METSATÖLL ir „Kilkim žaibu“ švenčia 20 metų jubiliejų kartu
2019-06-18
Šiais metais dvidešimtą jubiliejų švenčia ne tik „Kilkim Žaibu“, tačiau ir festivalio scenoje jau penktąjį kartą pasirodysiantys Estijos metalo legenda tapę METSATÖLL. Grupė per dvidešimtmetį patyrė ir geresnių ir sudėtingesnių laikų, tačiau, kaip tikri Estijos girių vilkai, nesustabdomai žengia pirmyn. Jubiliejų pažymėję albumu Katk kutsariks (est.: Maras vadeliotojas) aktyviai koncertuoja ir jau šeštadienį sudrebins „Kilkim Žaibu“ sceną, kur ketina užkurti iki šiol neregėtą pirtį.
Daugiau
Skelbiama festivalio „Kilkim žaibu XX“ programa
2019-06-13
Festivalis KILKIM ŽAIBU XX vyks birželio 21 – 23 d., tris dienas ir tris naktis, prie Lūksto ežero, Varniuose.
Daugiau
Paskutiniai legendinės roko grupės KATEDRA akordai – festivalyje „Kilkim žaibu“
2019-04-11
Vieni iš Lietuvos sunkiojo roko ir metalo pradininkų – grupė KATEDRA, tapusi mūsų šalies sunkiosios muzikos vėliavnešiu – savo koncertinę veiklą ketina baigti su trenksmu ir kviečia į paskutinį savo koncertą jubiliejiniame festivalyje „Kilkim žaibu“.
Daugiau
Bene egzotiškiausias metų koncertas Lietuvoje: Mongolijos stepių rokas
2019-04-02
Naujų garsų ir sąskambių išsiilgusiems sunkiosios muzikos gerbėjams šią vasarą bus tikra šventė: jų ausis festivalyje „Kilkim Žaibu“ nudžiugins visiškai naujo žanro – hunnu roko – pradininkai, Mongolijos grupė „The Hu“.
Daugiau
„Kilkim žaibu“ svečiams – vienintelė proga išgirsti legendines grupės HELLHAMMER dainas gyvai
2019-03-15
Senųjų tradicijų, karybos ir tamsiojo meno festivalis „Kilkim Žaibu“ šią vasarą lankytojus nudžiugins turbūt vienintele proga gyvenime išgirsti legendinės ekstremaliojo grupės HELLHAMMER dainas Lietuvoje.
Daugiau
„Kilkim žaibu“ festivalyje dalyvaus kosminio siaubo transliuotojai SULPHUR AEON
2019-03-07
Įsivaizduokite: tamsus vakaras, veikti nelabai yra ką ir atsiverčiate „Nekronomikoną“ – siaubo literatūros genijaus H. P. Lovecraft kūrinį. Iš ten išsiraitę glitūs čiuptuvai jus apsiveja ir be jokios išsilaisvinimo vilties įsitraukia į juodą siaubo bedugnę. Štai kokia yra SULPHUR AEON muzika.
Daugiau
Į Baltijos kraštą pirmą kartą atvyksta LEGION OF THE DAMNED
2019-02-26
2015-aisiais negalėję atvykti LEGION OF THE DAMNED pagaliau atiduoda duoklę gerbėjams Lietuvoje ir pasirodys „Kilkim žaibu XX“ festivalyje su dar šviežutėliu albumu „Slaves Of The Shadow Realm“.
Daugiau
Festivalio „Vilkų žiema 5“ programa
2019-02-19
Jau šį šeštadienį, vasario 23 d., nugriaudės penktasis sunkiosios muzikos festivalis „Vilkų žiema“, kuris vyks atnaujintoje legendinio „Kablio“ didžiojoje salėje, Vilniuje.
Daugiau
PRIMORDIAL į Lietuvą atveža pirmykštį metalinį gaivalą
2019-01-04
„Primordial“ koncertuose rankas į dangų kelia dešimtys tūkstančių žmonių. Jau beveik tris dešimtmečius įkvėpti savo krašto senųjų legendų bei mistiškos ir žmogaus nepaliestos gamtos didingumo, penki Airijos žemių sūnūs atiduoda pagarbą seniesiems dievams ir tautos didvyriams. O šią vasarą puikią progą sudalyvauti senųjų dievų bei didvyrių pagerbime turės ir festivalio „Kilkim Žaibu“ lankytojai.
Daugiau
Norvegijos skandalistai TAAKE šturmuos „Vilkų žiemą“
2018-12-18
Festivalio „Vilkų žiema“ viena iš pagrindinių grupių – bekompromisiniai žvėriško šiurpo skleidėjai iš Norvegijos – TAAKE!
Daugiau
Linksmieji suomiai KORPIKLAANI siautės „Kilkim žaibu XX“ jubiliejuje
2018-12-13
Ateinančią vasarą ant Lūksto ežero kranto linksmieji suomiai KORPIKLAANI savo linksmiausias polkutes sugros ir jubiliejinio festivalio „Kilkim Žaibu XX“ svečiams.
Daugiau
Metalo festivalis „Vilkų žiema“ vyks kitu laiku ir kitoje vietoje
2018-12-10
Penktasis sunkiosios muzikos festivalis „Vilkų žiema“ vyks 2019 m. vasario 23 d. atnaujintoje legendinio „Kablio“ didžiojoje salėje, kur kitados vyko tokie kultiniai koncertai kaip „Death Comes“, grojo tokie atlikėjai kaip DEICIDE, THERION ir smagių nuotykių turėjo OVERKILL'ai.
Daugiau
Lietuvos metalo tvirtovė „Kilkim žaibu“ ruošiasi 20-am jubiliejui
2018-11-09
Festivalis „Kilkim žaibu XX“ vyks 2019 m. birželio 21–23 d. – tris dienas ir tris naktis publikos pamėgtame Lūksto pakrantės kurorte, Varniuose.  Eklektiškos kultūros festivalis, pasirinkdamas trumpiausių vasaros naktų laikotarpį, vėl švęs Rasas savaip.
Daugiau
Festivalio „Kilkim žaibu XIX“ programa
2018-06-24
Festivalis „Kilkim žaibu XIX“ vyks birželio 28 – 30 d., tris dienas ir tris naktis, prie Lūksto ežero, Varniuose. Organizatoriai skelbia festivalio programą.
Daugiau
„Kilkim žaibu XIX“ grupės – susipažinkite dar kartą!
2018-06-22
Skaičiuodami paskutines dienas iki festivalio, „Kilkim žaibu XIX“ organizatoriai nutarė dar šiek tiek pasmalsauti apie šių metų atlikėjus.
Daugiau
FINNTROLL užkurs pašėlusį folklmetalio vakarėlį festivalyje „Kilkim žaibu“
2018-04-21
Jeigu mėgstate trankias metalines polkas ir karštus vakarėlius, ši pašėlusių Suomijos trolių FINNTROLL viešnagė Žemaitijoje kaip tik jums! Viena žinomiausių folklorinio metalo grupių pasaulyje FINNTROLL šią vasarą šokdins susirinkusius ant Lūksto ežero kranto, festivalyje „Kilkim žaibu“.
Daugiau
„Kilkim žaibu“ vakaro programoje – death metalo klasika ENTOMBED A.D.
2018-04-11
Trumpiausiomis metų naktimis prie Lūksto ežero skambės trankiausias švediškas mirties metalas – jo akordus į Lietuvą iš užjūrio atveš kultinė grupė ENTOMBED A.D.
Daugiau
VULTURE INDUSTRIES koncertas jau šį penktadienį
2018-03-09
Originalieji norvegai VULTURE INDUSTRIES Vilniuje koncertuos jau šį penktadienį, kovo 9 d. Dėl susiklosčiusių nenumatytų aplinkybių grupės turo koncertas buvo perkeltas į klubą „Rock River“, Upės g. 9. Koncerto esmė nepakito, atlikėjai tie patys, laikas tas pats.
Daugiau
Ukrainos alternatyvaus meno rinktinė festivalyje „Kilkim žaibu XIX“
2018-02-16
Šių metų festivalio „Kilkim žaibu“ viena iš pagrindinių renginio temų – Baltijos ir Ukrainos šalių gyvosios istorijos entuziastų bei alternatyvaus meno kūrėjų bičiulystės stiprinimas. Organizatoriai žada vystyti kultūrinius mainus, gilintis į Baltijos ir Ukrainos šalis jungiančias sąsajas, istoriją, gyvenseną, mitologiją, simboliką. Analizuojant baltų, skandinavų ir slavų etninį identitetą, bus demonstruojamas genčių kultūrinis tapatumas, panašumai ir skirtumai.
Daugiau
VULTURE INDUSTRIES puotoje siautės grupės iš Lietuvos ir Latvijos
2018-02-05
Pavasarinė „Kilkim žaibu“ puota su patrakusiais avangardistais VULTURE INDUSTRIES vyks kovo 9 d. Vilniaus klube „Pelėda“. Išsiilgtos pavasario gaivos įkvėpti pozityviesiems norvegams į kompaniją atrinktos trys grupės iš Baltijos krašto.
Daugiau
„Kilkim žaibu“ scenoje – pažangios muzikos revoliucija MYRKUR
2018-02-01
Devynioliktas festivalis „Kilkim žaibu“ pristato visame pasaulyje už ypatingą talentą ir išskirtinį stilių vertinamą muzikos projektą MYRKUR. Tai merginos, vardu Amalie Bruun, savitos pasaulėžiūros muzikinė išraiška, kuri naujomis idėjomis ir individualiu skambesiu pakerėjo ne tik alternatyvios muzikos gurmanus, bet ir tapo intriguojančiu reiškiniu nesirenkantiems muzikos pagal stilistiką.
Daugiau
Avangardo meistrai VULTURE INDUSTRIES Vilniuje pristatys naują albumą
2018-01-11
Kovo 9 d. Vilniaus klube „Pelėda“ avangardo meistrai VULTURE INDUSTRIES dar kartą Lietuvoje surengs teatrališkumu persmelktą pasirodymą. Grupė pristatys savo naujausią, ilgai brandintą ir išlauktą albumą „Stranger Times“.
Daugiau
MORTIIS išskirtinis pasirodymas festivalyje „Kilkim žaibu XIX“
2018-01-04
Festivalyje „Kilkim žaibu XIX“ išskirtinį pasirodymą surengs MORTIIS. Metalo gerbėjams jis visada pirmiausia bus black metalo legendų EMPEROR bosistas, įrašęs su jais pirmąjį EP ir splitą su ENSLAVED. Pasak MORTIIS (arba Håvard Ellefsen), tuomet jis pajautė, jog EMPEROR stokojo stipraus magijos arba okultizmo elemento, kas ir vedė prie kito jo evoliucijos žingsnio, dabar jau puikiai atpažįstamo demoniško solo įvaizdžio.
Daugiau
MORBID ANGEL himnai skambės festivalyje „Kilkim žaibu“
2017-12-20
Birželio paskutinį savaitgalį prie Lūksto ežero duris į paralelinį pasaulį atversiantis festivalis „Kilkim žaibu“ pristato vieną svarbiausių renginio svečių – Davidą Vincentą, legendinės death metalo grupės MORBID ANGEL vokalistą, kuris į Lietuvą atvyksta su nauja savo grupe I AM MORBID!
Daugiau
Festivalio „Kilkim žaibu 19“ pirmieji vardai
2017-11-30
2018 m. birželio paskutinį savaitgalį prie Lūksto ežero į paralelinį pasaulį atversiantis vartus festivalis „Kilkim žaibu“ šiemet namų darbus pradeda tikrai anksti. Vos praėjus 18-am festivaliui, jau suformuoti pagrindiniai ateinančio festivalio kontūrai. Šiuo metu vyksta aktyvi dalyvių atranka, derybos, kūrybiniai procesai. Jau pristatomi ir pirmieji dalyviai.
Daugiau
Paskelbta festivalio „Vilkų žiema 4“ programa
2017-11-27
Jau šį šeštadienį, gruodžio 2 d., Vilniuje, ant Tauro kalno esančiame klube „Pelėda“ nugriaudės žiemos metalo festivalis „Vilkų žiema 4“! Žiemos metu „Kilkim žaibu“ gerbėjus sukviečiantis festivalis šiemet numatomas tikrai stiprus.
Daugiau
„Kilkim žaibu XIX“ – kelionė į kitokį pasaulį
2017-11-16
Neramios ir maištingos sielos festivalis „Kilkim žaibu“ siūlo jums kelionę į pasaulį, kuriame nėra laiko ribų, kelionę į erdvę, kurioje Tavo muzika yra klausoma ir suprantama, kelionę TEN, kur Tu gali būti savimi ir būti šalia žmonių, kurių artumas Tau yra malonus. Tiltus tarp tradicijų ir alternatyvaus meno statantis festivalis „Kilkim žaibu XIX“ vyks 2018 m. birželio 28-30 dienomis nuostabiame Lūksto ežero kurorte, Varniuose.
Daugiau
Festivalio „Vilkų žiema“ dalyvių sąrašas ilgėja
2017-10-12
Gruodžio 2 d. nugriaudėsiantis žiemos metalo festivalis „Vilkų žiema“ pildosi specialiai šiam renginiui kviečiamais atlikėjais. Organizatoriai patvirtino, kad festivalyje dalyvaus: BAPHOMET'S BLOOD, ROMUVOS ir NEKKRALAI.
Daugiau
  1 2 3 4