Die Hard agency inf. Straipsniai

Roko pabaisos LORDI Vilniuje pristatys naują albumą, įkvėptą siaubo filmų klasikos
2023-12-17
Priverstinės pertraukos metu išleidusi net 7 dalių albumą „Lordiversity“, šiemet produktyvioji grupė LORDI jau pristatė publikai ir naują studijinį darbą „Screem Writers Guild“, kurį būsimo Europos turo metu pristatys Vilniuje 2024 m. kovo 19 d. Vilniaus klube „Vakaris“.
Daugiau
„Megadeth“ muzika, atliekama vieno iš jos įkūrėjų Davido Ellefsono, skambės Lietuvoje
2023-12-17
2024 m. pavasarį Lietuvos melomanus nudžiugins dar vienas garsus vardas: „Grammy“ apdovanojimą pelnęs bosistas ir vienas iš grupės „Megadeth“ įkūrėjų Davidas Ellefsonas pristatys savo pirmą koncertinį solo turą „Bass Warrior Tour 2024“.
Daugiau
Gitaristo Gus G koncertus Vilniuje ir Kaune apšildys „Poliarizuoti stiklai“
2023-10-12
Šį savaitgalį renginių ciklo „Gitaros legendos“ rengiami elektrinės gitaros virtuozo Gus G koncertai sulaukė solidaus papildymo. Kartu su užsienio žvaigžde scenoje pasirodys tikri Lietuvos roko dinozaurai  - grupė „Poliarizuoti stiklai“. Toks bendras koncertas vyks net dviejuose miestuose: spalio 14 d. (šeštadienį) Vilniaus „Vakaryje“ ir spalio 15 d. (sekmadienį) Kauno „Oazėje“.
Daugiau
Vengrų sunkiosios muzikos pasididžiavimas „Ektomorf“ pirmą kartą koncertuos Lietuvoje
2023-10-09
2024 m. pavasaris prasidės trankiai! Vengrijos metalo legenda „Ektomorf“ skelbia naują turą „Vivid Black over Europe“, kurio pradžioje - pirmą pavasario dieną, kovo 1-ąją – kartu su keliomis kitomis grupėmis koncertuos Vilniaus klube „Vakaris“.
Daugiau
„Zombių Velykos‘2024“ – aistros ir chaoso gaivalas ekstremalios sunkiosios muzikos gerbėjams
2023-09-18
Pagaliau atėjęs ruduo vienus verčia jau galvoti apie Kalėdas, tačiau kiti žvelgia dar toliau. Ir praneša džiugią žinią: keturių ketvertukų datą, 2024-04-04 (4-tadienį) švęsime „Zombių Velykas‘2024“! Ir šventimas bus tikrai neeilinis, trankus bei įsimintinas – net keturios grupės drebins Vilniaus klubo “Vakaris” sienas taip, kad lengva nepasirodys!
Daugiau
Rokeriai Doogie White‘as ir Rowanas Robertsonas atiduos duoklę „Dio“ ir „Rainbow“ muzikai
2023-09-10
Gausus koncertinis rudens sezonas įgauna pagreitį, o koncertinis ciklas „Klasikinio roko legendos“ skelbia dar vieną naują žinią: du pasaulyje žinomi rokeriai – vokalistas Doogie White‘as ir gitaristas Rowanas Robertsonas - dviem koncertais Lietuvoje atiduos duoklę grupėms, kuriose anksčiau abu yra groję.
Daugiau
Ozzy Osbourne ir „Firewind“ gitaristas Gus G surengs net du koncertus Lietuvoje
2023-09-08
Renginių ciklas „Gitaros legendos“ šį rudenį pristatys dar vieną žvaigždę. Šįkart tai bus graikų kilmės elektrinės gitaros virtuozas Gus G.
Daugiau
Hardroko legendos UFO gitaristas Vinnie Moore‘as koncertuos Vilniuje ir Kaune
2023-09-03
Į Lietuvą atvyks legendinės britų hardroko grupės „UFO“ gitaristas Vinnie Moore‘as. Kaip koncertinio ciklo „Klasikinio roko legendos“ dalis, jis su savo grupe pristatys naujausią solinį 2022 m. albumą „Double Exposure“.
Daugiau
„Symphonic Metal Nights“ turas su norvegais „Sirenia“ ir dar trimis grupėmis atvyks į Vilnių
2023-06-08
Moterys valdo pasaulį! Tokia pirma mintis aplanko, pamačius Europos turo „Symphonic Metal Nights“ dalyvių sąrašą. Jame savo pajėgas suvienys net keturios grupės iš Šiaurės Europos, vedamos Norvegijos gotikinio ir simfoninio metalo pažibos - grupės „Sirenia“. Koncertas vyks 2023 m. rugsėjo 22 d. (penktadienį) Vilniaus klube „Vakaris“.
Daugiau
Kultinė metalo grupė „Belphegor“ Europos ture pavasarį koncertuos Vilniuje
2023-01-15
Muzikos gerbėjams žinomi kaip nepailstamai gastroliuojantys ir ilgai gyvuojantys ekstremalaus death metalo titanai iš Austrijos „Belphegor“ paskelbė savo koncertinį turą „The Devils European Aufmarsch 2023“. Jis vyks kartu su trimis kitomis ekstremalaus metalo grupėmis: „Kampfar“ (Norvegija), „Hideous Divinity“ (Italija) ir „Leach“ (Švedija), o Lietuvoje lankysis 2023 m. kovo 22 d. Vilniaus klube „Vakaris“.
Daugiau
Renginys „Velniava‘2022“ sugrįžta su graikų legenda „Rotting Christ“
2022-11-01
Kalėdos gali būti ne tik linksmos, bet ir trankios. Šiemet jų išvakarėse į Vilnių sugrįš pandemijos metu gimęs renginys „Velniava‘2022“. Juo labiau, kad jame skambėsianti muzika tikrai nėra silpnų nervų klausytojams. O kai pagrindinė susibūrimo žvaigždė yra kultinė ekstremalaus metalo grupė iš Graikijos „Rotting Christ, abejonių nekyla: vakarėlis bus išties karštas! Kartu jame pasirodys dar vienas graikų kolektyvas „On Thorns I Lay“ ir Lietuvos sunkiosios muzikos pasididžiavimas „Juodvarnis“. „Velniava‘2022“ vyks gruodžio 18 d. (sekmadienį) Vilniaus klube „Vakaris“.
Daugiau
Lietuvoje pirmą kartą koncertuos švedų melodingojo metalo grupė „Dark Tranquillity“
2022-05-12
Jau kitą savaitę, gegužės 19 dieną, savo pirmą koncertą mūsų šalyje surengs žymi švedų metalo grupė „Dark Tranquillity“. Klube „Vakaris Vilnius“ muzikantai pristatys savo naujausią albumą „Moment“ ir grupę išgarsinusias dainas iš ankstesnės kūrybos. Švedų muzikantai Vilniuje pasirodys ne vieni — kartu su dar trimis grupėmis: „Ensiferum“, „Marianas Rest“ ir „Gwendydd“.
Daugiau
Mėlynaplaukė JAV alternatyvaus roko dainininkė Diamante pavasarį koncertuos Lietuvoje
2021-11-20
Užmetus akį į 2022 metų muzikos įvykių kalendorių tampa aišku: pandemija kažkada turi baigtis! Ir tai turi visiems dovanoti ne vieną puikią akimirką su mūsų padangėje naujais veidais. Vienas iš jų – jaunosios kartos JAV alternatyvaus roko atlikėja Diamante Azzura Bovelli arba tiesiog Diamante, kuri kitais metais koncertuos Europoje. Į savo gastrolių „European Dream Tour 2022“ tvarkaraštį ji įtraukė ir Lietuvą: dainininkės ir jos grupės koncertas įvyks 2022 m. gegužės 25 d. Vilniaus klube „Vakaris“.
Daugiau
Dvigubas smūgis: švedai DARK TRANQUILLITY ir suomiai ENSIFERUM koncertuos Lietuvoje
2021-09-21
2022 m. pavasarį gyva roko muzika su trenksmu sugrįš į visos Europos koncertines arenas! Po tikrai ilgo laikotarpio be „gyvų“ koncertų Švedijos melodingieji rokeriai „Dark Tranquility“ ir Suomijos folk metalo pažiba „Ensiferum“ suvienys jėgas bendram turui visoje Europoje. Ši kelionė kartu su kitais dviem juos palaikančiais kolektyvais prasidės balandžio 1 d. Švedijos sostinėje Stokholme ir tęsis per 23 senojo žemyno šalis, o gegužės 27 d. baigsis švedų grupės gimtajame Geteborge net po 53 koncertų serijos, kurių vienas įvyks Vilniaus klube „Vakaris“ 2022 m. gegužės 19 d.
Daugiau
Naujame renginyje „Velniava‘2021“ - kultinė grupė BELPHEGOR
2021-08-30
Įvardinti tam, kas prasidėjus koronaviruso pandemijai paskutinius pusantrų metų vyksta pasaulyje, bene geriausiai tinka lietuviškas žodis „Velniava“. Taiklesnį pavadinimą renginiui turbūt sunku ir sugalvoti! Juo labiau, kad jame skambėsianti muzika tikrai nėra silpnų nervų klausytojams. O kai pagrindinė susibūrimo žvaigždė yra kultinė ekstremalaus metalo grupė iš Austrijos „Belphegor“ – abejonių nekyla: vakarėlis bus išties karštas!
Daugiau
Lietuvoje pirmą kartą koncertuos Ozzy Osbourne‘o gitaristo Gus G grupė FIREWIND
2021-08-10
Gyvų koncertų išsiilgusiems roko muzikos gerbėjams - vis daugiau žinių apie naujus renginius. Pirmą kartą Lietuvoje koncertuos savo 20-metį švenčianti graikų power metalo ikona „Firewind“, kuriai talkins sparčiai populiarėjanti simfoninio metalo grupė „Eleine“ iš Švedijos.
Daugiau
Vasario 16-ą Lietuvą sveikins sunkiosios muzikos desantas su THE BLACK DAHLIA MURDER priešakyje
2020-06-10
Visame pasaulyje atsargiai laisvėjant koronaviruso pandemijos gniaužtams muzikantai vis dažniau skelbia apie naujas gastroles. Vieni pirmųjų kelionei iš JAV į Europą ryžosi ekstremalios muzikos atlikėjai „The Black Dahlia Murder“, kurie koncertiniame ture „Verminous Tour 2021“ su kitom dviem grupėm „Rings Of Saturn“ ir „Viscera“ pristatys savo naujausią albumą. Ir tai jie padarys Vilniaus klube „Vakaris“ Lietuvai ypatingą datą – Vasario 16-ąją,  Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną.
Daugiau
Rudenį į Lietuvą atvyks folk/viking sunkiosios muzikos kariauna su TÝR ir ARKONA priešakyje
2020-03-25
Visame pasaulyje siaučiant koronaviruso pandemijai, optimizmo suteikia retos žinios apie rudenį planuojamus naujus koncertus. Viena iš pirmųjų kregždžių – folk/viking metalo grupių jungtinis Europos turas “Heathen Heroes Tour 2020”. Jame jėgas apjungs bene garsiausias Farerų salų sunkiosios muzikos kolektyvas “TýR” ir jų bičiuliai „Arkona“ iš Rusijos.
Daugiau
KING CRIMSON nariai T. Levinas ir P. Mastelotto koncertuos Lietuvoje su trio STICK MEN
2020-02-23
Rimti vyrai visada tesi savo pažadus! Po pernai netikėtai atidėto viso Europos turo ir ilgai derintų naujų gastrolių datų, jau tapo oficialu: lapkričio 11 d. į Lietuvą pirmą kartą atvyks trio „Stick Men“, kurio pagrindą sudaro du legendinės roko grupės „King Crimson“ nariai.
Daugiau
Rudenį Vilniuje pirmą kartą koncertuos Vokietijos sunkiojo roko grupė RAGE
2020-02-17
Šių metų muzikinis rudeninis muzikos derlius žada būti skalsus: į Lietuvą pirmą kartą atvyks viena iš kertinių Vokietijos sunkiojo roko grupių „Rage“. Sausio mėnesį jie išleido savo 25-tą studijinį albumą „Wings Of Rage“, kurio pristatymui rengiamos grandiozinės pasaulinės koncertinės gastrolės „Wings Of Rage Tour 2020“. Į jų tvarkaraštį grupė įtraukė ir mūsų šalį – koncertas įvyks lapkričio 4-tą dieną klube „Vakaris“ Vilniuje.
Daugiau
Simfoninio roko žvaigždės FLESHGOD APOCALYPSE ir EX DEO koncertuos Lietuvoje
2019-12-28
radedame ruoštis kitam Helovynui! O tiksliau dar vienam kitų metų rudens muzikiniam įvykiui: pirmajam simfoninio metalo atlikėjų „Fleshgod Apocalypse“ koncertui Lietuvoje. 2020-ųjų spalio 30 dieną jie su kanadiečiais „Ex Deo“ ir kitais renginio svečiais koncertuos klube „Vakaris“ Vilniuje.
Daugiau
Gitaros korifėjų Joe Satriani ir Steve Vai bendražygis bosistas Stu Hammas koncertuos Lietuvoje
2019-12-09
Žiemos pabaigoje sulauksime ne tik keliamųjų metų su vasario 29-ąja, bet ir neeilinio muzikanto vizito į mūsų šalį. Lietuvoje koncertuos itin savitą grojimo bosine gitara techniką įvaldęs amerikiečių muzikantas Stuartas Hammas, bendradarbiaujantis su tokiomis žvaigždėmis, kaip Steve Vai, Joe Satriani, Alexas Skolnickas, Ericas Johnsonas ar Frankas Gambale.
Daugiau
Balandžio 1-ąją Vilniuje koncertuos roko pabaisos LORDI – ir tai visai ne pokštas!
2019-11-26
Jau tapo tradicija, kad balandžio pirmąją visi bandome pokštauti nuo ryto – ir tai dažniausiai tęsiasi visą dieną. Tačiau kitų metų tos dienos vakarą bus visai nejuokinga: kadaise „Euroviziją“ sudrebinusios roko pabaisos „Lordi“ surengs koncertą Vilniaus klube „Vakaris“, kur pristatys savo naujausią albumą.
Daugiau
Hardroko legendos UFO gitaristas Vinnie Moore Vilniuje pristatys naują albumą
2019-11-15
Į Lietuvą atvyksta legendinės britų hardroko grupės „UFO“ gitaristas Vinnie Moore. Jis su grupe pristatys naujausią savo solinį 2019 m. albumą „Soul Shifter“. Koncertas, kuriame skambės ne tik naujos, bet ir kitos garsiausios muzikanto kompozicijos, įvyks vasario 1 d. klube „Vakaris“ Vilniuje.
Daugiau
Kalėdos 2019 kitaip: kultiniai švedai „Marduk“ su vokiška „Attic“ ir „Unlight“ palyda
2019-09-20
Šiemet Kalėdos bus metalinės! Ir švęsime jas iš anksto: į mūsų šalį po ilgos pertraukos sugrįžta švedų juodmetalio atlikėjai „Marduk“. Šįkart į koncertines gastroles „Viktoria Europa Tour 2019“ jie leidžiasi su savęs verta vokiška palyda - okultizmo tematiką garbinančiu heavy metalo kolektyvu „Attic“ ir black/thrash metalo stilius derinančia grupe „Unlight“.
Daugiau
Helsinkio vampyrai THE 69 EYES jubiliejų švęs ir naują albumą pristatys Lietuvoje
2019-06-18
2020-aisiais į Lietuvą savo 30-mečio švęsti atvyks ir naują albumą pristatys bene žymiausia Suomijos gotikinio roko grupė „The 69 Eyes“. Vienintelis jų pasirodymas įvyks kovo 7 dieną, šeštadienį Vilniaus klube „Vakaris“.
Daugiau
KING CRIMSON nariai T. Levinas ir P. Mastelotto atvyksta į Lietuvą su trio STICK MEN
2019-04-10
Lapkričio 6 d. į Lietuvą pirmą kartą atvyks trio „Stick Men“, kurio pagrindą sudaro du legendinės progresyvaus roko grupės „King Crimson“ nariai. Koncertas įvyks klube „Vakaris“ Vilniuje.
Daugiau
Balandžio 9 d. Vilniuje koncertuos SEPTICFLESH vedamas 4 grupių metalo karavanas
2019-04-04
Jau kitos savaitės pradžioje Lietuvos sunkiosios muzikos gerbėjai taps vieno laukiamiausių šio mėnesio koncerto liudininkais. Balandžio 9 dieną, antradienį klube „Vakaris“ Vilniuje pasirodys net 4 kolektyvai: kultiniai graikai „Septicflesh“, techniškieji brazilai „Krisiun“, švedai „Diabolical“ bei suomiai „Dead Shape Figure“. Bilietus į šį koncertą platina BILIETAI LT kasos ir internete.
Daugiau
Norvegų rokeriai SIRENIA, lydimi net 3 grupių, pirmą kartą koncertuos Lietuvoje
2019-03-13
Jau šį ketvirtadienį gotikinės ir simfoninės sunkiosios muzikos gerbėjai galės džiaugtis išskirtiniu renginiu. Pirmą kartą Lietuvoje koncertuos vieni žymiausių šių stilių atlikėjų iš Norvegijos „Sirenia“. Kartu atvyksta dar 3 kolektyvai – prancūzai „Eloyse“, italai „Alight“ ir rumuniškų bei švediškų šaknų turinti komanda „Crossing Eternity“. 4 grupių pasirodymas įvyks kovo 14 dieną klube „Vakaris“ Vilniuje.
Daugiau
ALEX SKOLNICK TRIO – kontrastų kupinos džiazo muzikos premjera Lietuvoje šį savaitgalį
2019-03-07
Jau šį savaitgalį į Lietuvą pirmą kartą atvyks netikėtai džiazo ir roko muzikos harmoniją atradęs kolektyvas „Alex Skolnick Trio“. Jų pirmasis apsilankymas mūsų šalyje bus pažymėtas iškart dviem koncertais: kovo 9 dieną Vilniaus „Vakaryje“ ir kovo 10 dieną Palangos „Ramybėje“.
Daugiau
Lietuvoje koncertuos norvegų gotikinės ir simfoninės sunkiosios muzikos atlikėjai SIRENIA
2019-01-03
Šio pavasario renginių gausą papildys koncertas, kuris ypatingai pradžiugins gotikinės ir simfoninės sunkiosios muzikos gerbėjus. Į Lietuvą pirmą kartą atvyks vieni žymiausių šių stilių atlikėjų iš Norvegijos SIRENIA. Jų pasirodymas įvyks kovo 14 dieną klube „Vakaris“ Vilniuje.
Daugiau
Garsios metalo grupės TESTAMENT gitaristas Alexas Skolnickas Lietuvoje gros džiazą
2018-12-19
Artėjantį pavasarį Lietuvoje scenoje susitiks džiazas ir metalas: į mūsų šalį pirmą kartą atvyks džiazo muzikos kolektyvas iš JAV „Alex Skolnick Trio“, kurio lyderis Alexas Skolnickas melomanams geriausiai pažįstamas kaip garsios thrash metalo grupės „Testament“ gitaristas. Jų pirmasis apsilankymas mūsų šalyje bus išties įsimintinas - čia trio surengs iškart porą koncertų: kovo 9 dieną klube „Vakaris“ Vilniuje ir kovo 10 dieną klube „Ramybė“ Palangoje.
Daugiau
Žiemą palydėsime linksmai – su piratais ALESTORM ir vikingais SKALMOLD
2018-12-16
Paskutinę šios žiemos dieną folk metalo gerbėjai Lietuvoje taps ypatingo koncerto liudininkais. Pas mus užsuks piratiškai vikingiškas laivas, kuris atgabens net 3 grupes. Laivo kapitonai – iš Škotijos kilę „piratai“ ALESTORM – šįkart jėgas suvienys su savo sielos broliais, islandų vikingų palikuonimis SKÁLMÖLD. Prie jų prisidės ką tik susibūręs „kvailiojančių“ rokerių projektas BOOTYARD BANDITS iš D. Britanijos. Koncertas įvyks 2019 metų vasario 28 dieną klube „Vakaris“ Vilniuje.
Daugiau
  1 2