Die Hard Agency inf. Straipsniai

Vasario 16-ą Lietuvą sveikins sunkiosios muzikos desantas su THE BLACK DAHLIA MURDER priešakyje
2020-06-10
Visame pasaulyje atsargiai laisvėjant koronaviruso pandemijos gniaužtams muzikantai vis dažniau skelbia apie naujas gastroles. Vieni pirmųjų kelionei iš JAV į Europą ryžosi ekstremalios muzikos atlikėjai „The Black Dahlia Murder“, kurie koncertiniame ture „Verminous Tour 2021“ su kitom dviem grupėm „Rings Of Saturn“ ir „Viscera“ pristatys savo naujausią albumą. Ir tai jie padarys Vilniaus klube „Vakaris“ Lietuvai ypatingą datą – Vasario 16-ąją,  Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną.
Daugiau
Rudenį į Lietuvą atvyks folk/viking sunkiosios muzikos kariauna su TÝR ir ARKONA priešakyje
2020-03-25
Visame pasaulyje siaučiant koronaviruso pandemijai, optimizmo suteikia retos žinios apie rudenį planuojamus naujus koncertus. Viena iš pirmųjų kregždžių – folk/viking metalo grupių jungtinis Europos turas “Heathen Heroes Tour 2020”. Jame jėgas apjungs bene garsiausias Farerų salų sunkiosios muzikos kolektyvas “TýR” ir jų bičiuliai „Arkona“ iš Rusijos.
Daugiau
KING CRIMSON nariai T. Levinas ir P. Mastelotto koncertuos Lietuvoje su trio STICK MEN
2020-02-23
Rimti vyrai visada tesi savo pažadus! Po pernai netikėtai atidėto viso Europos turo ir ilgai derintų naujų gastrolių datų, jau tapo oficialu: lapkričio 11 d. į Lietuvą pirmą kartą atvyks trio „Stick Men“, kurio pagrindą sudaro du legendinės roko grupės „King Crimson“ nariai.
Daugiau
Rudenį Vilniuje pirmą kartą koncertuos Vokietijos sunkiojo roko grupė RAGE
2020-02-17
Šių metų muzikinis rudeninis muzikos derlius žada būti skalsus: į Lietuvą pirmą kartą atvyks viena iš kertinių Vokietijos sunkiojo roko grupių „Rage“. Sausio mėnesį jie išleido savo 25-tą studijinį albumą „Wings Of Rage“, kurio pristatymui rengiamos grandiozinės pasaulinės koncertinės gastrolės „Wings Of Rage Tour 2020“. Į jų tvarkaraštį grupė įtraukė ir mūsų šalį – koncertas įvyks lapkričio 4-tą dieną klube „Vakaris“ Vilniuje.
Daugiau
Simfoninio roko žvaigždės FLESHGOD APOCALYPSE ir EX DEO koncertuos Lietuvoje
2019-12-28
radedame ruoštis kitam Helovynui! O tiksliau dar vienam kitų metų rudens muzikiniam įvykiui: pirmajam simfoninio metalo atlikėjų „Fleshgod Apocalypse“ koncertui Lietuvoje. 2020-ųjų spalio 30 dieną jie su kanadiečiais „Ex Deo“ ir kitais renginio svečiais koncertuos klube „Vakaris“ Vilniuje.
Daugiau
Gitaros korifėjų Joe Satriani ir Steve Vai bendražygis bosistas Stu Hammas koncertuos Lietuvoje
2019-12-09
Žiemos pabaigoje sulauksime ne tik keliamųjų metų su vasario 29-ąja, bet ir neeilinio muzikanto vizito į mūsų šalį. Lietuvoje koncertuos itin savitą grojimo bosine gitara techniką įvaldęs amerikiečių muzikantas Stuartas Hammas, bendradarbiaujantis su tokiomis žvaigždėmis, kaip Steve Vai, Joe Satriani, Alexas Skolnickas, Ericas Johnsonas ar Frankas Gambale.
Daugiau
Balandžio 1-ąją Vilniuje koncertuos roko pabaisos LORDI – ir tai visai ne pokštas!
2019-11-26
Jau tapo tradicija, kad balandžio pirmąją visi bandome pokštauti nuo ryto – ir tai dažniausiai tęsiasi visą dieną. Tačiau kitų metų tos dienos vakarą bus visai nejuokinga: kadaise „Euroviziją“ sudrebinusios roko pabaisos „Lordi“ surengs koncertą Vilniaus klube „Vakaris“, kur pristatys savo naujausią albumą.
Daugiau
Hardroko legendos UFO gitaristas Vinnie Moore Vilniuje pristatys naują albumą
2019-11-15
Į Lietuvą atvyksta legendinės britų hardroko grupės „UFO“ gitaristas Vinnie Moore. Jis su grupe pristatys naujausią savo solinį 2019 m. albumą „Soul Shifter“. Koncertas, kuriame skambės ne tik naujos, bet ir kitos garsiausios muzikanto kompozicijos, įvyks vasario 1 d. klube „Vakaris“ Vilniuje.
Daugiau
Kalėdos 2019 kitaip: kultiniai švedai „Marduk“ su vokiška „Attic“ ir „Unlight“ palyda
2019-09-20
Šiemet Kalėdos bus metalinės! Ir švęsime jas iš anksto: į mūsų šalį po ilgos pertraukos sugrįžta švedų juodmetalio atlikėjai „Marduk“. Šįkart į koncertines gastroles „Viktoria Europa Tour 2019“ jie leidžiasi su savęs verta vokiška palyda - okultizmo tematiką garbinančiu heavy metalo kolektyvu „Attic“ ir black/thrash metalo stilius derinančia grupe „Unlight“.
Daugiau
Helsinkio vampyrai THE 69 EYES jubiliejų švęs ir naują albumą pristatys Lietuvoje
2019-06-18
2020-aisiais į Lietuvą savo 30-mečio švęsti atvyks ir naują albumą pristatys bene žymiausia Suomijos gotikinio roko grupė „The 69 Eyes“. Vienintelis jų pasirodymas įvyks kovo 7 dieną, šeštadienį Vilniaus klube „Vakaris“.
Daugiau
KING CRIMSON nariai T. Levinas ir P. Mastelotto atvyksta į Lietuvą su trio STICK MEN
2019-04-10
Lapkričio 6 d. į Lietuvą pirmą kartą atvyks trio „Stick Men“, kurio pagrindą sudaro du legendinės progresyvaus roko grupės „King Crimson“ nariai. Koncertas įvyks klube „Vakaris“ Vilniuje.
Daugiau
Balandžio 9 d. Vilniuje koncertuos SEPTICFLESH vedamas 4 grupių metalo karavanas
2019-04-04
Jau kitos savaitės pradžioje Lietuvos sunkiosios muzikos gerbėjai taps vieno laukiamiausių šio mėnesio koncerto liudininkais. Balandžio 9 dieną, antradienį klube „Vakaris“ Vilniuje pasirodys net 4 kolektyvai: kultiniai graikai „Septicflesh“, techniškieji brazilai „Krisiun“, švedai „Diabolical“ bei suomiai „Dead Shape Figure“. Bilietus į šį koncertą platina BILIETAI LT kasos ir internete.
Daugiau
Norvegų rokeriai SIRENIA, lydimi net 3 grupių, pirmą kartą koncertuos Lietuvoje
2019-03-13
Jau šį ketvirtadienį gotikinės ir simfoninės sunkiosios muzikos gerbėjai galės džiaugtis išskirtiniu renginiu. Pirmą kartą Lietuvoje koncertuos vieni žymiausių šių stilių atlikėjų iš Norvegijos „Sirenia“. Kartu atvyksta dar 3 kolektyvai – prancūzai „Eloyse“, italai „Alight“ ir rumuniškų bei švediškų šaknų turinti komanda „Crossing Eternity“. 4 grupių pasirodymas įvyks kovo 14 dieną klube „Vakaris“ Vilniuje.
Daugiau
ALEX SKOLNICK TRIO – kontrastų kupinos džiazo muzikos premjera Lietuvoje šį savaitgalį
2019-03-07
Jau šį savaitgalį į Lietuvą pirmą kartą atvyks netikėtai džiazo ir roko muzikos harmoniją atradęs kolektyvas „Alex Skolnick Trio“. Jų pirmasis apsilankymas mūsų šalyje bus pažymėtas iškart dviem koncertais: kovo 9 dieną Vilniaus „Vakaryje“ ir kovo 10 dieną Palangos „Ramybėje“.
Daugiau
Lietuvoje koncertuos norvegų gotikinės ir simfoninės sunkiosios muzikos atlikėjai SIRENIA
2019-01-03
Šio pavasario renginių gausą papildys koncertas, kuris ypatingai pradžiugins gotikinės ir simfoninės sunkiosios muzikos gerbėjus. Į Lietuvą pirmą kartą atvyks vieni žymiausių šių stilių atlikėjų iš Norvegijos SIRENIA. Jų pasirodymas įvyks kovo 14 dieną klube „Vakaris“ Vilniuje.
Daugiau
Garsios metalo grupės TESTAMENT gitaristas Alexas Skolnickas Lietuvoje gros džiazą
2018-12-19
Artėjantį pavasarį Lietuvoje scenoje susitiks džiazas ir metalas: į mūsų šalį pirmą kartą atvyks džiazo muzikos kolektyvas iš JAV „Alex Skolnick Trio“, kurio lyderis Alexas Skolnickas melomanams geriausiai pažįstamas kaip garsios thrash metalo grupės „Testament“ gitaristas. Jų pirmasis apsilankymas mūsų šalyje bus išties įsimintinas - čia trio surengs iškart porą koncertų: kovo 9 dieną klube „Vakaris“ Vilniuje ir kovo 10 dieną klube „Ramybė“ Palangoje.
Daugiau
Žiemą palydėsime linksmai – su piratais ALESTORM ir vikingais SKALMOLD
2018-12-16
Paskutinę šios žiemos dieną folk metalo gerbėjai Lietuvoje taps ypatingo koncerto liudininkais. Pas mus užsuks piratiškai vikingiškas laivas, kuris atgabens net 3 grupes. Laivo kapitonai – iš Škotijos kilę „piratai“ ALESTORM – šįkart jėgas suvienys su savo sielos broliais, islandų vikingų palikuonimis SKÁLMÖLD. Prie jų prisidės ką tik susibūręs „kvailiojančių“ rokerių projektas BOOTYARD BANDITS iš D. Britanijos. Koncertas įvyks 2019 metų vasario 28 dieną klube „Vakaris“ Vilniuje.
Daugiau
Pavasarį Vilniuje naują albumą pristatys nenuilstantys vokiečiai U.D.O.
2018-11-26
2019 metų pavasaris bus džiugus Mr. Vokiečių Metalo balso Udo Dirkschneiderio gerbėjams Lietuvoje. Kovo 23 d., šeštadienį Vilniuje vėl pasirodys grupė U.D.O., kuri pristatys naują studijinį albumą „Steelfactory“.
Daugiau
Žiemą Lietuvoje koncertuos norvegų sunkiosios muzikos avangardistai SHINING
2018-11-17
Ar jūs kada pagalvojote, kaip gali derėti vienoje scenoje saksofonas ir metalas? Yra mažiausiai dvi garsios skirtingos skandinavų sunkiosios muzikos grupės, kurios vadinasi SHINING. Vieni jų yra švedų black metalo atlikėjai, o čia - visas dėmesys norvegų progresyvaus ir avangardinio roko bei metalo grupei SHINING, dažnai įvardinamai pagal jų gimtinę kaip SHINING (NOR), kuri savo kūryboje derina, atrodo, nesuderinamus dalykus - saksofoną ir metalo muziką.
Daugiau
Pavasarį Vilniuje koncertuos graikų SEPTICFLESH vedamas sunkiosios muzikos karavanas
2018-11-01
2019 metų balandį ne tik tradiciškai švarinsimės aplinką, bet ir tapsime aukščiausios prabos sunkiosios muzikos koncerto liudininkais. Klube „Vakaris“ Vilniuje pasirodys net 4 kolektyvai: kultiniai graikai SEPTICFLESH, brazilai KRISIUN, švedai DIABOLICAL bei suomiai DEAD SHAPE FIGURE.
Daugiau