Audronašos inf. Straipsniai

„Audronašoje“: britų džentelmenai A FOREST OF STARS ir Vilniaus ALCOTOPIA
2019-03-04
„Audronaša“ šiandien pakalbins britų džentelmenų klubą A FOREST OF STARS – bene vieną įdomiausių pastarojo meto metalinių grupių. Praeitą rudenį išleidę nuostabų albumą „Grave Mounds And Grave Pleasures“, Viktorijos laikų beprotybę skleidžiantys džentelmenai šiandien kilstels cilindrus, sveikindamiesi su „Audronašos“ klausytojais.
Daugiau
„Audronaša“ gilinsis į NOMADIC RITUALS ritualus
2019-01-20
„Audronaša“ pirmadienį skambins į rūkais aptekusią Škotiją, kur samagoną ir metalą virina sludge doom diedai NOMADIC RITUALS. Vasario pradžioje festivalyje „In‘Feast vol. 3“ grosiantys škotai atskleis savo muzikos sunkumo paslaptį, išduos, koks gi visatos gyvavimo terminas ir paporins kitas mums, lietuviams, menkai žinomas istorijas.
Daugiau
„Audronašoje“ – Europos thrash metalo kūrėjai NECRONOMICON
2018-08-20
„Audronaša“ šiandien susisieks su Vokietijos thrash metalo legenda NECRONOMICON, stovėjusia prie Europos thrash metalo ištakų, formavusia šį pasiutusį žanrą, kuris sugebėjo pergyventi visas muzikinių madų permainas.
Daugiau
„Audronašoje“ skambės requiem NECROS CHRISTOS
2018-08-06
„Audronaša“ šiandien bus skirta religijų, magijos ir neatvertų knygų tyrinėtojams NECROS CHRISTOS, kurie su paskutiniuoju nuostabiu albumu „Domedon Doxomedon“ žada užbaigti savo kūrybinį kelią.
Daugiau
„Audronašoje“ prisikels THE HERETIC ORDER blogis
2018-07-30
Britų siaubo žanro puoselėtojai THE HERETIC ORDER birželio pradžioje išleido savo antrąjį albumą „Evil Rising“. Dėl vasaros festivalių šis leidinys liko nuošalyje, todėl šiandien „Audronaša“ susisieks su THE HERETIC ORDER, kad jie patys papasakotų kokius velnius jie prišaukė savo antruoju opusu. Rekomenduojama KING DIAMOND ir PEKLOS gerbėjams!
Daugiau
Šiandien „Audronaša“ pasiners į naujausius metalo opusus
2018-07-23
Praūžus didiesiems vasaros festivaliams „Audronaša“ pasiners į naujausius metalo opusus, kurie kratant karčius po atviru dangumi galėjo praslysti pro sunkiagalvių ausis. AMORPHIS, JUNGLE ROT ir SPACESLUG naujausi darbai šį vakarą drebins „Start FM“ radio bangas.
Daugiau
A METAPHOR FOR BETRAYAL „Audronašoje“ pristatys savo debiutą
2018-07-16
Šiandien „Audronašoje“ apsilankys vilniečiai A METAPHOR FOR BETRAYAL, kurie į studiją atsineš naujutėlaitį EP „A Metaphor For Betrayal“. Svečiai papasakos apie grupės ištakas, kelią iki debiutinio albumo ir ateities planus.
Daugiau
ROTTING CHRIST „Audronašoje“ iškvies keturis Apokalipsės raitelius
2018-07-09
Jau šį ketvirtadienį prasidėsiantis festivalis „Devilstone“ metalinėms širdims pristatys jau tris dešimtmečius grūdintus, įvairių religinių organizacijų bandytus sutrypti black metalo stiliaus formuotojus ROTTING CHRIST. Graikijos metalo scenos pažiba jau daug metų keliauja po pasaulį, nešdama laisvos širdies šviesą, kuri slypi tamsiausio metalo šešėlyje.
Daugiau
„Audronaša“ ruošiasi „Kilkim žaibu“: interviu su THYRFING ir APOCALYPSE ORCHESTRA
2018-06-25
„Audronaša“ jau kraunasi daiktus į šį savaitgalį vyksiantį festivalį „Kilkim žaibu“. Kad atsipūstų nuo sunkaus pasiruošimo festivaliui, „Audronaša“ šį vakarą susisieks su „Kilkim žaibu“ dalyviais iš Švedijos: THYRFING ir APOCALYPSE ORCHESTRA.
Daugiau
„Audronaša“ kalbins death metalo legendą Davidą Vincentą iš I AM MORBID
2018-06-11
„Audronaša“ šiandien skambins į tolimąjį Teksasą, kur savo kerus mintija pats Davidas Vincentas – žmogus, formavęs death metalo žanrą ir tapęs neatskiriama šio drąsaus muzikinio stiliaus klasikinių albumų dalimi.
Daugiau
Svečiuose pas „Audronašą“ – rašytojas D. Žičkus
2018-05-20
Pirmadienį „Audronašoje“ svečiuosis rašytojas Dainius Žičkus, metalo pasaulyje geriau žinomas kaip DISSIMULATION būgnininkas Stabmeldys. „Stabmeldžio memuarai“ – taip vadinasi pirmasis Stabmeldžio žingsnis į literatūros pasaulį. Apie jį šiandien suksis visa „Audronaša“.
Daugiau
„Audronašoje“ pokalbis su THY CATAFALQUE ir pasiruošimas ABYSMAL GRIEF koncertui
2018-05-07
„Audronaša“ šį vakarą iškraipys radijo bangas keistais dažniais su Vengrijos avangardinio metalo tvariniu THY CATAFALQUE. Apie savo naujausią opus magnum „Geometria“ ir 20 metų avangardo – pokalbis gyvame eteryje su projekto siela Tamás Kátai.
Daugiau
„Audronaša“ kalbins italus ABYSMAL GRIEF ir ruošis „Infinite Agony Ritual“ koncertams
2018-04-30
Šiurpią vakaro atmosferą „Audronaša“ sukurs su italais ABYSMAL GRIEF, kurie kitą savaitę užsuks į Kauną, klubą „Lemmy“, kur itališka siaubo klasika nuskambės metaliniais garsais.
Daugiau
„Audronašoje“ pokalbiai su MCLOUD ir FECALIZER
2018-04-16
„Audronašos“ eteryje šį vakarą suksis grindcore‘o mėsmalės su Meksikos ekskremalais FECALIZER. Šeštadienį Vilniuje pasirodysiantys zombių žarnagalių apdainuotojai bus iškvosti gyvo interviu metu.
Daugiau
„Audronaša“ ruošis EVIL INVADERS ir NE OBLIVISCARIS koncertams
2018-04-09
„Audronašos“ eteryje šį vakarą „taškysis“ thrashas, belaukiant šį sekmadienį vyksiančios EVIL INVADERS invazijos Vilniuje. Prie invazijos prisidės ir PHRENETIX, kurie atskleis paprastiems mirtingiesiems, kas verda Lietuvos thrasho pogrindyje.
Daugiau
„Audronaša“ kalbins ORPHANAGE NAMED EARTH ir ruošis CELESTE koncertui
2018-03-26
„Audronašos“ eteryje šį vakarą skambės romantinio chrust‘o melodijos, debiutinio Lenkijos grupės ORPHANAGE NAMED EARTH albumo „Re-Evolve“ pavidalu. Apie romantizmo vietą sunkiojoje muzikoje ir pasirodysiantį debiutinį albumą gyvame eteryje papasakos grpės vokalistas Wojtek.
Daugiau
„Audronašoje“ naują albumą pristatys SULLEN GUEST
2018-03-19
„Audronaša“ šiandien atvers duris niūriems svečiams iš SULLEN GUEST, kurie ką tik įrašė naujutėlaitį albumą „IIIIXXI“. Apie Paskutiniojo teismo dieną, nemirštančią doom metalo tradiciją ir jo ribas šiandien paporins patys SULLEN GUEST. Bus puiki proga susipažinti su grupe ir jos kūryba prie artėjančius albumo pristatymo koncertus šį savaitgalį Kaune, klube „Lemmy“, ir Vilniuje, klube „nArauti“.
Daugiau
„Audronašoje“ NEKKRALAI pristatys naują albumą
2018-03-12
Šiandien „Audronašoje“ lankysis juodi pankai NEKKRALAI, tik ką „sukalę“ naują savo tvarinį „G. R. P.“. Apie mįslingą abreviatūrą, neišmatuojamą muzikantų produktyvumą ir „G. R. P.“ potencialą pritraukti priešingos (ir ne tik) lyties atstovių dėmesio – visa tai išgirsite „Audronašoje“.
Daugiau
„Audronaša“ ruošis VULTURE INDUSTRIES koncertui ir kalbins islandus ROFOROFO
2018-03-05
„Audronašą“ šįvakar užplūs kreivas gitarų skambesys, nes bus laukiama penktadienį Vilniuje savo muzikinį teatrą atliksiančių VULTURE INDUSTRIES. „Audronaša“ padės pasiruošti artėjančiam koncertui ir supažindins su naujausia VULTURE INDUSTRIES kūryba – albumu „Stranger Times“.
Daugiau
„Audronaša“ kalbins EXTERMINATION DISMEMBERMENT ir DEE CALHOUN, ruošis KATATONIA koncertui
2018-02-26
„Audronaša“ mėgsta nerti stačia galva į brutalaus death metalo mėsmalę. Šeštadienį kaip tik Kaune, klube „Lemmy“ tokia mėsmalė pavadinimu „Neramumai III“ bus užkurta. Kartu su kitais kolektyvais per klausytojus pervažiuos brutalaus death metalo slamdozeris iš Baltarusijos EXTERMINATION DISMEMBERMENT. Būtent su šiais minskiečiais šiandien tiesioginiame eteryje pakalbės „Audronaša“.
Daugiau
„Audronašoje“: thrash metalo ataka su SHRAPNEL ir OSSASTORIUM muzikos begalybė
2018-02-18
„Audronašos“ klausytojai turės atlaikyti tikrą thrash metalo ataką, nes radijo stoties „Start FM“ sunkiasvoriai šiandien į avangardą atsiųs SHRAPNEL! Naują albumą praeitų metų pabaigoje išleidę britai pasijungs savo kulkosvaidžius ir dar rėš oratoriją telefonu.
Daugiau
„Audronaša“ pranyks Lenkijos black metalo požemiuose
2018-02-05
Šiandien „Audronaša“ ners į kaimyninės Lenkijos turtingą black metalo pasaulį, didžiąją dėmesio dalį skirdama naujesniajai bangai.
Daugiau
„Audronašoje“ – „In‘Feast Vol. 2“ preliudas su TEETHGRINDER
2018-01-29
Artėjančio savaitgalio brutaliausia fiesta „In‘Feast Vol. 2“ šiandien bus pagrindinė „Audronašos“ tema. Vieni iš festivalio dalyvių – Nyderlandų brutalūzai TEETHGRINDER – šį vakarą praturtins eterį savo įžvalgomis apie brutalią sceną ir jos ypatumus.
Daugiau
„Audronašoje“ – CARNIFLOOR skerdynės
2018-01-22
„Audronaša“ pradeda intensyviai ruoštis brutaliai fiestai „In‘Feast“. Apšilimui šiandien bus pasiūlytas interviu su CARNIFLOOR iš Nyderlandų, savo brutaliai nesveikas fantazijas atgabensiančių į „infystą“.
Daugiau
„Audronaša“ gyvame eteryje tardys amerikiečius CLOAK
2018-01-15
Šį vakarą „Audronaša“ tiesioginiame eteryje susisieks su amerikiečiais CLOAK, kurie, patikėkite, neilgai trukus bus viena esminių black metalo grupių visuose metalo festivaliuose.
Daugiau
„Audronaša“ leisis į CRYPTS OF DESPAIR pasaulio gelmes
2018-01-08
„Audronaša“ šiandien studijoje kalbins death metalo grupę CRYPTS OF DESPAIR, praeitų metų pabaigoje išleidusius debiutinį albumą „The Stench Of The Earth“. Tik ką grįžę iš Rygos, „kryptai“ ne tik pasidalins dar karštais įspūdžiais iš Latvijos sostinės, bet ir išsamiau papasakos apie grupės pradžią, kelionę iki „The Stench Of The Earth“ ir bendradarbiavimą su ASPHYX, PESTILENCE ir SINISTER dailininku.
Daugiau
„Audronašoje“: CRYPTS OF DESPAIR ir „Forgotten Path“ naujausio numerio pristatymas
2017-12-18
„Audronaša“ šiandien kviečia paklaidžioti tamsiausiomis žmonijos prigimties katakombomis. Gidais pabus CRYPTS OF DESPAIR, tik ką išleidę tokių klajonių vadovą „The Stench Of The Earth“.
Daugiau
„Audronašaoje“ – apie artėjantį stonerio vakarą ir naujausius albumus
2017-12-11
Šį šeštadienį „nArauti“ klubas Vilniuje vėl suskambs stoner metalo garsais. Ta proga šį vakarą „Audronaša“ susisieks su ORB ir BLACK CITRUS muzikantais išsiaiškinti, kokie nauji vėjai pučia Lietuvos stonerio scenoje.
Daugiau
„Audronašoje“ svečiuosis „In‘Feast“ ir SISYPHEAN
2017-12-04
Pirmojoje „Audronašos“ valandoje šį vakarą karaliaus brutalas, nes į studiją atvyksta festivalio „In‘Feast“ komanda, papasakoti apie šį šeštadienį vyksiantį „In‘Feast Fundraiser“ bei kitų metų vasario pradžioje nugriaudėsiantį „In‘Feast Vol. 2“!
Daugiau
„Audronaša“ kauks „Vilkų žiemos“ balsu ir toliau skleis KING DUDE liuciferionizmą
2017-11-27
Šeštadienį, gruodžio 2 d., Vilniuje įvyks ketvirtasis metalinės muzikos festivalis „Vilkų žiema“, kurio dalyvių gretose šiemet – ASPHYX, ROMUVOS, BAPHOMET‘S BLOOD, AU-DESSUS ir NEKKRALAI. Ta proga šiandien „Audronašoje“ bus plačiau pristatyti visi šie kolektyvai ir jų kūryba.
Daugiau
„Audronašoje“: ROMUVOS tėvynės ilgesys ir KING DUDE liuciferionizmo įvadas
2017-11-20
Šiandien „Audronaša“ tiesioginiame eteryje susisieks su egzotiškojo Izraelio metalinės scenos atstovais ROMUVOS, kurie visai netrukus, gruodžio 2 d., savo muzika džiugins Lietuvos kūtvėlas festivalyje „Vilkų žiema 4“.
Daugiau
„Audronaša“: interviu su ASPHYX, svečiuose – FARŠAS, „Lapkričio speigas IV“ laukimas
2017-11-13
Vis mažiau laiko lieka iki festivalio „Vilkų žiema 4“, todėl „Audronaša“ džiaugiasi, galėdama pranešti, kad šiandien laidos klausytojai išgirs pokalbį tiesioginiame eteryje su Nyderlandų death metalo etalonu ASPHYX vokalistu Martinu van Drunenu. Puikus pašnekovas ir išskirtinis kriokalas atskleis, kokį pragarą ASPHYX rengia „Vilkų žiemai“.
Daugiau
„Audronašoje“: DEVLSY svečiuose ir KING DUDE apokaliptinis bliuzas
2017-11-06
„Audronaša“ šiandien studijoje priims vilniečius DEVLSY, kurie pristatys savo naujausią albumą „Private Suite“. Muzikantai papasakos apie „Private Suite“ kūrybos užkulisius, atskleis tripusės kaukės paslaptį ir pakvies visus į albumo pristatymo renginius Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Paklaidžiosime DEVLSY koridoriais, kuriuose nėra jokios šviesos, bet vis tiek šmėkščioja šešėliai...
Daugiau
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10