Naujienos

„True & Evil 2017 – Vilnius Metal Festival“ – šį šeštadienį

2017.06.19 10:22, Org. inf.

Plakatas-v4Birželio 24 d. Vilniuje įvyks jau ketvirtasis asociacijos „Metalo brolija“ organizuojamas festivalis „True & Evil 2017 – Vilnius Metal Festival“, kasmet sutraukiantis vis daugiau metalo muzikos gerbėjų ir jau įsitvirtinęs daugelio jų laisvalaikio kalendoriuose.

Pagaliau atėjo laikas visiems ištikimiems šio kultūrinio renginio gerbėjams bei lankytojams ir tiems, kas šiemet pagaliau ryšis prisijungti prie mūsų, sąžiningai paieškoti paparčio žiedo ne kokiose nors suklegose, o tikrame „metaliniame tūse“, kuris tradiciškai vyks Vilniuje, Kareivių g. 2c, buvusios „Kuro aparatūros“ gamyklos teritorijoje.

Festivalyje jau spėjo sugroti beveik visos žymiausios Lietuvos metalo grupės bei sunkiosios muzikos gerbėjams puikiai pažįstami svečiai iš Lenkijos, Latvijos, Estijos, Suomijos. Šiemet ir vėl žadama išskirtinės kokybės sunkiosios muzikos programa.

Metalo desantui ant šių metų „True & Evil 2017 – Vilnius Metal Festival“ scenos vadovaus legendiniai thrash metalo atstovai iš Vokietijos DESTRUCTION! Šis vardas tikram metalo muzikos gerbėjui, ko gero, yra vienas žinomiausių ir tikrai ne vienas svajojo juos išgirsti gyvai Lietuvoje. DESTRUCTION pradėjo groti dar 1982 m. ir kartu su tokiomis grupėmis kaip SODOM, TANKARD, KREATOR tapo savotiškuoju didžiuoju Europos thrash metal ketvertu, savo kūrybos kokybe bei fanų gausa ne ką tenusileidžiančiam amerikietiškajam analogui – METALLICA, SLAYER, MEGATDETH ir ANTHRAX.

Svečiuose sulauksime ir grupės iš Estijos CONDESCENSION. Estai CONDESCESSION susikūrė Narvoje tik 2014 m., tačiau jau spėjo apšildyti tokias grupes kaip PRIMORDIAL bei SEPULTURA, o jų atliekamas black bei death metalo mišinys tikrai pateisins šiuolaikinių sunkiosios muzikos madų gerbėjų lūkesčius.

Festivalio organizatoriai šiemet ant „True & Evil 2017 – Vilnius Metal Festival“ scenos užlipti priviliojo tikras lietuviško metalo legendas – AGONIJA ir BURYING PLACE, kurių metalinė karjera prasidėjo dar tolimais 1990-aisiais metais.

Jonaviečiai AGONIJA susibūrė 1991 m. ir iki išsiskirstymo 1993 m. buvo viena aktyviausiai koncertuojančių to meto Lietuvos metalo grupių. 2011 m., jau būdami šio žanro veteranais, AGONIJOS nariai atsikūrė ir šiuo metu pasirodo tik išskirtiniuose sunkiosios muzikos renginiuose.

Tuo pačiu laikmečiu, tik Vilniuje, atsirado ir jau legendine tapusi grupė BURYING PLACE, per savo ilgą gyvavimo laikotarpį scena besidaliJusi su tokiais pasauliniais metalo grandais kaip ENTOMBED, BEHEMOTH, VITAL REMAINS. Po ilgos pertraukos BURYING PLACE festivalyje žada surengti išskirtinį pasirodymą ir pristatyti jau šiemet planuojamo išleisti albumo kūrinius.

Lietuviškąjį festivalio frontą taip pat palaikys jauna speed metalo grupė iš Vilniaus ALKOTOPIA.

Daugiau apie festivalį ir jo nuotaikas galima rasti „True & Evil“ Facebook puslapyje: https://www.facebook.com/events/280229639088321.

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus