Renginys

ŽALVARINIS

ŽALVARINIS


Renginio data: 2018 m. balandžio 21 d. 21:00

Miestas: Vilnius

Vieta: Alaus namai (A. Goštauto 8, Vilnius)

Kaina: 5 EUR

Grupės:

ŽALVARINIS (folk rock, Vilnius)

Aprašymas:

ŽALVARINIS – žymiausia Lietuvos folk roko grupė. Aštrūs gitariniai rifai, roko pulsavimas, folkloras, jo interpretacijos ir šiuolaikinių muzikos stilių sintezė, visa tai – ŽALVARINIS. Lietuviškos dainų tradicijos, ugningumas ir šiuolaikinės ne tik roko, bet ir bliuzo bei world muzikos įtakos sukuria nepamirštamą, galingą sprogstamąjį muzikinį mišinį.

Grupės energija ir rokenrolinis, bliuzinis groove‘as įsuka, išjudina visus. Todėl nenuostabu, kad grupė pasirodo įvairiuose roko muzikos festivaliuose ne tik Lietuvoje, Latvijoje, bet ir Didžiojoje Britanijoje, Estijoje, Austrijoje, Lenkijoje, Ukrainoje, gastroliavo Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kinijoje.

ŽALVARINIS nevengia eksperimentuoti, bendradarbiauti su garsiausiais roko, džiazo, folko profesionalais, geriausiais Lietuvos atlikėjais, o 2014 metais grupė sudrebino net Pasaulio Lietuvių Dainų šventę, kai savo dainas atliko kartu su jungtiniu Dainų šventės dalyvių choru.

Per septyniolika gyvavimo metų įrašyta šeši muzikos albumai, grota beveik visuose Lietuvos didesniuose miestuose, dalyvauta koncertuose „Baltijos keliui“ atminti, Nepriklausomybės dienos minėjimuose Lietuvoje ir užsienyje. Grupės muzika skamba filmų garso takeliuose, radijo stotyse, televizijoje, taip pat yra įtraukta į abiturientų muzikos egzamino klausimyną.

https://www.youtube.com/watch?v=w2rO4Uw_cBM
https://www.pakartot.lt/album/einam-tolyn2

„Alaus namų“ scenoje matysite:
Robertas Semeniukas – vokalas, gitara, muzikos autorius
Sigita Jonynaitė – vokalas
Ineta Meduneckytė – vokalas
Domas Žostautas – bosinė
Sergej Makidon – būgnai

RENGINIO PRADŽIA: 21:00
STILIUS: FOLK | ROCK | WORLD
BILIETO KAINA: 5 €. BILIETAI PARDUODAMI RENGINIO DIENĄ KLUBO KASOJE NUO 19:00.
STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu: +370 687 28930 arba el. paštu info@alausnamai.lt Rezervacija nemokama, laikoma iki 20:00.

FB: https://www.facebook.com/events/2034814463496531/