Renginys

„Transcendental Metal Friday“

„Transcendental Metal Friday“


Renginio data: 2017 m. balandžio 21 d. 19:00

Miestas: Vilnius

Vieta: Klubas „Narauti“ (Konstitucijos pr. 23, Vilnius)

Kaina: 5 EUR

Grupės:

INOVERT, SOUND INJECTED, KIELWATER, LEGACY ID

Aprašymas:

Kiek galima su tuo kasdieniu metalu!? Pavieniai 0-0-0 tabai, blast beatai ir vienspalviai growlai jau ilgą laiką nesukuria nieko naujo, o aplink šitiek muzikantų, kurie kelia iššūkius tiek sau, tiek klausytojui, tiek pačiai muzikai! Taigi šis vakaras dedikuojamas progresyviam muzikiniam mąstymui ir jį išpažįstančioms grupėms, nes viskas, kas geriausia, prasideda nuo keistenybių.

Vakarą pradės kiek žemiškesni, bet ne ką mažiau už kitus keistesni INOVERT. INOVERTų muzikinis žanras – šlapi sportbačiai, laužas ir staklės. Už komplekto sėdi vienas žymiausių ir perspektyviausių būgnininkų iš Suomijos – Tuomas Rasanen, gitarą greitai graibo Martynas Valys, bass slapistas – Adomas Palekas. Vaikinai neseniai išleido debiutinį EP, check it out.
https://www.facebook.com/inowert/
https://www.youtube.com/watch?v=KcnWVIjhfgk

Toliau scenos vairą perims kauniečiai SOUND INJECTED. Tai komanda, kurios kūrybos formulė – ultramasyvūs 7-stygių gitarų rifai, melodingas vokalas bei galvoje išliekančios melodijos. Beklausant šios muzikos, bus sunku joje nepaskęsti dėl realybę kvestionuoti provokuojančių tekstų ir stingdančių melodijų, kurios brutaliai svies klausytoją į tamsias, bet gražias egzosferos šaltumas. Pačių grupės narių teigimu, įkurti šią grupę paskatino noras kurti muziką, artimą jų pačių sieloms, nevaržomą jokių stilistinių šablonų.
https://www.facebook.com/soundinjected/
https://www.youtube.com/watch?v=tvvweIvwlZE

KIELWATER tikslas – ieškoti išskirtinio skambesio ir laužyti užsistovėjusias metalo muzikos taisykles. Įspūdis toks, jog grupei tai daryti visai nesunku, nes jų kūryba yra apsistojusi tarp brandaus ir savimi pasitikinčio progiuko bei jaunatviško, niekam neįsipareigojusio eksperimentalizmo. Šis kvintetas 2012-aisiais yra išleidę albumą „Flirting with Disaster“. Į koncertą rekomenduojama pasikviesti savo NIGHTWISH klausančią merginą, DREAM THEATER faną-geriausią draugą ir juodą kožankę nešiojantį metalistą dėdę!
https://www.facebook.com/Kielwater/
https://www.youtube.com/watch?v=YE9eCcMq8G0

Vakaro kulminacijai aukščiausią sąmonės tašką padės pasiekti savo 4 metų jubiliejų švenčiantys LEGACY ID. Iš Rygos atvažiavę broliai prog-galviai šiuo metu yra kone didžiausi šio stiliaus atstovai savo šalyje. Pernai išleistas grupės debiutinis albumas „Genesis“ yra sulaukęs tarptautinių PROG žurnalų bei bloggerių pripažinimo. Ši muzikinę techniką, emociją bei scenos charizmą įvaldžiusi komanda yra puikus pavyzdys to, ko Baltijos šalyse reiktų daugiau.
https://www.facebook.com/pg/LegacyID/about/?ref=page_internal: https://www.youtube.com/watch?v=brRsFJaoGkA

PROGrama:
19:00 Durys
20:00 INOVERT
21:00 SOUND INJECTED
22:00 KIELWATER
23:00 LEGACY ID

Renginys FB: https://www.facebook.com/events/1248634711856954/