Renginys

THE STATION

THE STATION


Renginio data: 2017 m. gruodžio 15 d. 21:00

Miestas: Kaunas

Vieta: Muzikos klubas „Lemmy“ (Girstupio g. 1, Kaunas)

Kaina: 5 EUR

Grupės:

THE STATION, GOT MOU

Aprašymas:

Įdomiausia praėjusių metų lietuviškos muzikos naujiena atkeliauja į Kauną – prasidėjus žiemai dramatiško roko grupė THE STATION pasirodys pirmame savo soliniame koncerte klube „Lemmy“.

Dainomis „Herojai“, „Akmenėliai“ ir „Lietuvis“ melomanų palankumą užsitarnavusi „Stotis“ koncertu Kaune užbaigs savo debiutinio „Išsišakojančių takelių miestas“ pristatymo koncertus. Naują albumą įrašinėjantys muzikantai iki pavasario užsidarys studijoje.

THE STATION nėra įprasta grupė. Po netikėto debiuto nusimetus kaukes greitai paaiškėjo, kad muzikantų šešeriukėje – daugelyje žinomų grupių (SIELA, PILNATYS, BJELLE) groję patyrę muzikantai ir debiutuojantis muzikos kūrėjas, bet žinomas komunikacijos specialistas Mykolas Katkus, kurio poezija apie amžių, emigraciją ir santykius tarp žmonių iškart sulaukė didelio susidomėjimo. Kritikų ir gerbėjų vertinamus prasmingus tekstus THE STATION derina su alternatyvaus, gotikinio ir indie roko šaknimis.
Visus metus intensyviai koncertavusių THE STATION koncertai yra ryškūs ir energingi, o jų gyvi pasirodymai „Lofte“, „Akacijų alėjoje“ ar „Roko naktyse“ dažnai skambėjo įspūdingiau nei debiutiniame jų albume. Kritikai gyrė įspūdingai apšviestą gyvą grupės pasirodymą „Opus Ore“ koncertų serijoje, o pasirodymas festivalyje „Galapagai“ vilniečiams atnešė ir geriausios metų naujos grupės laurus bei teisę pasirodyti „M.A.M.A.“ apdovanojimuose.

„Įrašinėjant albumą THE STATION buvo tik mano vieno projektas ir daug ką darėme pirmąsyk, – sako grupės vokalistas Mykolas Katkus. – Tačiau dabar, po dvidešimties koncertų ir gerbėjų pripažinimo jaučiamės subrendę ir kaip kūrėjai, ir kaip grupė.“

Pusantros valandos pasirodymo Kaune metu grupė atliks ir kelias dainas iš pavasarį pasirodysiančio naujo, tamsesnio, albumo – „Aukojimas“, „Tau“ ir naują singlą „Naktis“.

Prieš THE STATION gros GOT MOU. Pilnas grupės pavadinimas – GOT MIND OF UNIVERSE – atskleidžia pagrindinę kūrybos temą, lydimą elektronic/industrial/alternative stiliaus skambesio.

Bilietus galėsite įsigyti klube „Lemmy“ prieš koncertą.

Renginys FB: https://www.facebook.com/events/170690363514893/